Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)


snajper1998

Rekomendowane odpowiedzi

jesli chodzi o sportsmile to terminach nic nie wiem, ale o kosmicznych cenach juz tak.... z rogalem juz gadalem 

 

ps. gdzie serwisujecie swoje auta, ewentualnie dokonujecie napraw (interesuje mnie tylko woj lubelskie i mazowieckie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez slyszalem o sportmile same dobre opinie:) Wiec ciekawy jestem co jest nie tak u nich oporcz cen z wysokiej polki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę snajper ze ESa dalej płata Ci figle.. 

Juz mogłaby odpuścić co? I bezawaryjnie trochę pośmigać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledze temat od dłuższego czasu i kurde aż mi przykro jest.. taka fajna fura i wciąż coś. Nawet ta opcja z mechanikiem musiała trafić na Twoją eSę.. (ostatnio Cię wspominałem bo miałem analogiczny problem z komputerem-serwerem w firmie, który poszedł do naprawy i po 3 godzinach miałem odebrać heh)

oby już było z górki. Limit musi się wyczerpać. Powodzenia!

ps. Jak będziesz w jakiś wtorek wieczorny w Warszawie to wpadnij na spota do Arcadii. 

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie odpukać nic się nie dzieję, katalizator się nie odzywa, byliśmy na weekendzie z rodzinką na wypadzie 350 km, no i mocno na plus zaskoczenie, spalił 10,2 litra, fakt że troche emerycko sie jechało i mega pusto było, ale to jakiś plus :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wtorki to mi się nie zdarza bywać w wawie, na weekendach szybciej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2017 o 20:05, snajper1998 napisał:

we wtorki to mi się nie zdarza bywać w wawie, na weekendach szybciej ;) 

Jak bedziesz chcial polatać w sobote np i bedziesz wieczorem pozniejszym to odzywaj się na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki , odebrałem dzisiaj kodiaqa, kuźwa za***iste auto, gdyby tylko silniki i moce były lepsze :/ ,no ale co się odwlecze, planuję po gwarancji zrobić najszybszego kodiaqa w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gwarancji tez mozesz sobie Boxa zalozyc :D , by "żyło" się lepiej :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj jakas fotke Skody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2017 o 15:21, snajper1998 napisał:

ok dzięki , odebrałem dzisiaj kodiaqa, kuźwa za***iste auto, gdyby tylko silniki i moce były lepsze :/ ,no ale co się odwlecze, planuję po gwarancji zrobić najszybszego kodiaqa w Polsce :)

Dobre podejście :) Muszą w jakiś sposób dzielić rodzinne samochody.. żeby Audi i VW się sprzedawały..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-rs3-szybkie-530hp-nardogrey-krajowy-leasing-cesja-odstepne-ID6yVQFx.html

 

jest mi ktoś w stanie wyjaśnić jakim cudem gość pisze o gwarancji fabrycznej, po wykonaniu dość znacznych modyfikacji mechanicznych....??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem tunerzy oferują opcje że jak zrobisz przeróbki u nich na gwarancji to na elementy na które stracisz gwarancję oni dają swoją. Więc może o coś takiego chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...