Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Suli trzeba w CB zainwestowac albo jezdzic przepisowo :gwizdanie: Hmm... Przepisowo...eSą... Nierealne... Inwestuj w CB
  2. Vagiem sprawdzisz czy nie jest uszkodzony elektronicznie (test elementow wykonawczych czy jakos tak). Powinien cykac jak ktos tu kiedys pisal. U mnie bylo to samo. Test zrobilem, bledu brak, cykal a i tak bylo 0.2bara. Podmienilem N75 i 0.5 Tylko podmianka powie prawde predkosc to faktycznie kupa ale cos czuje ze w twoim przypadku na nowym N75 sie nie skonczy :gwizdanie:
  3. Ale cisza... Zadnej d*py... Żałoba ???
  4. Powiedzcie mi tak rzecz. Konczy sie sprzeglo w moim AEB i zastanawiams sie czy kupowac nowe (cena kompletu ok 500zl) czy lepiej oddac do radzikowskiego i zrobic ta wersje miejska spieka za 650zl. W planach bedzie napewno light soft i nie wiem co zrobic. czy seryjne sprzeglo wydoli po sofcie?
  5. Buba odpowiedział(a) na 19Martin86 temat w 1.8T
    po co to gadanie i szukanie problemow. sprawa jest jasna. zrobic logi, sprawdzic doladowanie i bedzie wiadomo co jest z silnikiem. temat samodiagnostyki 1.8T jest obszernie opisany. wystarczy czytac i po kolei eliminowac to co odbiega od normy.
  6. dokladnie to samo ogladalem wlasnie
  7. dziala wam GG?
  8. moze byc takie: http://www.swkinga.pl/_images/podp.gif
  9. ja ci moge z ziemniaka zrobic, moze byc nawet biskup albo prymas. jak wolisz
  10. pany potrzebuje zestaw naprawczy do tylniego zacisku. rozjebal..em ta gumke od tloczka a jutro potrzebuje auto. najlepiej gdzies w centrum albo ochota. adresy albo telefony... PLEASE !!!
  11. szarych szeregow 22 632 87 11, harfowa 4 22 846-52-52
  12. szarych szeregow 150zl info z wczoraj jak mi robili wydech to sie zapytalem, na harfowej tez 150zl, jak powiedzialem ze na szarych szeregow robia taniej to cena zjechala do 100zl ale to i tak kosmos ceny, trzeba poza warszafke wyjechac to za pol litra zrobia i beda sie cieszyc
  13. Buba odpowiedział(a) na 19Martin86 temat w 1.8T
    19Martin86 najprostsza sprawa: ustaw sie z kims z forum z twoich okolic kto ma zdrowa serie i powiedz zeby dal ci sie przejechac. porownasz i bedziesz wiedzial wszystko.
  14. Buba odpowiedział(a) na 19Martin86 temat w 1.8T
    od razu mowie ze powinienes poswiecic kilka nocy, na forum jest WSZYSTKO co powinienes wiedziec o 1.8T, jesli nie lubisz grzebac w aucie to oddaj do jakiegos tunera do sprawdzenia zebys czegos nie rozwalil
  15. dzisiaj z 1.8t zrobilo sie prawie V8 biT. ujeb... mi sie caly wydech na tlumiku drgan. dzwiek piekny. turbine slychac jak u kolkova. szkoda ze po dluzszej jezdzie auto zaczelo swirowac z obrotami. reakcja ludzi bezcenna
  16. Temat chyba do zamkniecia. Wybor padl na S4
  17. poczytaj najpierw co ludzie pisza na tym forum, jakich rad udzielaja i pomagaja rozwiazywac problemy a pozniej wypowiadaj opinie ze nie ma normalnych ludzi. niestety na takich ludzi jak ty czekaja takie firmy i zarabiaja ogramna kase robiac ludzi w konia. ale to twoje auto i twoja kasa.
  18. furacz zacny ale jakos mi ta skora nie lezy... ale co eSa to eSa
  19. a czy klocek wystarczy wkrecac czy trzeba tez wciskac. probowalem tym kluczem do szlifierki. kreci sie ale w miejscu
  20. W celu sprostowania zebys mnie dobrze zrozumial. Auto stoi cala noc. wsiadam rano. temperatura na 49 kanale 30, na blacie wskazowka lezy troszke ponizej 60. przyjmijmy wskazania zero. kilka km jazdy na blacie stoi na 90 a na 49 ok 85-92. w pewnym momencie wszystko wraca do wskazan zero i tak jakby od nowa zaczynal sie nagrzewac. W aucie mam lpg wiec wiec temperatura silnika nie moze (chyba) spasc ponizej 30 stopni bo by sie gaz wylaczyl tutaj gdybam bo sie nie znam. zauwazylem pewna zaleznosc ze wystepuje to zawsze raz po kazdorazowym odpaleniu auta. taki reset. problem mam z laptopem bo baterie mam slaba i nawet logow nie moge zrobic... o ktorych czujnikach mowisz, gdzie one sa i ile kosztuja??
  21. Zegar tez leci w dol i pozniej idzie do gory tak samo jak na kanale 49. jakby silnik sie od nowa nagrzewal
  22. U mnie tez klekocze rano jak odpale tak przez kilka sekund. Faktycznie stan oleju ma ogromny wplyw na to klekotanie. Im wiecej tym ciszej chodzi. pozniej jest spokoj do momentu jak sie wtryski od gazu nie wlacza. Ile kosztuja popychacze do AEB i czy duzo roboty jest z wymiana? da rade samemu czy tylko mechanik pomoze? jak robili mi rozrzad to powiedzieli ze jakies 500za robocizne bo trzeba pol silnika rozebrac (w tym rozrzad)
  23. a jaka w tym wiocha? jezeli lubisz placic mandaty to twoja sprawa. inni nie chca i jakos z tym zyja wcale nie bedac wiesniakami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.