Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. a lejesz tez czasami diesla zamiast pb zeby zobaczyc jak auto jezdzi na ropie? sam sobie odpowiedz. Jak chcesz sie nauczyc jezdzic autem, tylko na oponach przystosowanych do danych warunkow. Na letnich na sniegu to mozesz sie co najwyzej nabawic nerwicy. szybciej chyba krzywdę komuś może zrobić
  2. A Benki z DE nie były charakterystyczne?
  3. Już nie piszcie że to wszystko przez forum. Oni dobrze wiedzą gdzie jakie fury stoją. Kwestia tylko kiedy będzie zapotrzebowanie na konkretny model.
  4. rolka prawdę powie o który szybszy:wink:
  5. W stolicy też ostro daje ale wszystko się rozpuszcza
  6. W Sochaczewie tyle śniegu???????
  7. Nie ma go na forum, jest na innym. Wlasciciel z Piaseczna. Oj chyba nie z Piaseczna
  8. no na czarne fele ale jak patrze na VT to za dużo tego czarnego. Całkowicie felgi znikają. Zastanawiam się nad jakimś gunmetal bo od pylenia klocków to one i tak cały czas są w takim kolorze:decayed:
  9. wiem, kupel mnie namawia ale to już przesada
  10. nie k**wa , znaczek ty i tak masz ten c**jowy chrom to akurat bys odsiweżył Lusterka chromowane za***ali mi rok temu. Teraz są czarne
  11. Malowac lusterka? och*jales? :confused:
  12. View image: IMG 2576 ta fota niszczy mózg:slina:
  13. Nudziło mi się Teraz przerwa bo troche lipa bez kanału tam grzebać ---------- Post dopisany 04-12-2013 at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany 31-10-2013 at 17:24 ---------- No dobra. Może w końcu uda się ogarnąć fele przez zimę. Bawię się z kolorami i szukam jakiegoś pomysłu.
  14. Z tego co wiem to mają teraz bixy z X5 i powinny pasować
  15. PIXI albo norbi
  16. sprawdź czy nie stuka
  17. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a znasz powiedzenie moskala że samochód nie może wyglądać szybciej niż jeździ?
  18. Mysle ze nosb posprawdzal wszystko. Jesli masz boost 1.3 to juz za bardzo nic nie ugrasz. Ten soft tak ma i tyle
  19. Pamietaj ze to gotowiec i nie porownuj go do softu pisanego od zera. Te gotowce sa fajne bo niskobudzetowe i bezpieczne dla auta. Mozna smialo go do kazdej esy wrzucic i bedzie smigal bezawaryjnie:) ---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- Jaki boost masz na nim?
  20. Dobry? Jaki masz boost? Może najpierw warto diagnostykę zrobić?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.