Treść opublikowana przez Buba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wlasnie. Zyjesz?
-
[B5 AEB] Problem z pracą silnika
Stalo sie nagle? podczas jazdy? na postoju? Cos wiecej powiedz. Najpierw VAG
-
[ALL] Różnica w wielkości k03 a k04-015
TIP od Poźka pierwsza klasa :good:Profi robota
-
[B5 AEB] Brak mocy
- Ile pali Wam gazu?
jakosc gazu ma ogromne znaczenie. ja juz tankuje tylko shell ewentualnie orlen lub statoil. roznice czuc w dynamice auta i przebiegu na butli. Wracalem z bieszczad teraz i na 38l Shell'gazu 425km z czego jakies 100 to sprint z A6 bez oszczedzania wiec nie jest zle. Kiedys na gazie z Tesco 385km na butli 38 (trasa).- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [ALL] RS6- Oryginalne ??
jakos nie widze znaczka od srodka- [ALL B5] Tuning audi b5 a4 1.8t czy 2.8 v6 lepszy?
a moze biT? :gwizdanie:- [ALL] Transport zakupionego sprzęgła wisko
kupiles pewnie w tej promocji za 150zl? :gwizdanie: dzwon niech wymieniaja. nerki sie jakos wybitnie nie transpotruje. wkladasz do pudelka i ogien- [B5 AJL] Spala jednocześnie gaz i benzynę
Ja mam genius MB 1500 i on obsluguje (podobno) do 140kW i wtryski pomaranczowe- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tez same dobre rzeczy o nich czytalem. dlugo na nich jezdzicie? slyszalem ze jedyny minus to ze sie szybko zuzywaja.- [ALL] Uwaga na płyn hamulcowy Ferodo
To chyba juz zmienisz avatar. Ciekawe czy uda ci sie cos udowodnic. Co powiedzial PZMot? Moze warto jeszcze Rzecznika Praw Konsumenta zapytac. Kontaktowales sie z jakims przedstawicielstwem Ferodo lub sklepem gdzie kupiles plyn ?- [B5 AJL] Spala jednocześnie gaz i benzynę
Dodam ze nie sugerowalem sie opinia gazownikow tylko ludzi ktorzy zamontowali u siebie BRC i na niej jezdzili/jezdza. Mowilem ze sie nie znam na instalacjach i ich montazu. Zalozyli, przetestowalem i dla mnie jest bez zmian (benzyna/gaz). Niedlugo hamownia wiec wyjdzie co i jak. Reasumujac: Z BRC jest mniej problemow po zalozeniu. takie moje zdanie i koniec OT w tym temacie.- [B5 AJL] Spala jednocześnie gaz i benzynę
Teraz przesadzasz - mój już prawie 3lata (80kkm) znosi bez jakichkolwiek problemów! A masz taki sam silnik??? A może Giant zamontuje BRC i jak tylko będzie cos nie tak czyli zaduże spadki ciśnienia albo zamarzanie reduktora to na twój koszt instalacja zostanie zdemontowana i zamontowana odpowiednia? Widze że niestety na tym forum jest tendencja wywalania kasy na BRC którego cena niejest adekwatna do jakości. ja tez zalozylem BRC i zadnych problemow nie mam. Mozliwe ze STAG jest dobry/lepszy. Nie wiem gazownikiem nie jestem. Stag jest skladana instalacja i trzeba naprawde dobrego gazownika zeby to ogarnal a ze takich jest bardzo malo to trzeba kupowac instalacje plug&play (uwazam ze BRC jest taka). Wtedy moze niczego nie zepsuja. Jako zupelny laik po przeczytaniu opini zalozylem BRC i nie zaluje. Wiekszosc tematow o problemach z gazem jest albo ze STAGiem, albo innymi instalkami. Nie mowie ze jest to wina instalacji tylko zle dobranych podzespolow a to sie automatycznie wiaze z gazownikiem. Wiec po co im utrudniac zycie i jezdzic z problemami?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to już podchodzi pod fetysz... raczej pod dewiacje... :gwizdanie:- [B7 BWT] S-line 2.0 TFSI Black Edition Fotki 5686 Km (sprawdzony) :)
fajniusia szkoda ze bez Q i manuala ale i tak jest fajna. Najladniejsze sa B5 i B7- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: Suli respect- [ALL B5] Tuning audi b5 a4 1.8t czy 2.8 v6 lepszy?
po 1. wszystko sie da kwestia kasy, po 2. czytaj forum, po 3. czytaj forum (nie to zebym kogos powtarzal ) Gdzie mod?- [B5 AHL] Większe spalanie po wymianie przepływki
najlepiej podmiana. na vag'u kanal 2 albo 3 i tam masz wartosci przeplywki. ~120g powinno pokazywac.- [B5 AJL] Dławienie przy nagłym wciśnięciu gazu do spodu
restet ECU byl ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kolejny dzien bez klimy w aucie- [B5 AHL] Większe spalanie po wymianie przepływki
reset ECU, kalibracja ale kupiles nieorginalna przeplywke wiec i tak ostawiam ze nie bedzie dobrze dzialac. wymien na oryginal albo z ASO albo BOSCH tylko z pewnego zrodla bo audi nie lubia nie ori zamiennikow- [ALL B5] Szarpanie gaśnięcie chyba coś nie tak z przepływomierzem
oddaj ta przeplywke jak jeszcze mozesz i kup od zaufanego sprzedawcy albo w ASO- [ALL B5] Szarpanie gaśnięcie chyba coś nie tak z przepływomierzem
jaki masz nr tej przeplywki? nowa za 250zl ??- [INNE] Jak zdjąc ogranicznik prędkości w Audi RS6 i it
lekko uszkodzone?? :shocked: jezeli to jest to auto co ctv pokazal to ono nie ma przodu To cos co z niego zostalo jedzie prosto?? ja bym sie bal jezdzic takim autem... Kurde zapomnialem ze Polak potrafi :doh1: - Ile pali Wam gazu?