Treść opublikowana przez Buba
-
C5 Freak Biturbo+
Co Ty pier**lisz z tym psuciem. Jakos jezdza i nic sie nie dzieje
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Bitmat.pl Sa rozne grubosci
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Czemu niepotrzebne? Rozkład mas się zmieni:decayed:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
A czytasz posty czy tylko piszesz żeby nabić ?
-
C5 Freak Biturbo+
No nie wiem..u mnie na symhony II płyta gra za cicho..adapter bije to na łeb, a muzę jadę ze Spotify u mnie dużo głośniej było słychać muze ze zmieniarki. jak podłączyłem ten adapter to jakby głośność była na 70% odkręcona. trzeba by wzmacniacz sygnału do tego adaptera ogarnąć bo wyjście sygnału jest dużo słabsze niż z ori zmieniarki i przez to tak kiepsko słychać. to oczywiście moje subiektywne odczucie ---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ---------- szajsung, ipedź, mptrójka jakaś. na każdym taki sam efekt. jak podkręcam na max na adapterze to normalnie fajnie gra ale jak podkręce na zmieniarce to widzę jak mi lusterko wsteczne drży.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
A tak na gotowo:decayed:
-
C5 Freak Biturbo+
Miałem ten kabel ale lepiej na ori zmieniarce gra:wink:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
podobno są niepalne:decayed: ---------- Post dopisany 15-05-2014 at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2014 at 18:41 ---------- Wczoraj skończyłem wygłuszać. Rożnica jest spora. SUB słychać jakbym jakąś sporą tubę wsadził. Wydech również ucichł. Efekt osiągnięty. Jeździłem chwilę z samymi matami i praktycznie zero efektu. Dopiero po wygłuszeniu pianką całej powierzchni z wnęką na zapas wyciszyło się w środku
-
Warsztat LPG z Warszawy lub okolic, co wybrać?
na drugim zdjęciu jest filtr a nie reduktor
-
Spotkania na drodze
ten avant ?
-
Warsztat LPG z Warszawy lub okolic, co wybrać?
reduktor masz w zderzaku?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
założeniem jest wyciszenie troche wydechu żeby nie było słychać w środku. oprócz mat na to pójdzie jeszcze pianka GMS. Kumpel ma u siebie taki sam zestaw w A3 z jednym tłumikiem i jest różnica. Podobno głównie pianka robi tutaj robotę ale przed nią trzeba okleić matami wszystko. Jak na razie jestem pod wrażeniem ori suba bose. po wyklejenu całego nadkola za***iście bass teraz słychać w środku:kox: ---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ---------- tutaj fajnie przedstawione jak działają te pianki i maty
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
myślisz?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Stp Na to jeszcze pianka GMS
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Przejebana robota a to dopiero pierwsza warstwa:facepalm:
-
[ALL B5] Audi S4
Nie wierzę... czekałem na TEN moment, wiedziałem, że nastąpi poczekaj to zobaczysz jak Gracjan zawias podnosi na wysokość 1BE
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
kumpel mi spawał
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
u kominiarza Miecia
-
[ALL B5] Audi S4
To ktory model federali to semislicki? Kumpel do prosiaka ktores zalozyl i na torze w kielcach na suchym za***iście kleily a na mokrym sie nie dalo jezdzic. Tylko nie pamietam ktory to model byl
-
[ALL B5] Audi S4
A czy te opony to nie są czasem semislicki dopuszczone do ruchu ulicznego?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Druga strona nie lepsza:facepalm: nie mam wiertła. młotkiem wale przed zimą czyściłem więc tragedii nie było ale pierdolca można dostać. najgorzej w środku zerwać ale małe dłuto i jakoś poszło
-
[ALL B5] Audi S4
a po co ci opony torowe jak nie jeździsz szybciej niż 80?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
A od srodka i wewnatrz?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
ciszej fc**j. tłumik bosal sport v2 ---------- Post dopisany 18-04-2014 at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2014 at 13:54 ---------- Kup wiercone mowili. Bedzie lepiej hamowal mowili Tylko nikt nie mowil ile trzeba sie naj.bac zeby dziurki byly drozne
-
Regeneracja turba... w mazowieckim
moze ale zawsze przed zalozeniem mozesz obejrzec, sprawdzic luzy i stan ogolny nie wiem po ile chodza uzywki ale jak w cenie regeneracji to nie ma sie co zastanawiac