Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. ona bedzie linie na jezdni rysowac
  2. Zgadzam sie ale nie zawsze wszystko jest takie piekne jak sie wydaje. Czy ja powiedzialem ze ma wymieniac wszystko?? powiedzialem zeby sprawdzil i ewentualnie wymienil jak cos nie bedzie gralo. Czy przez internet mozesz wyeliminowac ktoras z rzeczy o ktorych ja wspomnialem i powiedziec ze to i to na 100% nie jest przyczyna? Jestes takim magikiem i specem? Audi maja swoje lata i przejechane kilometry. sprawa jest zarazem prosta i trudna moglo pasc wszystko a zarazem nic. trzeba sprawdzic i wtedy powiedziec. Forum to burza mozgow a ty nie musisz od razu kogos obrazac ze ma inne zdanie na jakis temat. Przeczyta odpowiedzi, wyciagnie wnioski i zadecyduje co ma zrobic. Chilli out:drunk:
  3. pokazuje swoj poziom. jedyne co sie nauczyl to obrazac innych
  4. A moze warto sprawdzic czy sonda nie padla? a moze swiece/przewody/cewki . sprawdzaj po kolei a moja rada najlepiej wymieniaj bo predzej czy pozniej i tak odmowi posluszenstwa a tak to wiesz co jest masz nowe i pewne. tak to za kazdym razem gdy cos sie stanie to musisz od nowa weryfikowac kazda czesc A najpierw
  5. jezlei pijesz do mnie to powiedz to w oczy, jak nie sprzedam to zrobie to co mialem zrobic, jak sprzedam kupuje RS'a i przy tym zostaje, wole jednak opcje numer 2! zreszta jak narazie poza k04 wszytsko jest zrobione i ja nie zaczalem swojego tematu od tego ze robie potwora 500ps! Dlaczego sie denerwujesz od razu? Myslisz ze wszyscy cos do ciebie maja i kazdy cie atakuje? Wyluzuj Male sprostowanie: pisalem ogolnie o "chwaleniu sie" na forum. Nie mam nic do ciebie i nie mam zamiaru sie z toba klocic. Czepiacie sie poprostu bez sensu. Chce to niech robi. Jego kasa, jego wizja. Tuningu sa dwie drogi. Albo bazujesz na projektach ukonczonych/sprawdzonych albo robisz cos sam, przecierasz szlaki. Chcial zalozyc takie DV to zalozyl. Moze mu sie uda i bedzie dzialac albo suszarki powiedza PaPa. Moze ma w domu nowe Eliminatory i kase na to wszystko co chce zrobic a chce pojezdzic dla frajdy. Tego nie wiesz. Twoje wypowiedzi sa takie jakby popelnil jakis straszny blad i zaraz bedzie armageddon. Chilli out
  6. Ale sie czepiliscie... Chce robic 500KM niech robi, nie chce tez moze byc. Jaki sens komentowac cos czego jeszcze nie ma. Moze nigdy nie powstanie. Jest masa tematow gdzie ktos kupil 1.8T albo 2.7biT i pisze ze mody beda na tyle i tyle, fele kox, body S/RS a w rzeczywistosci zostaje seria, ewentualnie SOFT/albo zaraz jest na allegro. Kosztu modow Audi sa spore Wrzucaj efekty pracy. Wtedy bedzie mozna komentowac. Szukaj informacji i rob z glowa bo furacz zacny. Faktycznie zauwazylem ze jedyne same slowa krytyki w twoim kierunku ze strony dwoch osob...
  7. Kontrolka od hamulcow jest czerwona (wykrzyknik w kółku), kontrolka ABS jest pomaranczowa (napis ABS w kółku) co nie zmienia faktu ze uklad hamulcowy jest do sprawdzenia. Moze czujniki padaja/poluzowaly sie/etc. Obstawiam klocki. Masz czujniki w zuzycia w klockach. Co do klockow/tarcz to jest obszerny temat w osobnym dziale
  8. Dzisiaj w nocy dostalem nowe ambulans na stacje. Powiem ze Sprinter 3.0 V6 Tdi to niezla bestia. 134kW zamiata. Niesamowicie elastyczny silnik. Nie moglem sie nacieszyc ale Vmax'a nie udalo sie zrobic :gwizdanie: Dzwiek jest ale hamulce slabe. Jeden przejazd i kazde kolo sie gotuje i dymi
  9. A nie bylo w srodku cos napisane ?? Np ABS?
  10. Ruda chetna na sponsoring
  11. Niesamowity efekt Ciekawe jakie bylyby koszta takiego zabiegu w audi...
  12. Widze kontrowersyjne zaworki FORGE Spillit (czy jak to sie pisze). Podstawowe pytanie. Jak silnik sobie z nimi radzi i co z Pssss... Slychac??
  13. Powiem ci tak. Pepiej pozycz od kogos kase i zrob wszystko. Nie ma sensu placic dwa razy za robocizne a lepiej miec pewnosc ze wszystko zostalo zrobione tak jak nalezy. Przeczytaj temat i sie dowiesz co powinno zostac wymienione. Jak dasz do mechanika to on oceni czy jeszcze cos do wymiany. Ja przy okazji wymienilem wszystkie paski. Czesci zamawiaj u TOM77. Ja i wiele, wiele, wiele osob u niego bralo. Pewne zrodlo i ceny. Pewnych rzeczy nie kupuje sie na alledrogo bo nie wiadomo skad pochodza.
  14. to odma i lepiej ja wymien bo podobno klejenie nic nie daje i zaraz znowu sie rozsypuje. w aso cos ok 200-250 zl chyba.to tez moze byc przyczyna slabego auta i falujacych obrotow
  15. :decayed: :decayed: jasne, wpadaj, czasami przyjezdzaja takie ze cos mozna wyjac/zamienic :gwizdanie:
  16. ja bardzo zaluje ze nie kupilem z Q. teraz sie zastanawiam czy nie sprzedac ale troche mi szkoda....
  17. daruj sobie pistolety rozwalisz czujnik w przeplywce bo jest BARDZO delikatny
  18. Pozia nie ma na forum - ma indywidualne zajęcia ze strzelania samym ....................Chuckiem Norrisem trening wydolnościowy z Rambo i lekcje gotowania z Makłowiczem .............. ups qrewa miałem o tym nikomu nie mówić Beda jaja jak wroci z tych zajec i sie zorientuje ze wszyscy juz wiedza o jego przygotowaniach. i kazdy kropka dostanie :gwizdanie:
  19. Zarzadzil ten ktory najwiecej zawsze nawija w "tych" tematach :gwizdanie: A faktycznie chlopakom na zwierzenia sie zeszlo...
  20. nikt mi nie wierzy :gwizdanie: ale liczby nie klamia
  21. ja przepływke czyscilem. patyczek do uszu i benzyna ekstrakcyjna. nie wiem czy to cos dalo ale dla wlasnego spokoju wyczyscilem. A w ARG Vag nie dziala?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.