Treść opublikowana przez Buba
-
[B5 AEB] Czujnik Halla
Witam, wyjalem to cholerstwo i moim oczom ukazal sie taki widok http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ef80e3d1219f9540.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/88657d65fda1b489.html straszny syf... Wyczyscilem wszystko pieknie ladnie 1. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/df838d022e5a6f6a.html 2. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/01a4dc6c9a119b73.html 3. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1075181cb1b11620.html Zastanawia mnie czy ta sruba na drugim zdjeciu powinna tam byc. Czy ktos tam nie grzebal bo strasznie zjechany srodek jest przez nia. Na allegro sa po 130zl te czujniki ale bez tego calego srodka. Jaka role spelnia ta sruba? Ona sie kreci razem z walkiem? w ktorym miejscu sprawdzic to mozliwe zwarcie? Bład 515 nadal wystepuje mimo czyszczenia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajnie bylo Oby wiecej takich spotkań. Szkoda ze polonezow nie bylo i kosiarek jakos tak troche brakowalo
-
[B5 ADR] 00515 - Camshaft Position (Hall) Sensor (G40)
podpinam sie pod ten temat. mam ten sam problem. tylko AEB. Czekam na jakies opinie czy da sie uniknac wymiany. P.S. ktory ewentualnie z tych kupic lub gdzie szukac http://www.allegro.pl/item446917123_czujnik_halla_vw_t4_passat_audi_golf_felicia.html http://www.allegro.pl/item462088986_czujnik_halla_obrotow_vw_audi_seat_skoda.html http://www.allegro.pl/item463812674_czujnik_halla_audi_a4_a6_vw_passat_b5_058905161b.html
-
[B5 AEB] Proszę o analizę błędów
01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak) 35-00 - - 00956 - Key 2 09-00 - Adaptation Limit Surpassed o co chodzi z tymi bledami?? tutaj ich nie ma http://www.obd-2.biz/obd2.php
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy ktos moze mi dzisiaj podpiac auto pod kompa?? mialem dziwne zdarzenie dzisiaj i chce sprawdzic co jest grane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam coś takiego, jak znajdę to przyniosę dziś. http://pl.youtube.com/watch?v=om-mVwbIxbM a zobaczcie to to jest hardcore
-
[B5 AEB] Help
Powiedzcie mi co sie stalo. Jade sobie spokojnie bez zadnego palowania i nagle auto zaczelo mi sie dlawic. objaw jakby brakowalo paliwa. zatrzymalem sie na poboczu. Obroty zaczely skakac, auto prawie zgaslo. przy dodawaniu gazu przerywa. wysiadlem z auta a z rury czarny dym ;( . Zgasilem auto, poczekalem chwilke, odpalilem i dziala normalnie (przynajmniej tak mi sie wydaje). Co sie dzieje?? Czego to objaw? Co mi padlo?
-
[B5 ADR] jaka strumienica do 1.8 adr
jest milion pięćset tematów odnosnie strumienicy w jakimkolwiek aucie, na kazdym forum samochodowym. na tym forum to KAZDY temat odnosnie a4 zostal kiedys poruszony. kazdy kto ma jakiekolwiek pojecie napisze ze to najwieksza glupota. lepiej ta kase na wache wydac albo dobra wodke kupic. pozdrawiam i polecam opcje szukaj. magiczny guziczek ktory wyjasnia wszystkie problemy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak czas pozwoli napewno :>
-
[ALL B5] Nasza A4 B5 `99 1.8
lampy zegary
-
[INNE] Audi RS6 Avant 2008
Fura kozak dla mnie nie ma piekniejszego auta na swiecie. RS6 rules
-
[B5 AEB] Mój avancik
Nie wiem dlaczego tak wyszlo. Chyba poprzedni wlasciciel je zabral a o tej zapomnial. Teraz stoi na zimowkach (15'') a Tam jest letnia (16''). Znaczkow z tylu juz nie ma, mozaika tez zniknie
-
[B5 AEB] Mój avancik
zmiany dokladnie takie jak napisales narazie pozostaje wymiana plynow, filtrow, podlaczenie pod kompa bo sie nie znam za bardzo na audi i sprawdzenie co i jak tam siedzi. szkoda ze nie ma ori felg. Znalazlem jedna w bagazniku. Nigdy chyba wyjmowana nie byla z nowiutka opona pirelli p8000. oczywiscie wizyta na spocie w wawie
-
[B5 AEB] Mój avancik
Witam, Teraz czas na mnie:) Do tej pory mialem Honde CRX (nawet dwie) ale juz mi sie znudzilo jezdzenie taczka po polskich drogach. Czas na cos wiekszego z potencjalem. Majace to cos. Po dlugich rozmyslaniach, czytaniach ogladaniach zostaly dwa auta a4 albo passat. Z racji tego ze mialo byc duze to tylko kombi. Niestety passat kombi jest brzydki... Audi jest zgrabne i z tego co sie doczytalem mniej awaryjne. Potencjal musi byc wiec jedyna sluszna opcja to 1.8T Po dlugich nocach spedzonych przed kompem i szukaniem ogloszen znalazlem. Szukalem czarnej ale niestety nie udalo sie znalezc godnej uwagi...udny Zdjec srodka brak bo brudny jest. http://picasaweb.google.pl/Bubaa11/Avancik# Plany: BRC SQ24 Soczewki Ladne alu Moze gleba Zobaczymy na co fundusze pozwola Narazie banan na twarzy z jazdy :> :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pozdrawiam wszystkich jeszcze nie mam a4 ale niedlugo bedzie. Mam nadzieje ze wiedza zawarta na tej stronie pomoze w zakupie i pozniejszej eksploatacji.