Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. No wlasnie. Zyjesz?
  2. Stalo sie nagle? podczas jazdy? na postoju? Cos wiecej powiedz. Najpierw VAG
  3. TIP od Poźka pierwsza klasa :good:Profi robota
  4. Buba odpowiedział(a) na arek1971 temat w Audi A4 B5
  5. jakosc gazu ma ogromne znaczenie. ja juz tankuje tylko shell ewentualnie orlen lub statoil. roznice czuc w dynamice auta i przebiegu na butli. Wracalem z bieszczad teraz i na 38l Shell'gazu 425km z czego jakies 100 to sprint z A6 bez oszczedzania wiec nie jest zle. Kiedys na gazie z Tesco 385km na butli 38 (trasa).
  6. jakos nie widze znaczka od srodka
  7. kupiles pewnie w tej promocji za 150zl? :gwizdanie: dzwon niech wymieniaja. nerki sie jakos wybitnie nie transpotruje. wkladasz do pudelka i ogien
  8. Ja mam genius MB 1500 i on obsluguje (podobno) do 140kW i wtryski pomaranczowe
  9. ja tez same dobre rzeczy o nich czytalem. dlugo na nich jezdzicie? slyszalem ze jedyny minus to ze sie szybko zuzywaja.
  10. To chyba juz zmienisz avatar. Ciekawe czy uda ci sie cos udowodnic. Co powiedzial PZMot? Moze warto jeszcze Rzecznika Praw Konsumenta zapytac. Kontaktowales sie z jakims przedstawicielstwem Ferodo lub sklepem gdzie kupiles plyn ?
  11. Dodam ze nie sugerowalem sie opinia gazownikow tylko ludzi ktorzy zamontowali u siebie BRC i na niej jezdzili/jezdza. Mowilem ze sie nie znam na instalacjach i ich montazu. Zalozyli, przetestowalem i dla mnie jest bez zmian (benzyna/gaz). Niedlugo hamownia wiec wyjdzie co i jak. Reasumujac: Z BRC jest mniej problemow po zalozeniu. takie moje zdanie i koniec OT w tym temacie.
  12. Teraz przesadzasz - mój już prawie 3lata (80kkm) znosi bez jakichkolwiek problemów! A masz taki sam silnik??? A może Giant zamontuje BRC i jak tylko będzie cos nie tak czyli zaduże spadki ciśnienia albo zamarzanie reduktora to na twój koszt instalacja zostanie zdemontowana i zamontowana odpowiednia? Widze że niestety na tym forum jest tendencja wywalania kasy na BRC którego cena niejest adekwatna do jakości. ja tez zalozylem BRC i zadnych problemow nie mam. Mozliwe ze STAG jest dobry/lepszy. Nie wiem gazownikiem nie jestem. Stag jest skladana instalacja i trzeba naprawde dobrego gazownika zeby to ogarnal a ze takich jest bardzo malo to trzeba kupowac instalacje plug&play (uwazam ze BRC jest taka). Wtedy moze niczego nie zepsuja. Jako zupelny laik po przeczytaniu opini zalozylem BRC i nie zaluje. Wiekszosc tematow o problemach z gazem jest albo ze STAGiem, albo innymi instalkami. Nie mowie ze jest to wina instalacji tylko zle dobranych podzespolow a to sie automatycznie wiaze z gazownikiem. Wiec po co im utrudniac zycie i jezdzic z problemami?
  13. to już podchodzi pod fetysz... raczej pod dewiacje... :gwizdanie:
  14. fajniusia szkoda ze bez Q i manuala ale i tak jest fajna. Najladniejsze sa B5 i B7
  15. :polew: Suli respect
  16. po 1. wszystko sie da kwestia kasy, po 2. czytaj forum, po 3. czytaj forum (nie to zebym kogos powtarzal ) Gdzie mod?
  17. najlepiej podmiana. na vag'u kanal 2 albo 3 i tam masz wartosci przeplywki. ~120g powinno pokazywac.
  18. kolejny dzien bez klimy w aucie
  19. reset ECU, kalibracja ale kupiles nieorginalna przeplywke wiec i tak ostawiam ze nie bedzie dobrze dzialac. wymien na oryginal albo z ASO albo BOSCH tylko z pewnego zrodla bo audi nie lubia nie ori zamiennikow
  20. oddaj ta przeplywke jak jeszcze mozesz i kup od zaufanego sprzedawcy albo w ASO
  21. lekko uszkodzone?? :shocked: jezeli to jest to auto co ctv pokazal to ono nie ma przodu To cos co z niego zostalo jedzie prosto?? ja bym sie bal jezdzic takim autem... Kurde zapomnialem ze Polak potrafi :doh1:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.