Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Zanim mi ciśnienie skoczy chciałbym się upewnić co co to za silnik i czy na pewno będzie w tej budzie
  2. https://vimeo.com/74001733
  3. Buba odpowiedział(a) na Reggi temat w Układ Jezdny
    sprawdz prędkości na poszczególnych kołach a jak będą takie same to rozbieranie każdego koła, sprawdzanie koronki, czujnika, wtyczki.
  4. Idzie projekt 2K ? coś więcej ?
  5. Buba odpowiedział(a) na Buba temat w Lifestyle i Hydepark
    S6 C6 5.2 V10 po 100k km Klasa premium ---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ---------- Nowy silniczek jedynie 28k euro:whistling: Q7 podobno to samo:facepalm:
  6. Uwielbiam takie przebiegi. Też sobie taki zrobię Furka zacna tylko trochę niżej ją
  7. Buba odpowiedział(a) na Buba temat w Lifestyle i Hydepark
    Braciak znalazł 2011r 1.9JTD i stwierdził że pojedzie obejrzeć. Myślałem że coś się zmieniło w kwestii budowy i eksploatacji bo ja zatrzymałem się na etapie 125P:decayed:
  8. Buba odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siema, Podobno gdzieś w Radomiu jest dobry serwis Karchera (nieautoryzowany). Wie ktoś może gdzie się znajduje. Gdzieś miałem numer do nich ale nie mogę znaleźć
  9. Ktoś coś wie na temat tego auta? Silniki, zawiecha awaryjność? Braciak szuka
  10. Buba odpowiedział(a) na MAJKI temat w Inne marki
    Jak dobrze pójdzie to będzie Touran 2.0TFSI Q Jest jeden napaleniec co lubi takie przeróbki i po oględzinach stwierdził że nie ma problemu ze swapem
  11. pojeździłem troche i faktycznie biegi zmienia się jak w ikarusie:kwasny: ---------- Post dopisany 05-09-2013 at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 08:54 ---------- no i k**wa jak żyć Dmuchało 0.7. Znalazłem dziure to teraz napierdala za dużo:kwasny:
  12. Poziu a Wihu w końcu pojechał w sobotę ?
  13. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    3 x do góry i będzie git FLy nie wszyscy muszą się afiszować ze mają PRAWIE 3.0T pod maską
  14. Kolorem. Wojskowe ma kolor moro aaaaaaaaaa
  15. Buba odpowiedział(a) na Buba temat w 2.7BiT
    Mówiłem że te silniki się nie psują? Pół roku minęło i jeden post. JEDEN
  16. A czym się różni paliwo wojskowe od zwykłego? Dawaj namiary na jednostkę to przyjadę się zaopatrzyć
  17. Zamykamy temat? Szkoda żeby ludzie przyjeżdżali na darmo
  18. Pewnie Poziek:grin:
  19. końcówki są z allegro. szukam DP ale kurde nic nie ma:facepalm:
  20. A kiera jest genialna. Teraz w rękawiczkach będę jeździł bo boję się dotykac:decayed:
  21. ubezpieczenie lawety 150tysięcy czy każdego auta? w obu przypadkach opłaca się zawinąć całość
  22. Była pewna rzecz która wkurwiała mnie od samego początku czyli końcówki wydechu. Polerować mi się nie chciało bo cały czas chorowałem na owalne z RS4. Dzisiaj w końcu się zebrałem w sobie. Idealna kompozycja do 1.6:decayed: Przy okazji przyjechał nowy mieszek żeby już kompleksowo zrobić No i wisienka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.