Treść opublikowana przez Buba
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
Ale ja nie twierdzę, że lepszy. Na pewno niedużo gorszy, a na pewno nie jest to dźwięk zwykłego diesla. Mam 2,7 na swapa, ale po co mi to? PB to PB. Nowe klekoty jeżdżą całkiem przyjemnie ale to zawsze klekot który kończy się przy 4k RPM a benzyna zaczyna jechać w niektórych przypadkach Dużo dłubania przy przekładce?
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
Ciekawa koncepcja. Coś nowego. Czy lepszy dźwięk to bym polemizował
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
Yyyyy
-
Audi S5 8T 4.2 V8
lepiej wyczyść najpierw
-
Audi A4 1.8t 400Ps pakiet S4
Ciekawy wynik. Masz pomiar na wiarygodnej hamowni?
-
Audi S4 B5 by grabiec
Bo juz nie sa jedyne durexy ;-) Tak. 330
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Oczywiście że z głowa
-
Audi S4 B5 by grabiec
Zmusiłeś mnie teraz do zmiany moich
-
Audi S4 B5 by grabiec
nie odpadła jeszcze od temperatury?
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
gleba w S4 powoduje że każdy gnojowóz cie objedzie. chyba że zaryzykujesz urwanie czegoś
-
Audi S4 B5 by grabiec
To naklejka na zaciskach?
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
jaki zacisk?
-
Rozklejenie lampy
Lampy B5 to tylko opalarka i dłubanie. Tam jest ku****** klej i nie tak łatwo rozkleić.
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Ehhh... współczuje... Kolesi złapali czy szukają?
-
[ALL B5] Audi S4
350? Niemożliwe
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Kto coś popierd...ił?
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
poszukaj na stronie bo tam są odcinki
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Tylko bym się bez potrzeby
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Masz szczęście że miałem dzisiaj mało lpg bo już mnie głupawka złapała a dawno nie miałem żadnego dobrego zawodnika do zabawy na mieście Za ten Twój wydech to bym nerkę oddał
-
[B5 AGB] VIAGRA
tak wygląda ori RS na S
-
[B5 AGB] VIAGRA
Ori fela RS ma ET20 z tego co pamiętam
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Bede w weekend :-)
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
W czwartek jade do Peca to ci powiem
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Stanley napisz cos o Solden. Zeszlym tygodniu czytalem o tej miejscowosci i zastanawiam sie czy w przyszlym sezonie sie tam nie wybrac
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
łańcuchy zaklada sie do rozmiaru opon. fele nie maja znaczenia.