Treść opublikowana przez Buba
-
SZUKANIE FURACZA - na lans :)
Del Sola ESI mozna za ta kase wyrwac
-
[B5 AEB] Problemy z obrotami biegu jałowego, tryb awaryjny w trakcie obciążenia
A przeplywka nie powinna pokazywac w granicach 150g? Grupe 8 i 9 statyczne czy dynamiczne? Czujnik do wymiany bo na vagu czasami pokazuje blad
-
Jakie imie dla syna/córki ?
Rychu bo wszystkie Ryśki to fajne chlopaki :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Problemy z obrotami biegu jałowego, tryb awaryjny w trakcie obciążenia
no i o to mi chodzilo bo nie wiedzialem z czym to wogole kojarzyc i od czego zaczac szukanie przyczyny [br]Dopisany: 30 Maj 2009, 18:56_________________________________________________ Zerknijcie i ocencie. DV wiem ze mam do wymiany. Niedawno zalozony TIP do seryjnego filtra
-
[B5 AEB] Proszę o ocenę pierwszych logów
Nie wiedzialem ktore w sumie logi zrobic. Chodzi o to ze auto czasami samo z siebie zaczyna falowac. Stoje na swiatlach i obroty nagle faluja i spadaja do 400 i tak faluja. Podczas wyprzedzania pedal przestaje reagowac na gaz. Wysprzeglam i obroty swiruja. Zatrzymuje sie, gasze silnik i jak odpalam to wszystko wraca do normy. Podobno to objawy notlauf'a. Jesli mam jakies jeszcze zrobic to powiedzcie to wrzuce. Bledow VAG brak. N75 sprawny. Zalozony TIP do seryjnego filtra i puszki. Pewien znany autorytet z forum po ogledzinach stwierdzil ze DV do wymiany bo czasami laduje 0,4 a czasami 0,5. Chyba przeplywka za malo pokazuje. Pozdro i dzieki za opinie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy ty masz noge miedzy chlodnica a silnikiem czy mi sie wydaje?? jak ja tam zmiesciles??- Strefa Śmiechu
http://www.allegro.pl/item648524007_najnowsza_mysz_bezprzewodowa_super_okazja.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie wiem czy na Zeraniu czasem nie sprzedaja czesci...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jedzie ktos dzisiaj na wudenalia na SGGW? O 21.30 jest Audiofeels a o 23 Kosheen- [ALL] O co chodzi z blokowaniem aut osobowych przez TIRy na autostradzie?
Ma byc ale wcale to nie oznacza ze nie moga juz zaczac pokazywac pazurkow...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moge ci dac namiary na kolesia z pily od ktorego ja bralem czesci do CRXa. Dobre ceny i zaufany koles.- [B5 AEB] Jakie przewody zapłonowe kupić ?
http://www.a4-klub.pl/smf/all_cewki_zaplonowe_audi_s4_nowa_cena_po_45_zl_za_szt_komplet-t82074.0.html- [B5 AEB] Problemy z obrotami biegu jałowego, tryb awaryjny w trakcie obciążenia
A co to konkretnie znaczy? szukalem w necie ale jakos nikt nie napisal co to jest. Najbardziej mnie przerazila wypowiedz ze to objaw PSJ, czyli piz*owaty Styl Jazdy (kierownice sie blokuja od wolnej jazdy) wniosek z wszystkich wypowiedzi byl taki ze moze byc wszystko albo auto tak ma poprostu i ze wystepuje to w dieslach i benzynach.- Spotkania na drodze
kogo wlasnie widzialem na skrzyzowaniu zwirek i pruszkowskiej? Blachy WPR. Mylalem ze siwy Pozka ale brak sciemy szyb i felgi jakies inne. Probowalismy sie jakos wzrokiem spotkac ale nie wyszlo- [B5 AEB] Słaby wynik na hamowni
odezwij sie do jakiegos zakladu ktory ogarnia temat turbin i sie zapytaj czy mozna cos takiego kupic/albo naprawic. poszukaj na szrotach/gieldach bo czasami mozna dostac a jak nie to tylko nowa turbina pozostaje- [B5 AEB] Problemy z obrotami biegu jałowego, tryb awaryjny w trakcie obciążenia
Pytanie za 100pkt. Co moze dawac takie objawy: Objaw 1: Stoje na swiatłach i nagle obroty zaczynaja szalec. Z tendencja do spadania. Objaw 2: Podczas jazdy nagle auto przestaje reagowac na gaz (pierwszy raz zdarzylo sie to podczas wyprzedzania kolumny tirow, w polowie auto poprostu przestalo jechac ), wciskam sprzeglo i tak samo jak w pkt 1. Wrzucam bieg i dopiero po chwili delikatnie przyspiesza szarpiac. Wylaczam silnik i odpalam i dziala normalnie. Bledy VAG: czujnik temperatury cieczy chlodzacej ale wydaje mi sie ze nie ma zwiazku przyczynowo-skutkowego. Na benzynie i gazie jest tak samo. Dobra flaszke stawiam bo brak mi pomyslow- [B5 AGB] Forge Hybrid BoV - potrzebne strojenie?
tez sie nad tym zastanawialem ale wszedzie czytam ze silnik bedzie swirowal. zastanawiam sie czy nie kupic jednak przed zrobieniem softu i powiedziec zeby mi przy okazji ten temat ogarneli. wtedy by dzialalo czy tez d*pa?- [B5 AEB] Czasami źle odpala
z tego co sie orientuje to pompa powinna dzialac po przekreceniu kluczyka w pozycje I. ja robie zawsze tak, ze czekam az kontrolki zgasna i wtedy odpalam. spróbuj może zadziala- [B5 ANB] Namierzenie i sprawdzenie WG DV N75
N75 steruje WG wiec moze warto sie jemu przyjrzec?- [B5 AEB] Turbina w Audi 1.8T
widze ze kazdy ma ten sam problem ale nie robmy zamieszania w temacie- Konto osobiste - gdzie ?
mBank 5 lat mam i nie narzekam. Oprocz jednej wpadki jakos dwa lata temu kiedy ludziom (mi tez) zniknely pieniadze z konta. Podobno byla to wina VISY bo costam sie im pojeb....lo w wyplatach z bankomatow. Nie wnikalem. Kasa wrocila po kilku godzinach. Poza tym darmowe prowadzenie, duzo darmowych bankomatow i wszystko przez internet/telefon mozna zalatwic.- [B5 AEB] Dziwne odgłosy w silniku
kat do wymiany. mam to samo- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Juz kilka razy sie spotkalem z takimi rzeczami. Nie wiem skad sie to bierze. Moze faktycznie sami puszczaja o 1.00 nie bylo chyba szczegolnie duzego ruchu wiec mogli podpuche zrobic- [B5 AEB] Problem z przyspieszeniem
Sprawdz wszystkie przewody od dolotu. Dokladnie!!! Zmierz doladowanie. Sprawdz DV. Przepływka. Sonda. Wyjmij dmuchawe i sprawdz WG. Te rzeczy mozesz zrobic sam praktycznie bez ponoszenia kosztow. Wszystko jest opisane szczegolowo na forum. Wywal kata. Jak to nie pomorze to bedziesz sie martwil. I bedziemy myslec co dalej. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.