Treść opublikowana przez Buba
-
Wydech 2,5" w A4 B5 1.8T
Dlaczego? każda rada jest cenna, co z nimi jest nie tak? znasz coś lepszego? Więcej chyba nie trzeba komentować spawy puściły i wszystko wydmuchało (zresztą nie tylko w tym przypadku ale inni też o tym pisali) ---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ---------- Czy znam coś lepszego? Nie wiem. Zobaczymy jak paczka przyjdzie/założe i polatam aż się przepali. BTW niedaleko KRK
-
Wydech 2,5" w A4 B5 1.8T
Dobrze się zastanów czy chcesz kupić tłumiki w RM Motors:cool1:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Niektorzy dla tych 0.2-0.3s wlosy z glowy wyrywaja. To jedt przepasc jesli chodzi o moce i jazde. Nie wspominam juz o roznicy przy wiekszych predkosciach.- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
A skąd wiesz czy nie sprawdzali?- [ALL B5] Audi S4
właśnie o to samo chciałem zapytać Pamiętaj aby jeszcze w środku tarcze pomalować jak tutaj http://i266.photobucket.com/albums/ii244/wojtek89/Picture008.jpg To cynk w spreyu Dobra dobra. Wszyscy wiemy że chciałeś taki efekt osiągnąć- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
każdy wykres bez wygładzenia faluje- [ALL B5] Audi S4
właśnie o to samo chciałem zapytać Pamiętaj aby jeszcze w środku tarcze pomalować jak tutaj- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
około 20k ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ---------- MRC po wydechu i dolocie http://s30.postimg.org/87blyj2gd/mrc_rs6.jpg szału nie ma.... +150 koni i +160 niutów i szału nie ma?- Spryskiwacze mgłowe A4 B5
Ja mam w służbowym T5 takie i są za***iste. Przy każdej prędkości cała szyba jest zalana płynem (oczywiście jak się je dobrze ustawi). Mod jak najbardziej na plus- Spotkania na drodze
Strebrne B5 sedan RT 28XXX widziane wczoraj 20:30 na parkujące się za biedronką na Pruszkowskiej w Wawie. Naklejka na klapie po lewej- [ALL B5] Audi S4
jakimi przewodami metalowymi?- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
trociny- [ALL B5] Audi S4
jak założysz te heble to uważaj na hamowanie w zakrętach:wink:- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Lepiej monitoruj sytuacje bo Twoje magiczne pudeleczko zaraz bedzie. Moze dzisiaj juz ogarna ;-)- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Przyczepkę części do niego- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
chyba raczej nie agb ale kto by na to patrzył- [ALL B5] Audi S4
wyślij to Ci przetocze- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
mówisz? w sumie to leci z drugiej rury ale tyle co Twój kot napłakał- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
żartuje przecież chodzi mi o to dlaczego dymi z jednej a z drugiej nie. dymi przez lpg ale czemu tylko z jednej rurki:eusathink:- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Ktoś mi powie dlaczego z jednej rury wydmuc**je uszczelkę a z drugiej nie? Może być tłumik przytkany?- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
żeby to było takie proste:facepalm:- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
gdyby nie cofało zapłonów to bym olał sprawę i nie szukał dziury w całym.- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
W sobotę pojechałem na dynoday. Niut do góry konie w dół. Wieczorem zrobiłem logi i cofa zapłony kufa mać- Dyno Day spot 50zł (hamowanie grupowe) 8 luty Warszawa i okolice zapraszam!
Może 1. Jaszczur (Audi A4 1.8t quattro) 100% 9:00-12:00 2. Smoko (Saab 9-5 2.0t) 100% godz. 9:00-... 3. Mariusz (Audi A4 B7 + Golf IV) 100% godz. 10:00-12:00 4. Poziek (Coupe quattro) 5. troylee 80% 6. Robero321 (A4 B6/7 3.0 quattro) 100% 7. Carlos* 8. Łukasz (Peugeot 306) 80% godz. 11:00-... 9. Kuba (Nissan Navara) godz. 12:00-... 10. Zibione (Audi A4 B6) godz. 9:00-10:00 11. dlugi999 (Toyota Celica) 12. Awra (Audi A4 B7) godz. 15:00-16:00 13. Buba (rower) 9:30 14. ... 15. ... Niech organizator ogarnie jakoś godziny kto i kiedy żebyśmy tam nie stali od rana i czekali wszyscy - AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE