Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Buba odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Co Ty pier**lisz z tym psuciem. Jakos jezdza i nic sie nie dzieje
  2. Bitmat.pl Sa rozne grubosci
  3. Czemu niepotrzebne? Rozkład mas się zmieni:decayed:
  4. A czytasz posty czy tylko piszesz żeby nabić ?
  5. Buba odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    No nie wiem..u mnie na symhony II płyta gra za cicho..adapter bije to na łeb, a muzę jadę ze Spotify u mnie dużo głośniej było słychać muze ze zmieniarki. jak podłączyłem ten adapter to jakby głośność była na 70% odkręcona. trzeba by wzmacniacz sygnału do tego adaptera ogarnąć bo wyjście sygnału jest dużo słabsze niż z ori zmieniarki i przez to tak kiepsko słychać. to oczywiście moje subiektywne odczucie ---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ---------- szajsung, ipedź, mptrójka jakaś. na każdym taki sam efekt. jak podkręcam na max na adapterze to normalnie fajnie gra ale jak podkręce na zmieniarce to widzę jak mi lusterko wsteczne drży.
  6. A tak na gotowo:decayed:
  7. Buba odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Miałem ten kabel ale lepiej na ori zmieniarce gra:wink:
  8. podobno są niepalne:decayed: ---------- Post dopisany 15-05-2014 at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2014 at 18:41 ---------- Wczoraj skończyłem wygłuszać. Rożnica jest spora. SUB słychać jakbym jakąś sporą tubę wsadził. Wydech również ucichł. Efekt osiągnięty. Jeździłem chwilę z samymi matami i praktycznie zero efektu. Dopiero po wygłuszeniu pianką całej powierzchni z wnęką na zapas wyciszyło się w środku
  9. na drugim zdjęciu jest filtr a nie reduktor
  10. ten avant ?
  11. reduktor masz w zderzaku?
  12. założeniem jest wyciszenie troche wydechu żeby nie było słychać w środku. oprócz mat na to pójdzie jeszcze pianka GMS. Kumpel ma u siebie taki sam zestaw w A3 z jednym tłumikiem i jest różnica. Podobno głównie pianka robi tutaj robotę ale przed nią trzeba okleić matami wszystko. Jak na razie jestem pod wrażeniem ori suba bose. po wyklejenu całego nadkola za***iście bass teraz słychać w środku:kox: ---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ---------- tutaj fajnie przedstawione jak działają te pianki i maty
  13. Stp Na to jeszcze pianka GMS
  14. Przejebana robota a to dopiero pierwsza warstwa:facepalm:
  15. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie wierzę... czekałem na TEN moment, wiedziałem, że nastąpi poczekaj to zobaczysz jak Gracjan zawias podnosi na wysokość 1BE
  16. kumpel mi spawał
  17. u kominiarza Miecia
  18. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    To ktory model federali to semislicki? Kumpel do prosiaka ktores zalozyl i na torze w kielcach na suchym za***iście kleily a na mokrym sie nie dalo jezdzic. Tylko nie pamietam ktory to model byl
  19. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A czy te opony to nie są czasem semislicki dopuszczone do ruchu ulicznego?
  20. Druga strona nie lepsza:facepalm: nie mam wiertła. młotkiem wale przed zimą czyściłem więc tragedii nie było ale pierdolca można dostać. najgorzej w środku zerwać ale małe dłuto i jakoś poszło
  21. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a po co ci opony torowe jak nie jeździsz szybciej niż 80?
  22. A od srodka i wewnatrz?
  23. ciszej fc**j. tłumik bosal sport v2 ---------- Post dopisany 18-04-2014 at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2014 at 13:54 ---------- Kup wiercone mowili. Bedzie lepiej hamowal mowili Tylko nikt nie mowil ile trzeba sie naj.bac zeby dziurki byly drozne
  24. moze ale zawsze przed zalozeniem mozesz obejrzec, sprawdzic luzy i stan ogolny nie wiem po ile chodza uzywki ale jak w cenie regeneracji to nie ma sie co zastanawiac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.