Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Wcale nie musial szybko zapier... . Nawet przy malej predkosci jak auto stanie bokiem i walnie dachem to sie zlamie. Dach nie jest przeciez w zaden sposob zabezpieczony przed tego typu uderzeniami. jedyna rzecz ktora wtedy ratuje to NIE zapięte pasy bezpieczenstwa. Kto wypadnie tez ma szanse przezyc...
  2. Buba odpowiedział(a) na jacue temat w Lifestyle i Hydepark
    Albo http://gsmcenter.pl/ Zalogowac sie i jest masa programow, gier i aplikacji do pobrania. wszystko aktualizowane
  3. Buba odpowiedział(a) na jacue temat w Lifestyle i Hydepark
    Nokia Maps + najnowszy TomTom
  4. a czy swap na 312 zmiesci sie na 15'' feldze?
  5. http://www.allegro.pl/item598706065_tarcze_hamulcowe_ate_audi_a4_a6_avant_100_c4_wawa.html te tarcze beda ok do AEB?? W opisie jest ze ma 288mm ale w zastosowaniu jest ze do 125KM...
  6. Pod warunkiem, że nie używasz bezprzewodowego zestawu głośnomówiącego. Nie wiem, nie uzywalem nigdy ale z ciekawosci sprawdze
  7. Ja mam N95, TOM TOMa, Nokia Maps i do szczescia nic wiecej mi nie potrzeba
  8. kto powiedzial ze musza? wystarczy ze wiedza od kogo, domysla sie w jakiej sprawie i mowia ze nie ma osoby odpowiedzialnej do odebrania przesylki. Najlepsze rozwiazanie to jechac do oddzialu, na poczatku udawac glupka, walnac jakas scieme i poprosic o kierownika. Jak juz bedzie to wreczyc mu papierki, ktore wczesniej kserujesz i na kazdym twoim ksero MA SIE PODPISAC ZE ZABRAL !!! i wtedy czekasz na odpowiedz urzedowo wyznaczone dni
  9. ja mam pol roku i nie mialem zadnej wiekszej awari. raz jechalem i nagle zaczal kopcic gorzej jak diesel, brak mocy, zero reakcji na gaz. zatrzymalem sie, wylaczylem silnik odczekalem chwilke i normalnie dziala. Narazie zadnych awari nie mialem.
  10. Moze wizyta u gazownika by sie przydala :gwizdanie: podlaczenie VAG i sprawdzenie bledow?
  11. U mnie jest to samo. Przymierzam sie do wymiany DV. jak cofam to potrafi do 1500 skoczyc jak wcisne sprzeglo
  12. BRC SQ56 Lukas dal linki. poczytaj i zdecyduj sam
  13. Ja wprzed zalozeniem wymienilem termostat bo mi auto sie nie nagrzewalo. Nic wiecej nie robilem. Jak auto dziala to bedziesz tylko tankowal gaz i cieszyl sie (tansza) jazda. Poszukaj w polecanych warsztatach w twojej okolicy
  14. Gdzie Ty masz ubezpieczone to auto?? Ja za OC zapłaciłem niecałem 700 zl (wszystkie zniżki) AXA 60% zniżek :gwizdanie:
  15. http://moto.allegro.pl/item586100119_tarcze_audi_a4_a6_100_vw_passat_b5_b6_skoda_superb.html a takie cos?
  16. Kompletny rozrzad + wszystkie paski 700 Motul 10w40 110+25zl filtr Filtr powietrza 27zl Opony letnie bo nie mialem 400zl Termostat 54zl BRC SQ24 2700 OC 346zl VAG KKL 56zl na ktory czekam i czekam Wycieraczki 70zl Klocki tyl ok 50-60zl Auto jak w profilu
  17. jak swieca te lampki? ogolnie zapowiada sie ciekawie ale czegos mi brakuje. poczekam na efekt koncowy
  18. Buba odpowiedział(a) na miro1983 temat w 1.8T
    Po co sie klucicie? Problem poruszony w temacie zupelnie inny. [email protected] sprawdz przeplywke, przepustnice, moze byc czujnik halla, sprawdz dolot czy jest szczelny, przewody od swiec
  19. jezeli nie wypowiedzial umowy ani ty tego nie zrobiles po 30 dniach to jestes w czarnej D... Musisz zaplacic i nie masz wyjscia. Faks na 100% poszedl do kosza. Masz jakies znizki? dzwon i zalatwiaj zeby ci je policzyli to przynajmniej mniej zaplacisz. Uwazaj bo mozesz do KRD zostac wpisany. Nie ominiesz tego a smrodu sobie narobisz. Odwiedz poprzedniego wlasciciela i podziekuj mu albo popros o papiery potwierdzajace wypowiedzenie umowy
  20. Kiedys sie tym przejmowalem. Dzisiaj sie smieje z tych pomyslow ktore wymyslaja panowie na wiejskiej. Powstaja przepisy ktore i tak beda martwe w polsce bo Polak potrafi i zaraz znajdzie sie jakis sposob zeby je obejsc. Zyjemy w kraju w ktorym parlamentarzysci zamiast pomagac ludziom poprzez ustawy nakrecaja chec kombinowania i oszukiwania. Dziurawe prawo pozwala na ominiecie wielu przepisow.
  21. glosno muza grala, widzialem cie jak mi smignales, chcialem pozniej dojsc ale za szybko pasy zmieniales :gwizdanie:
  22. Foto??
  23. BRC SQ24 Znajdz dobry warsztat i montuj. Też mialem dylemat. Wybor padl na BRC i nie zaluje. Chodzi równiutko. Zakadaj tylko wieksza butle i 8 mm przewod. Mi nic nie policzyli za to.
  24. Honda CRX II Gen. 1,6 125PS lub 130PS only black lub Civic'i zelazka chociaz slabsze ale czasami uda sie znalezc 130PS po swapie. Male uliczne gokarty. Malo pali, nie ma co sie zepsuc a wazenia z jazdy... Polecam :gwizdanie:
  25. Piekna ale zgodze sie ze spanky :gwizdanie:. Szkoda ze nie avant

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.