Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Del Sola ESI mozna za ta kase wyrwac
  2. A przeplywka nie powinna pokazywac w granicach 150g? Grupe 8 i 9 statyczne czy dynamiczne? Czujnik do wymiany bo na vagu czasami pokazuje blad
  3. Rychu bo wszystkie Ryśki to fajne chlopaki :gwizdanie:
  4. no i o to mi chodzilo bo nie wiedzialem z czym to wogole kojarzyc i od czego zaczac szukanie przyczyny [br]Dopisany: 30 Maj 2009, 18:56_________________________________________________ Zerknijcie i ocencie. DV wiem ze mam do wymiany. Niedawno zalozony TIP do seryjnego filtra
  5. Nie wiedzialem ktore w sumie logi zrobic. Chodzi o to ze auto czasami samo z siebie zaczyna falowac. Stoje na swiatlach i obroty nagle faluja i spadaja do 400 i tak faluja. Podczas wyprzedzania pedal przestaje reagowac na gaz. Wysprzeglam i obroty swiruja. Zatrzymuje sie, gasze silnik i jak odpalam to wszystko wraca do normy. Podobno to objawy notlauf'a. Jesli mam jakies jeszcze zrobic to powiedzcie to wrzuce. Bledow VAG brak. N75 sprawny. Zalozony TIP do seryjnego filtra i puszki. Pewien znany autorytet z forum po ogledzinach stwierdzil ze DV do wymiany bo czasami laduje 0,4 a czasami 0,5. Chyba przeplywka za malo pokazuje. Pozdro i dzieki za opinie
  6. Czy ty masz noge miedzy chlodnica a silnikiem czy mi sie wydaje?? jak ja tam zmiesciles??
  7. Buba odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.allegro.pl/item648524007_najnowsza_mysz_bezprzewodowa_super_okazja.html
  8. Nie wiem czy na Zeraniu czasem nie sprzedaja czesci...
  9. jedzie ktos dzisiaj na wudenalia na SGGW? O 21.30 jest Audiofeels a o 23 Kosheen
  10. Ma byc ale wcale to nie oznacza ze nie moga juz zaczac pokazywac pazurkow...
  11. Moge ci dac namiary na kolesia z pily od ktorego ja bralem czesci do CRXa. Dobre ceny i zaufany koles.
  12. http://www.a4-klub.pl/smf/all_cewki_zaplonowe_audi_s4_nowa_cena_po_45_zl_za_szt_komplet-t82074.0.html
  13. A co to konkretnie znaczy? szukalem w necie ale jakos nikt nie napisal co to jest. Najbardziej mnie przerazila wypowiedz ze to objaw PSJ, czyli piz*owaty Styl Jazdy (kierownice sie blokuja od wolnej jazdy) wniosek z wszystkich wypowiedzi byl taki ze moze byc wszystko albo auto tak ma poprostu i ze wystepuje to w dieslach i benzynach.
  14. kogo wlasnie widzialem na skrzyzowaniu zwirek i pruszkowskiej? Blachy WPR. Mylalem ze siwy Pozka ale brak sciemy szyb i felgi jakies inne. Probowalismy sie jakos wzrokiem spotkac ale nie wyszlo
  15. odezwij sie do jakiegos zakladu ktory ogarnia temat turbin i sie zapytaj czy mozna cos takiego kupic/albo naprawic. poszukaj na szrotach/gieldach bo czasami mozna dostac a jak nie to tylko nowa turbina pozostaje
  16. Pytanie za 100pkt. Co moze dawac takie objawy: Objaw 1: Stoje na swiatłach i nagle obroty zaczynaja szalec. Z tendencja do spadania. Objaw 2: Podczas jazdy nagle auto przestaje reagowac na gaz (pierwszy raz zdarzylo sie to podczas wyprzedzania kolumny tirow, w polowie auto poprostu przestalo jechac ), wciskam sprzeglo i tak samo jak w pkt 1. Wrzucam bieg i dopiero po chwili delikatnie przyspiesza szarpiac. Wylaczam silnik i odpalam i dziala normalnie. Bledy VAG: czujnik temperatury cieczy chlodzacej ale wydaje mi sie ze nie ma zwiazku przyczynowo-skutkowego. Na benzynie i gazie jest tak samo. Dobra flaszke stawiam bo brak mi pomyslow
  17. tez sie nad tym zastanawialem ale wszedzie czytam ze silnik bedzie swirowal. zastanawiam sie czy nie kupic jednak przed zrobieniem softu i powiedziec zeby mi przy okazji ten temat ogarneli. wtedy by dzialalo czy tez d*pa?
  18. Buba odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    z tego co sie orientuje to pompa powinna dzialac po przekreceniu kluczyka w pozycje I. ja robie zawsze tak, ze czekam az kontrolki zgasna i wtedy odpalam. spróbuj może zadziala
  19. N75 steruje WG wiec moze warto sie jemu przyjrzec?
  20. Buba odpowiedział(a) na 19Martin86 temat w 1.8T
    widze ze kazdy ma ten sam problem ale nie robmy zamieszania w temacie
  21. mBank 5 lat mam i nie narzekam. Oprocz jednej wpadki jakos dwa lata temu kiedy ludziom (mi tez) zniknely pieniadze z konta. Podobno byla to wina VISY bo costam sie im pojeb....lo w wyplatach z bankomatow. Nie wnikalem. Kasa wrocila po kilku godzinach. Poza tym darmowe prowadzenie, duzo darmowych bankomatow i wszystko przez internet/telefon mozna zalatwic.
  22. kat do wymiany. mam to samo
  23. Juz kilka razy sie spotkalem z takimi rzeczami. Nie wiem skad sie to bierze. Moze faktycznie sami puszczaja o 1.00 nie bylo chyba szczegolnie duzego ruchu wiec mogli podpuche zrobic
  24. Sprawdz wszystkie przewody od dolotu. Dokladnie!!! Zmierz doladowanie. Sprawdz DV. Przepływka. Sonda. Wyjmij dmuchawe i sprawdz WG. Te rzeczy mozesz zrobic sam praktycznie bez ponoszenia kosztow. Wszystko jest opisane szczegolowo na forum. Wywal kata. Jak to nie pomorze to bedziesz sie martwil. I bedziemy myslec co dalej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.