Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i co tam wyszlo ??

Wlasnie miałem o to samo pytać..

Opublikowano
  • Autor

auto u mechanika , nie wiem jeszcze :(

Opublikowano

Spoko, będzie pierdoła.

Opublikowano
  • Autor

chyba jednak , oprocz pisku okazuje sie ze auto na postoju puszcza biale baki od czasu do czasu

dodatkowo wypadanie zaplonow na wszystkich cylindrach
hg7dmrl8.jpg


moze cewki moze swiece ale podejrzewaja tez kolektor. W poniedzialek maja sprawdzic cisnienie sprezania i od tego zaczac bo w sumie dopiero wzieli sie za auto

Edytowane przez snajper1998

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

I jak tam S6?

Opublikowano
  • Autor

w robocie, czekaja na czesci

Opublikowano

w robocie, czekaja na czesci

Trochę sie dłuży co? Czy spokojnie do tego podchodzisz?

Opublikowano
  • Autor

a co mam zrobic, nie przyspiesze, dwa auta w domu sa wiec problemu wiekszego nie mam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a co mam zrobic, nie przyspiesze, dwa auta w domu sa wiec problemu wiekszego nie mam

Ale co robia , jaka przyczyna ?

Opublikowano
  • Autor

odma


cewki , swiece i pasek klinowy przy okazji jak rozebrany

z7b42oju.jpg


no auto odebrane, silnik wypieszczony na następne 100 tys nie powinno sie nic dziac :) wymienione cewki, odma, swiece, pasek klinowy z rolkami, czyszczenie turbin, przy okazji olej i filtry

Opublikowano

Hymmmm nie chcesz sprzedac :D :D :D ??

Niech sie spisuje.

Opublikowano
  • Autor

jak sie leasing skonczy za 2 lata to sprzedaje na bank, własnie zamowilem kodiaqa jako auto rodzinne wiec drugie duze nie bedzie mi już potrzebne, musze w ogole pojechac na hamownie do Rogala, bo cos jest bardziej agresywny, nie wiem czy przypadkiem jak robiony był ten program to ta odma juz mogla byc nieszczelna, no i teraz jak wyczyszczone turbiny, wszystko idelanie zrobione to chyba kreski jeszcze wstały.

Opublikowano

Widze myslimy podobnie, tez sie zastanawiam nad Kodiaqem jako samochodem dla rodzinny a dla siebie jako "zabawke" jakies 911. Jaki czas oczekiwania na skode ?

Opublikowano

Witajcie !

Ciekawie się zapowiada ten Kodiak.

Skoda mocna stawia na ten model.

Podobno plany zakładają sprzedaż roczną na poziomie 1.5 mln sztuk.

Ciekawe jak będzie z jakością i materiałami.

Koledzy z forum pisali, że np. nowy Superb ma problemy z jakością np. skóry po 3 miesiącach się przecierają itp.

Zobaczymy,

Pozdrawiam!

Opublikowano

Jak dla mnie ten coś ala daytona grey :)

Opublikowano
  • Autor

wybor miedzy black and white :)

Opublikowano

Jak taki wybór to white.

Opublikowano
  • Autor

myślałem że z nowym rokiem już się problemy skończą, a tu jak nie urok to sraczka, tym razem wysrało się webasto i to wtedy kiedy jest najbardziej qr** potrzebne wrrrr

Address 18: Aux. Heat Labels: 8R0-265-105.clb
Control Module Part Number: 4H0 265 105 D HW: 4H0 265 105 D
Component and/or Version: Standheizung H24 0260
Software Coding: 4D3D01
Work Shop Code: WSC 02391 785 00200
VCID: 234399D722572A39529-8076
4 Faults Found:
01410 - Heater Over-Temp
001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent
Freeze Frame:
Fault Status: 00100001
Fault Priority: 7
Fault Frequency: 1
Reset counter: 98
Mileage: 121811 km
Time Indication: 0
Date: 2016.12.30
Time: 08:04:57
Freeze Frame:
Temperature: 71.0°C
Temperature: -1.0°C
Voltage: 11.80 V
Full Throt
Count: 185
Temperature: 0.0°C
RPM: 0 /min
Yes
03176 - Temperature Sensor 2 for Aux. Heating
008 - Implausible Signal - Intermittent
Freeze Frame:
Fault Status: 00101000
Fault Priority: 5
Fault Frequency: 1
Reset counter: 102
Mileage: 122080 km
Time Indication: 0
Date: 2017.01.07
Time: 10:43:31
Freeze Frame:
Temperature: 60.0°C
Temperature: -16.0°C
Voltage: 11.60 V
Start
Count: 44
Temperature: -15.0°C
RPM: 0 /min
No
00003 - Control Module
014 - Defective - Intermittent
Freeze Frame:
Fault Status: 00101110
Fault Priority: 5
Fault Frequency: 1
Reset counter: 255
Mileage: 122082 km
Time Indication: 0
Date: 2017.01.07
Time: 11:12:06
Freeze Frame:
Temperature: 74.0°C
Temperature: 42.0°C
Voltage: 14.60 V
Ctrl. Pause
Count: 8
Temperature: -14.0°C
RPM: 1856 /min
No
02251 - Heater Unit Locked
000 - -
Freeze Frame:
Fault Status: 01100000
Fault Priority: 5
Fault Frequency: 1
Reset counter: 255
Mileage: 122082 km
Time Indication: 0
Date: 2017.01.07
Time: 11:12:09
Freeze Frame:
Temperature: 74.0°C
Temperature: 42.0°C
Voltage: 14.60 V
Ctrl. Pause
Count: 8
Temperature: -14.0°C
RPM: 1856 /min
No
coś ktoś podpowie ?

pierwszy bład był jeszcze w starym roku, dzisiaj jeszcze grzało, przestało po tych błędach z dnia dzisiejszego

Opublikowano

Tak na oko to wyglada ze czujka temperatury dala ciala. Cos masz zla passe ostatnio.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.