Treść opublikowana przez Buba
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Troche chyba sie rozpędziłeś w tych porównaniach i wnioskach idących z filmików na jutubie:wink:
-
Spotkania na drodze
Kto wczoraj stał za bramkami na pasie awaryjnym na A2 przed pruszkowem w strone warszawy? Czarne B6 avant i dwa kominy. Zauważyłem tylko ramki klubowe. Chyba coś ok 20 było
-
[B5 AGB] S4 Avant Nogaro Blue Bez chromów 18" Bixy
zdjęcie jeszcze przed poprawką mocowania bo musiałem poprawiać
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
to już nie gtr/prosie/lambo?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Wątpię... wszystkie parametry podobne, straty porównywalne, więc wykres MTM raczej miarodajny. jeszcze byś się zdziwił jaka to ściema
-
[B5 AGB] S4 Avant Nogaro Blue Bez chromów 18" Bixy
Ori BIX jakieś pytanka?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ale jaka roznica w niucie
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ciekawe jak temp spadnie jaki będzie wynik
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
wiadomo ze to kupa:decayed:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Może inaczej 4.2TT RS6 -> 5.0TT RS6 2.7TT -> ???
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ja cały czas czekam na silnik który będzie porównywalny do 2.7TT i dający taki sam FUN z jazdy. Wszyscy jednak wiemy że w dzisiejszych czasach nie robi się samochodów i silników "na lata" tylko do końca gwarancji. Poczekajmy z osądami do momentu jak będą miały 100k 200k 300k i wtedy zobaczymy jak faktycznie jest z ich trwałością i jakością wykonania.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Nie wrzucaj takich filmików bo zaraz po tobie pojadą że jesteś głupi i niedopowiedzialny
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Dlatego trzeba trzeźwo myśleć. doj**ać koksu jest bardzo łatwo. Gorzej jak się coś wy***ie na trasie a tutaj nie będą niskie koszta naprawy. Oby był to godny następca dla 2.7TT i za to trzymam kciuki ---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ---------- Szczególnie że jesteś chyba pierwszym który to zrobił i będziesz przecierał trasę dla pozostałych:wink:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
bez przesady... przeciez ten silnik wytrzyma sporo wiecej Skąd wiesz? testowałeś? ---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ---------- Też byłbym ostrożny co do jego możliwości. To nie są silniki takie jak kiedyś "idiotooporne". Powoli, stopniowo wyjdzie ile jest w stanie wytrzymać bezawaryjnej jazdy.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Jeżdżąc takim RS6 można się kompleksów nabawic w choooj
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
200Nm więcej to będzie gniotło
-
[ALL B5] szerokie s4
te blaszki są po to żeby klocki nie wypadły:facepalm:
-
Spa odnowa okolice Stolicy?
Możesz zawsze zamówić jakiś tajski masaż
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Chociaż i tak nikt nie uwierzy w wynik bo hamownia w Piasecznie oszukuje
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Wykres?
-
Rozwalone Audi..co dalej ?
Poszukaj w necie bo sporo tego jest. tylko taką która bierze % od wygranej sprawy
-
Spotkania na drodze
Niebieskie B6 sedan z rameczkami i dwoma kominami widziane dzisiaj przed 19 przy Dworcu centralnym w warszawie. Chyba rejestracja chyba NNM albo NMN
-
Rozwalone Audi..co dalej ?
Nie masz obowiązku oddawania samochodu. Załóżmy że dostaniesz szkodę całkowitą. Wartość auta wycenią na 12k. Auto trafia na licytacje i ktoś wygrywa i chce dać 6k. Jeśli się nie zgodzisz to dostaniesz do ręki 6k i samochód. Przynajmniej ja tak miałem ale nie wiem czy przepisy dalej tak działają
-
Rozwalone Audi..co dalej ?
o tym właśnie mówiłem. dostajesz kase + wrak albo ktoś zabiera wrak na licytacji którą ubezpieczyciel robi W każdym razie wartością wyjściową jest ok 11-12k zł i tutaj teraz kwestia na ile wycenią uszkodzenia a nie wiem ile w AXA liczą % w przypadku szkody całkowitej
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
chyba nie