Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Troche chyba sie rozpędziłeś w tych porównaniach i wnioskach idących z filmików na jutubie:wink:
  2. Kto wczoraj stał za bramkami na pasie awaryjnym na A2 przed pruszkowem w strone warszawy? Czarne B6 avant i dwa kominy. Zauważyłem tylko ramki klubowe. Chyba coś ok 20 było
  3. zdjęcie jeszcze przed poprawką mocowania bo musiałem poprawiać
  4. Wątpię... wszystkie parametry podobne, straty porównywalne, więc wykres MTM raczej miarodajny. jeszcze byś się zdziwił jaka to ściema
  5. Ori BIX jakieś pytanka?
  6. ciekawe jak temp spadnie jaki będzie wynik
  7. Może inaczej 4.2TT RS6 -> 5.0TT RS6 2.7TT -> ???
  8. Ja cały czas czekam na silnik który będzie porównywalny do 2.7TT i dający taki sam FUN z jazdy. Wszyscy jednak wiemy że w dzisiejszych czasach nie robi się samochodów i silników "na lata" tylko do końca gwarancji. Poczekajmy z osądami do momentu jak będą miały 100k 200k 300k i wtedy zobaczymy jak faktycznie jest z ich trwałością i jakością wykonania.
  9. Nie wrzucaj takich filmików bo zaraz po tobie pojadą że jesteś głupi i niedopowiedzialny
  10. Dlatego trzeba trzeźwo myśleć. doj**ać koksu jest bardzo łatwo. Gorzej jak się coś wy***ie na trasie a tutaj nie będą niskie koszta naprawy. Oby był to godny następca dla 2.7TT i za to trzymam kciuki ---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ---------- Szczególnie że jesteś chyba pierwszym który to zrobił i będziesz przecierał trasę dla pozostałych:wink:
  11. bez przesady... przeciez ten silnik wytrzyma sporo wiecej Skąd wiesz? testowałeś? ---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ---------- Też byłbym ostrożny co do jego możliwości. To nie są silniki takie jak kiedyś "idiotooporne". Powoli, stopniowo wyjdzie ile jest w stanie wytrzymać bezawaryjnej jazdy.
  12. Jeżdżąc takim RS6 można się kompleksów nabawic w choooj
  13. 200Nm więcej to będzie gniotło
  14. te blaszki są po to żeby klocki nie wypadły:facepalm:
  15. Możesz zawsze zamówić jakiś tajski masaż
  16. Chociaż i tak nikt nie uwierzy w wynik bo hamownia w Piasecznie oszukuje
  17. Poszukaj w necie bo sporo tego jest. tylko taką która bierze % od wygranej sprawy
  18. Niebieskie B6 sedan z rameczkami i dwoma kominami widziane dzisiaj przed 19 przy Dworcu centralnym w warszawie. Chyba rejestracja chyba NNM albo NMN
  19. Nie masz obowiązku oddawania samochodu. Załóżmy że dostaniesz szkodę całkowitą. Wartość auta wycenią na 12k. Auto trafia na licytacje i ktoś wygrywa i chce dać 6k. Jeśli się nie zgodzisz to dostaniesz do ręki 6k i samochód. Przynajmniej ja tak miałem ale nie wiem czy przepisy dalej tak działają
  20. o tym właśnie mówiłem. dostajesz kase + wrak albo ktoś zabiera wrak na licytacji którą ubezpieczyciel robi W każdym razie wartością wyjściową jest ok 11-12k zł i tutaj teraz kwestia na ile wycenią uszkodzenia a nie wiem ile w AXA liczą % w przypadku szkody całkowitej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.