Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)


snajper1998

Rekomendowane odpowiedzi

700 i bez katowania z dołu. Pojeździć bez problemu. Co innego jak mu będziesz ładować LC non stop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej do skrzyni z ASO, sam nie kupowalem, warsztat w ktorym robilem wymiane to zrobil. Z tego co pisze szymeniu potwierdza sie ze 650NM i nie ma sensu cisnac dalej z NM w przypadku s-tronica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i w takim przedziale trzeba bedzie powalczyc ja nigdy nie upalalem swoich aut wiec jesli przy normalnej jezdzie nie powinno sie nic dziac to tak bedzie

Ogi a ta s6 co nia jeździłeś top gdzie miała program robiony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam robie wszystko w Compsporcie i jak by to byla moja to bym tez tam robil program :D , ale znajomy robil o ile czegos nie myle w Best-Performance Czestochowa i tez jest/byl bardzo zadowolony, zreszta tak jak pisalem S6 C7 po programie dostaje strasznych skrzydel i sadze ze bedziesz w lekkim szoku jak ten samochod potrafi sie zbierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki jak po programie?

banan z dzioba schodzi, czy nie bardzo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero przyjachalem, nie wracalem sam i bylem zmeczony wiec jazda mocno zachowawcza, ale jest roznica kosmiczna :). za tydzien jade do wawy i umowilem sie z rogalem jeszcze na spotkanie bo chce jeszcze jedna rzecz poprawic. Wtedy wrzuce ostateczne kreski. Seria 441,7 i 588,4. Powiem tylko ze Rogal stwierdzil ze skrzynia bez palowania LC do 800 nm spokojnie wytrzyma.

Poniżej przedstawiam efekt czyszczenia auta z finalnym nałożeniem powłoki MOHS Q2 firmy Gyeon

8.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

1.jpg

2.jpg

zdjęcia są na felach zimowych, założyłem teraz letnie, 20 cali, z firmy poleconej przez Mirona, et 35 czyli większe osadzenie od oryginałów i.....

1.jpg

....tego się nie spodziewałem WTF? :facepalm:

już się "dotarły" no ale zacisk będzie trzeba maznąć farbą

Edytowane przez snajper1998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko ze zapewniany bylem ze pasuja po za tym 20 cali et 35 to juz bylem pewny ze bedzie idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, jestes pewien ze to felga ?? Ori et ile jest 42 ?? szerokosc felgi tez w normie, ewentualnei ramiona felgi jakos dziwnie poprowadzone. Po obu stronach tak masz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przytarlo tylko z jednej, ale z drugiej tez dosłownie na wlos zapasu, te ramiona chyba tak maja , co do danych felgi jestem pewien 20 et 35 szer 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z S6 nie miałem do czynienia ale też mi to nie pasuje - skoro masz 9j i ET 35 to jakim cudem coś obcierało


w S4 B8 (wiem że sa mniejsze hamulce) ale 20 o parametrach 8,5j ET35 nic nie obciera - i mówię o felgach tego samego producenta


Snajper a jak się koła spasowały z autem - są schowane ? czy bardziej są na równo z nadkolami


Masz foto jak koła wyglądają na aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z S6 nie miałem do czynienia ale też mi to nie pasuje - skoro masz 9j i ET 35 to jakim cudem coś obcierało

w S4 B8 (wiem że sa mniejsze hamulce) ale 20 o parametrach 8,5j ET35 nic nie obciera - i mówię o felgach tego samego producenta

Snajper a jak się koła spasowały z autem - są schowane ? czy bardziej są na równo z nadkolami

Masz foto jak koła wyglądają na aucie

wiem ze na tym zdjeciu za bardzo nie ocenisz, ale koła sa spasowane jednak mniejsze et i juz mogly by lekko wystawac

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglądają na ładniutkie - kolor praktycznie jak ori


Pamiętaj jak odbierałem od Ciebie B7 z Sevesem to nas do mieszkania zaprosiłeś - odbierając S6 widzę już mnie do domu zaprosisz :)

Widać zmiany u Ciebie to nie tylko ta część motoryzacyjna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron wpadaj kiedy chcesz :)

a mieszkanie to okres tymczasowy chalupa to powrot na stare smieci

finalny efekt strojenia

1.jpg

czasy krecone w trudnych warunkach i na oponie 275

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...