Treść opublikowana przez Buba
-
jakie reperaturki na tylne zaciski
Pochwal się swoimi:whistling:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
+1:grin:
-
jakie reperaturki na tylne zaciski
czy gówno to nie wiem. w porównaniu do serii to przepaść
-
jakie reperaturki na tylne zaciski
a czyje?
-
jakie reperaturki na tylne zaciski
hamują i wyglądają a do lansu mam +100 na światłach
-
jakie reperaturki na tylne zaciski
nie przesadzaj że taki shit. na pewno lepiej hamują niż te z eski do tego lans +10 a że trzeba troche przerabiać. no cóż taka cena lansu:decayed:
-
Seat leon fr 2.0 tdi 2013'
a co u ciebie się piepszy że taki sceptyczny jesteś?
-
Seat leon fr 2.0 tdi 2013'
Przecież masa dłubniętnych DSG jeździ po samym sofcie jak i po grubszych modach ---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ---------- Ostatnio jeden mądry podsumował że 300KM w DSG to jak 400KM w manualu
-
Seat leon fr 2.0 tdi 2013'
Chcemy mu dorzucić trochę koksu, a to lepiej zniesie manual To ile tego koksu chcecie dowalić? 1000Nm?
-
Seat leon fr 2.0 tdi 2013'
Skrzynia manual? DSG nie montują do seata?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakbyś się zatrzymał i pomógł w rezaniu hebli to też bym podjechał po co Ci te heble skoro i tak tą padaczką nie jeżdzisz za często a po drugie było was dwóch i wyglądało, że jesteście ogarnięci, ale jak widać pozory mylą brakowało rąk do podawania piwa
-
[ALL B5] Audi S4
Idealnie pasuje do tego filmiku teraz
-
Moje auto - temat sie rozwija
Nic nie słychać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakbyś się zatrzymał i pomógł w rezaniu hebli to też bym podjechał
-
Polecane opony zimowe
ciekawe w jakim sensie? gwarancja prawie nic nie daje a ubezpieczenie od czego ma chronić?
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Przecież to z golfa 2:facepalm:
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
malik olej A7 Konfiguruj RS7:naughty: https://www.dropbox.com/s/nxcos4tez9vcooe/Cennik%20Audi%20RS7%20Sportback%20-%20AudiBlogPL.pdf
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
odezwij się do malika ma to w małym palcu i mowił że będzie dzisiaj na spocie
-
[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
wydłubane precaty?
-
[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
A Ty masz DP seryjne i reszta chinol czy jak?
-
[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
moje uszy nie dawały rady:grin:
-
[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
jestes miszczem jak udaje ci sie z tym jezdzic ale przejdzie ci za jakis czas:grin:
- Moje prace