Treść opublikowana przez Buba
-
Rozwalone Audi..co dalej ?
Tak na prawde to już po wszystkim. Aukcja skończona. Kupca mają. Teraz decyzja co zrobisz dalej z samochodem
-
Spotkania na drodze
Wczoraj na grójeckiej ok 19 srebrny avant B6 SZO.....
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jak nie szybciej:wink:
-
Rozwalone Audi..co dalej ?
To co jest na allegro nikogo nie interesuje i wbij sobie to do głowy w końcu. Panią interesuje to że masz A6 kombi 1.8TQ z 98r z LPG. Patrzy w tabelkę i widzi jaka jest wartość. Reszta im lata i powiewa daleko z tyłu nawet jakbyś sztabki złota miał wyłożone w bagaju:wink:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
- Rozwalone Audi..co dalej ?
Mądrego to warto posłuchać- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A widzisz żebym się gdzieś ciskał?- Rozwalone Audi..co dalej ?
Sam widzisz jakie są ceny więc nie dziw się że takie śmieszne pieniądze chcą dać.- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ja nie mówie ze sa dobre czy złe bo na nich nie jeździłem. Powiedział że w porównaniu do serii jest mega różnica i wcale nie rozjebują tarczy tak jak piszecie. Założy większą tarcze i 4tłoki i też będzie różnica. Alternatyw do poprawy jakości hamowania jest sporo i tak jak piszesz nie trzeba inwestować w megadrogie klocki (sam bym ich nie kupił bo wole większą tarczę i lepszy zacisk). Może i ma szczęście. Używać to używa bo nie raz się ganialiśmy. Poza tym dlaczego piszesz że ktoś się nie zna skoro nawet go na oczy nie widziałeś Najłatwiej powiedzieć że ktoś się nie zna i już?- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Temat samochów i hebli to zna bo ma fioła na punkcie A3 tak samo jak my na a4. Napisał ze przelatał 2 lata (ok 20k km). Tarcze zwykłe ATE i jakiegoś zużycia większego nie miał. Heble łatwo też nie miały bo A3 prawie 270KM i często katowana na mieście. Ogólnie powiedział że za***iste klocki bo auto za każdym razem stawało i nie puchły heble ale teraz wymienił na 4 tłoki i większą tarcze. Zupełnie co innego niż Wy opisujecie- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
zaraz zadzwonie do kumpla i się dowiem ile on przelatał na tych klockach i na jakich tarczach- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie ma EBC do 6-tloczkow. W ogole wybor jest dosc ograniczony, ATE, TRW, Ferodo Premium, DS2500 i jakas ceramika za 7 stowek... wiec wybralem normalna opcje, odpuscilem DS2500, bo jednak za duzo roznych opinii, a ja nie zapierdalam tym autem dzien w dzien, nie chcialoby mi sie grzac non stop hebli zeby trzymac skutecznosc klocki P EBC Red - Audi Q7 06- Porsche Cayenne 03- (3360207630) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Klocki AUDI Q7 PORSCHE CAYENNE VW TOUAREG EBC RED (3416502404) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- Rozwalone Audi..co dalej ?
No to teraz tylko czekać na ile wycenią wrak ale obawiam się że nie masz co liczyć na kokosy i zostaniesz z pudłem na części a teraz już chyba nie masz wpływu na to ile dostaniesz do ręki.- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dlaczego szajs? Kumpel ma i sobie chwali ceramike. Czekam aż pojeździ troche dłużej i zobacze jakie efekty będą FLy najlepsze klocki to EBC RED STUFF. Zrobiliśmy kilkukrotnie testy u kumpla 200->0 i nie puchną. Hebel twardy jak pałka z rana- AutoGauge Smoke sm peak BOST
tylko jak piszczy. nie jak jest wyłączony:wink:- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
tylko w przypadku unlima sprawa wygląda troszeczkę inaczej bo tam samochody są oszczędzane na starcie i specjalnie nikt nie wali pełną mocą na początku bo 90% samochodów nie ma trakcji do 3 biegu. Liczy sie to co będzie się działo jak już będzie trakcja:kox: Oni akurat nie są dobrym porównaniem jeśli chodzi o starty. Część ludzi przyjeżdża tam tylko for fun i uruchamiają LC a zapominają o wyłączeniu ESP więc auta zamulają co widać na niektórych filmikach.- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Przy nowych samochodach już nie ma aż tak dużego znaczenia kto kieruje samochodem. Cała elektronika i LC powodują to że kierownik musi tylko trzymać kiere prosto i gaz w podłodze:wink:- AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Wsadzili do B5 i odpalili:wink:- AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
pier**l fele. załóż kołpaki z tico. V10 ma mruczeć- AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Nosb będzie Rotiformy zakładał. Nawet sam mu je dostarczę- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ja mialem na mysli rs6 c6 5.0TT- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
A skąd wiesz czy RS6 w serii nie ma 600+? Może być analogiczna sytuacja że tam też jest bonus na starcie ---------- Post dopisany at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ---------- Nie czepiam się i nie jestem upierdliwy. Może się faktycznie okazać ze oba idą identycznie co byłoby strzałem w kolano dla Audi. Chodzi mi tylko o to że bez porównania na żywca nie ma można pisać że idą tak samo bo jest spora różnica w pojemności, KM i Nm- Handel samochodami - czy to się jeszcze opłaca ??
Zobacz jakie są samochody w DE i jakie mają ceny. Później zobacz jakie są w PL i też jakie mają ceny i sam sobie odpowiesz na pytanie czy się opłaca- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Chodzi mi o to że porównujesz dwa samochody po filmikach i piszesz jednoznacznie że jest to samo i nie ma żadnej różnicy pomiędzy 2tonowym 5.0TT 580KM a 2 tonowym 4.0TT 420KM Filmiki nie są od tego. Porównuje się auta na drodze, w realu. Z kreski albo z rolki przy takich samych warunkach pogodowych. Takie pisanie niczemu nie służy i nic nie wnosi. Pisanie że któryś jest o 4 czy 6 km/h szybszy czy o różnicy 0.1sek brzmi troche jak komentarze hejterów pod filmikami na jutubie. Bez obrazy. Próbuje Ci tylko przekazać o co mi chodzi:wink: Ja wiem że nastała teraz taka moda. Tak jak Vampir porównuje golfa do osiągów veyrona ale dopiero jak staną obok siebie to będzie wiadomo który lepszy.- smarowane wahacze ??????/
A czy ktoś z Was patrzył ile smaru jest w środku? Bo ja w zeszłym tygodniu patrzyłem i jest tragedia. Śmiało mogę powiedzieć że śladowe ilości a jak nie ma smarowania to chyba każdy wie co się dzieje Wahacze nówki sztuki. Rozebrałem wszystkie i dorzuciłem smaru do każdego:wink: Jaki będzie z tego efekt to nie wiem. Kilka osób tak zrobiło i jak na razie nic się nie dzieje Żadnych otworków. Po to jest zamknięte wszystko żeby żaden piach czy woda się nie dostały. - Rozwalone Audi..co dalej ?