Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Ale ja nie twierdzę, że lepszy. Na pewno niedużo gorszy, a na pewno nie jest to dźwięk zwykłego diesla. Mam 2,7 na swapa, ale po co mi to? PB to PB. Nowe klekoty jeżdżą całkiem przyjemnie ale to zawsze klekot który kończy się przy 4k RPM a benzyna zaczyna jechać w niektórych przypadkach Dużo dłubania przy przekładce?
  2. Ciekawa koncepcja. Coś nowego. Czy lepszy dźwięk to bym polemizował
  3. lepiej wyczyść najpierw
  4. Ciekawy wynik. Masz pomiar na wiarygodnej hamowni?
  5. Bo juz nie sa jedyne durexy ;-) Tak. 330
  6. Zmusiłeś mnie teraz do zmiany moich
  7. nie odpadła jeszcze od temperatury?
  8. gleba w S4 powoduje że każdy gnojowóz cie objedzie. chyba że zaryzykujesz urwanie czegoś
  9. To naklejka na zaciskach?
  10. Buba odpowiedział(a) na kasku22 temat w Audi A4 B8
    Lampy B5 to tylko opalarka i dłubanie. Tam jest ku****** klej i nie tak łatwo rozkleić.
  11. Ehhh... współczuje... Kolesi złapali czy szukają?
  12. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    350? Niemożliwe
  13. Kto coś popierd...ił?
  14. poszukaj na stronie bo tam są odcinki
  15. Tylko bym się bez potrzeby
  16. Masz szczęście że miałem dzisiaj mało lpg bo już mnie głupawka złapała a dawno nie miałem żadnego dobrego zawodnika do zabawy na mieście Za ten Twój wydech to bym nerkę oddał
  17. Buba odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    tak wygląda ori RS na S
  18. Buba odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ori fela RS ma ET20 z tego co pamiętam
  19. W czwartek jade do Peca to ci powiem
  20. Stanley napisz cos o Solden. Zeszlym tygodniu czytalem o tej miejscowosci i zastanawiam sie czy w przyszlym sezonie sie tam nie wybrac
  21. łańcuchy zaklada sie do rozmiaru opon. fele nie maja znaczenia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.