Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie mam pojecia, tzn. przegladam rozne fora z roznych krajow i sobie co ciekawsze rzeczy kopiuje do pliku. Na A6klub.pl ostatnio zamiescilem posta z wieksza iloscia roznych kodowan.

daj linka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No ładna ta karetka :decayed: brakuje tylko kogutów na dachu, krzyżyków na drzwiach i leżanki w kufrze - ale rozumiem, że są w planie... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mógłbyś wrzucić filmik 0-200? :)

Opublikowano
  • Autor

nie jeżdżę tak szybko :) , jak zrobię program to coś nagram

Opublikowano

po programie napiszez nie jezdze tak wolno hehehehe.

Opublikowano

po programie napiszez nie jezdze tak wolno hehehehe.

Haha, jestem tego samego zdania;) chociaż i serią jest czym wyjechać do ludzi ;)

Opublikowano
  • Autor

orientuje się ktoś czy 20 calowa fela 8,5 przyjmie oponę 265 czy 255 to max?

Opublikowano

Powinna przyjąć, ja z tego co pamiętam w starych felach 20' miałem właśnie 8.5 szer i 265 grało na niej. Dla potwierdzenia zerkne jutro.

Opublikowano

Nie wiem czy nie bedzie balon.

Opublikowano

265 to taki rozmiar bardziej na A8... 255/35/20 jest naprawdę spoko

Opublikowano

265 będzie grało. Sprawdzałem i w moich starych felach od C6 mam 265/30 na 8.5 calach.

Opublikowano

265 przyjmie ale będzie sporo gumy na bokach.

Ori jest 255/40/19 też na feldze o szerokości 8.5

Opublikowano
  • Autor

wiem jakie jest ori tylko że planuję program, więc docelowo będzie 500+ i zastanawiam się nad trochę szerszą gumą

Opublikowano

255 przyjmie to bez problemu tym bardziej ze jest w quattro, wiec absolutnie trakcja nie musisz sie przejmować. Zreszta ja teraz zimowki mam chyba 235 albo 225 i tez nie ma żadnego problemu z przelozeniem momentu na asfalt.

Opublikowano
  • Autor

zastanawiam się nad wyborem opon na lato rozmiar 20 cali i waham się pomiędzy

Pirelli PZero

Vredestein Ultrac Sessanta

Nokian Zline

Ktoś ma jakieś opinie nt wyżej wymienionych ? Coś godnego polecenia ewentualnie odradzenia?

Opublikowano

Jezdzielm na Nokianie Zline w BMW i bardzo sobie ta opone chwale, ma jeden minus nie ma rantu ochronnego na felge co przy 20 calach potrafi czasem felge uratowac przed przykra obcierka.

Opublikowano

mam u siebie P Zero w rozmiarze 255/35/20 - całkiem niezła opona, twarda. czytałem jednak opinie, że szybko zaczyna "buczeć"

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

Pirelli Pzero miałem w S6 i Vredki Ultrac także.

Sessanta jest bardzo głośna z racji bieżnika, słabo przy dużej prędkości odprowadza wodę.

Pirelli to klasa sama w sobie. Kompromis między miękkimi oponami takimi jak Michelin czy Continental a super twardymi jak Dunlop Sport Maxx GT. Miałem tego sporo i najlepiej w naszych warunkach mi się spisywały Dunlop i Pirelli. Pamiętaj że masa auta i agresywna jazda szybko przekładają się na zużycie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.