-
[B6 BDV] Mody do zrobienia
okej dzieki,odezwe sie i zobacze co mi powiedza...akurat wiem gdzie to jest bo jestem w piasecznie codziennie:)
-
[B6 BDV] Mody do zrobienia
widze ze tu nie ma normalnych ludzi z ktorzy moga pomoc albo cos doradzic...
-
[B6 BDV] Mody do zrobienia
wejdz sobie na 44tuning.pl i tam masz wszystko opisane,a moj silnik ma 170:) bo byl mierzony czy sie nadaje do robienia czego kolwiek
-
[B6 BDV] Mody do zrobienia
nie pamietam jak sie nazywa ta firma ale obiecuje takie parametry,oddam i zobacze czy bedzie mial te konie:) i wtedy wsadze na forum zdjecie z wykresem
-
[B6 BDV] Mody do zrobienia
moze ktos cos napisze ciekawego na temat tego silnika, jak sie dowiadywalem to chip daje tylko 18 PS i 32 momentu
-
[B6 BDV] Mody do zrobienia
pali jakies 12 litrow za to na trasie jest ekonomiczny bo jakies 8 litrow:) mam ju z wydech od podstaw zrobiony ale planuje jakich moze chip i dolot...bo nie wiem co mozna zrobic z tym silnikiem
-
[B6 BDV] Mody do zrobienia
Witam, chcial bym cos zrobic z tym silnikiem tylko nie wiem co mozna jak cos wiecie na temat tego silnika to piszcie.Pozdrawiam najchetniej bym zrobil dolot...[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 11:01_________________________________________________[all B6 ]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
mateusz
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta