Treść opublikowana przez Buba
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Zanim mi ciśnienie skoczy chciałbym się upewnić co co to za silnik i czy na pewno będzie w tej budzie
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
https://vimeo.com/74001733
-
ABS wariuje ?
sprawdz prędkości na poszczególnych kołach a jak będą takie same to rozbieranie każdego koła, sprawdzanie koronki, czujnika, wtyczki.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Idzie projekt 2K ? coś więcej ?
-
Fiat Doblo tdi
S6 C6 5.2 V10 po 100k km Klasa premium ---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ---------- Nowy silniczek jedynie 28k euro:whistling: Q7 podobno to samo:facepalm:
-
[S4 AZB+] Takie tam następne, zwykłe S4
Uwielbiam takie przebiegi. Też sobie taki zrobię Furka zacna tylko trochę niżej ją
-
Fiat Doblo tdi
Braciak znalazł 2011r 1.9JTD i stwierdził że pojedzie obejrzeć. Myślałem że coś się zmieniło w kwestii budowy i eksploatacji bo ja zatrzymałem się na etapie 125P:decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
Siema, Podobno gdzieś w Radomiu jest dobry serwis Karchera (nieautoryzowany). Wie ktoś może gdzie się znajduje. Gdzieś miałem numer do nich ale nie mogę znaleźć
-
Fiat Doblo tdi
Ktoś coś wie na temat tego auta? Silniki, zawiecha awaryjność? Braciak szuka
-
VW Touran Cross
Jak dobrze pójdzie to będzie Touran 2.0TFSI Q Jest jeden napaleniec co lubi takie przeróbki i po oględzinach stwierdził że nie ma problemu ze swapem
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
pojeździłem troche i faktycznie biegi zmienia się jak w ikarusie:kwasny: ---------- Post dopisany 05-09-2013 at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 08:54 ---------- no i k**wa jak żyć Dmuchało 0.7. Znalazłem dziure to teraz napierdala za dużo:kwasny:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu a Wihu w końcu pojechał w sobotę ?
-
[ALL B5] Audi S4
3 x do góry i będzie git FLy nie wszyscy muszą się afiszować ze mają PRAWIE 3.0T pod maską
-
benzyna wojskowa
Kolorem. Wojskowe ma kolor moro aaaaaaaaaa
-
Po co ten dział?
Mówiłem że te silniki się nie psują? Pół roku minęło i jeden post. JEDEN
-
benzyna wojskowa
A czym się różni paliwo wojskowe od zwykłego? Dawaj namiary na jednostkę to przyjadę się zaopatrzyć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zamykamy temat? Szkoda żeby ludzie przyjeżdżali na darmo
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
- Muzyka w naszych autkach
- Spotkania na drodze
Pewnie Poziek:grin:- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
końcówki są z allegro. szukam DP ale kurde nic nie ma:facepalm:- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Mogłem- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
A kiera jest genialna. Teraz w rękawiczkach będę jeździł bo boję się dotykac:decayed:- LOHRa marzeń !! :)
ubezpieczenie lawety 150tysięcy czy każdego auta? w obu przypadkach opłaca się zawinąć całość- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Była pewna rzecz która wkurwiała mnie od samego początku czyli końcówki wydechu. Polerować mi się nie chciało bo cały czas chorowałem na owalne z RS4. Dzisiaj w końcu się zebrałem w sobie. Idealna kompozycja do 1.6:decayed: Przy okazji przyjechał nowy mieszek żeby już kompleksowo zrobić No i wisienka - Muzyka w naszych autkach