Treść opublikowana przez Mosek
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, dev czy mógłbyś rozkodować mi vin rs5? WUAZZZF59KA905051
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
z ciekawości, w jaki sposób przegrzałeś tarcze?
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Zmieniasz znów na ori tarcze i klocki czy coś innego wrzucasz?
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
zaczyna to wyglądać, jak dla mnie tylko tył do poprawy, wrzucasz zderzak z rsa? i zmieniłbym zaciski na coś wiekszego + tarcze bo gubią się pod 21 cale
-
Moja S4 B8 upragniona :)
na co zmieniasz?
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
co wyszło z tym wrzucaniem z n na d, jak u reszty to chodzi? tak samo?
- Rozkodowanie VIN
-
Rozkodowanie VIN
Witam, mam pytanie. U kogo może z forum albo kogoś mogę rozkodować VIN auta Audi. Chodzi o wpisy w serwisowe, co było zrobione przy jakim przebiegu i kiedy. Dziękuje
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
ja bym nie zmieniał tego dekoru z napisem quattro tylko dorezał quattro najlepiej od razu z 3.0tdi
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Pot/wilgoć/mokre dłonie wpływają na to co napisałeś, impregnacja przed i nie będzie tego efektu
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
cóż, teraz to tylko do środka klima 3 strefy z panelem z polifta i środek 100% complete
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Dokładnie, dlaczego masz utapiać swoje pieniadze ciezko zarobione, a gnojek bedzie siedzial dalej i bedzie ludzi robił za przeproszenime w chu bez zadnych konsekwencji. Bo co, on jest tylko posrednikiem to nie ma zadnego poczucia?
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
czytaj, czytaj. Porządki zrób też w papierkach bo inspekcja pracy z fabrycznej w bstk jest już poinformowana, jak coś to ja ich poinformowałem aby nie było
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
prawnik po sporządzeniu pisma odpowiedniego i wysłaniu daje mu szansę 14 dni na uiszczenie zapłaty, po 14 dniach leci wniosek do sądu także nie ma o niczym informować. Normalny i rozsądny człowiek rozwiązałby to. Dzieciak poczuł wiatr we włosach bo każdy olewał temat bo nie chciało się prawnie załatwiać tego i są efekty takie, a nie inne.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
słuchaj, bierzesz prawnika, napisze pismo do gnojka z wezwaniem do zapłaty, ma 14 dni roboczych, jak nie to sprawa trafia do sądu i skończy mu się to. Jak każdy będzie odpuszczał mu to będzie jeszcze gorzej. To jest dzieciak, 23 lata ma. Wystawiał Tobie rachunki na te roboty i resztę? Bo nie wiem czy jutro warto dzwonić do inspekcji pracy aby odwiedzili tą dziuple.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
jak coś to jestem z Białegostoku także mogę coś pomóc jeśli masz namiary na gościa. Mówisz o Dawidzie?
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
serią jezdziłeś? 420 czy 450hp? jak wrażenia i ogolnie auto?
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
bez przesady, nie czytają tutaj na pewno Twojego wątku ani nie śledzą go handlowcy, zaklepałeś już to powiedz w takim razie ile % rabat wyszedł?
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
jak masz w planach swap to chyba najrozsądniej 3.0tfsi kompresor + dorzucenie od razu quattro, a jak chcesz to mieć profi zrobione to chyba tylko nosb Ci zrobi tak. Ma taki zapierdol, że nie wiem czy ma jakieś terminy nawet na ten rok jeszcze ale polecam, warto. Kolega stąd do b8 wrzucił 4.2 v8 u nosba, pewnie widziałeś ten projekt.
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Maciek, kawał dobrej roboty, nie pamiętam już ale chyba nie miałeś składanych luster? Dorezaj jeśli nie masz bo to grosze, fajnie wyglądają
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
nie modzisz wydechu ? w pl ecu-performance wrzucili jakiś wydeszek do rs4 nowej ale nie ma filmiku jak brzmi.
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
no dobra, a Twoje to czysta seria? hamowałeś ile ma hp Twoja?
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
no dobra ale tam porównują rsy czyli wyższą półkę znacznie i nowe rs4 b9 ma tylko zapakowany ten silnik 2.9 bi turbo z porsche, ski nie mają. Znajomy ma s5 polift 1 gen z usa w tiptronicu, 3.0 kompresor, drugi ma również z us ściągnięta b9 2.0 bodajże na 99% w tipie też i na prostej to te 2.0 nie ma żadnych szans, oba auta seria. Zostaje przynajmniej o 1.5 długości auta.
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
jak to możliwe, że 2.0 tfsi 252 te które masz mówisz, że chodzi tak samo jak s5 poprzedniej generacji poliftowa oczywiście 3.0 tfsi kompresor, ona w serii ma 333hp czyli różnica 80 koni, w tym i w tym silniku może być bonus kilku hp ale nie przesadzajmy, że nie czuć różnicy 80hp
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
mysle, ze nie obrazi sie, to tylko koncowki, ori wygladac beda biednie przy calosci, a przy takich modach to na prawdę nie duzo kosztuja. Mowilem o tym gosciu, widac, ze zna sie na rzeczy https://www.youtube.com/user/AkselPL