Treść opublikowana przez Buba
-
[B5 AEB] Logi - turbina i przepływomierz 1.8T + LPG spadek mocy i kopci
http://www.google.pl/search?hl=pl&safe=off&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&hs=yGX&q=jak+zrobic+logi+dynamiczne&btnG=Szukaj&lr=
-
[B6 AWX] Piszczące klocki ATE
nasmarowal plynem ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jasne, wszyscy przyjada glodni wrazen a pozniej takie kwiatki wyjda http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1615097,0,,rumuni_opanowuja_skrzyzowania,wiadomosc.html
-
[ALL B5] Wałki 1.8 do 1.8T
Gdzies czytalem ze walki z ADR pozwalaja wyzej krecic silnik ale nie wiem ile w tym prawdy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W sensie ze coraz ladniejsza sie twoja furka robi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal coraz lepiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znowu ten sam problem... Problem kupic kabel za 50zl i miec z glowy czekanie do spota na vaga i jeszcze szukac kto bedzie mial- [ALL B5] Parówa
Fajna z malomeskim kolorem :gwizdanie:- [ALL B5] S4 TOYO PROXES T1R - opinie
t1r swietna guma i cena nie jest dobra ale szybko sie zuzywa. R888 nacinac???- [B5 ADR] Gasnący samochód podczas rozruchu
A ile masz paliwa w baku? Kiedys mialem sytuacje ze byly opary i tez nie chcial palic- [B5 AHL] Większe spalanie po wymianie przepływki
Mowilem wymien na ORI :gwizdanie: Reset ECU, adaptacja przepustnicy i niech auto pochodzi jakies 20-30 min zeby sie silnik przyzwyczail do nowych wartosci (na benzynie). Pozniej mozesz robic kalibracje LPG. Jak nie pomorze to niestety znowu wymiana.- J E L I T O >>> e61 +ori felga 19' z M6 +czarny nosek
Rewelacja- [B5 AEB] Jak kupując prawidowo sprawdzić turbinę i quattro?
manometr i wpiecie w uklad, zalezy jeszcze ktory rok tego AEB ale to jedyny sposob w starszych rocznikach a Q to jazda i sprawdzenie czy nie buczy. organoleptycznie sprawdzic czy nie cieknie, zobaczyc podpore- [ALL] Zakup dostawczaka - Sprinter jaki silnik ??
Polecam 3.0 V6 Tdi Mam takie dwie bestie w pogotowiu, trzecia niedlugo przyjezdza. Auta sa katowane jak zadne inne (liczy sie predkosc) i narazie nic sie nie psuje. Cieplo, zimno zawsze jest max full ile fabryka dala (kto wie jak dbac o Tdi to dba ale takich ludzi jest malo). Osiagi jak na taka bude (max dlugi i wysoki) ze sprzetem i czteroma osobami calkiem calkiem. Troche buja na boki pomimo wzmocnionego zawieszenia. Kilka razy juz jechalem na dwoch kolach. Jezdza chyba juz dwa lata. Vito duzo pali...- [B5 AEB] Skad jest ten wyciek oleju ?
Panowie powiedzcie skad jest tew wyciek oleju? Czy on jest z lancuszka rozrzadu? Myslalem ze on jest spod pokrywy zaworow ale ona konczy sie wczesniej. Jaki jest numer tej uszczelki jesli to ona- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema z rana- [ALL] Różnica w wielkości k03 a k04-015
swiete slowa- [ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
reasumujac chcesz do 2.6 zalozyc blow off'a- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
why?? jak sam montowales to rozumiem ale jak masz papier jakiegos warsztatu??- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
a ile poszczególni producenci daja gwarancji na wahacze?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uwierz mi na slowo ale nie chciałbyś ciesz sie ze nie wiozles swojej pani albo ze od twojej strony nie dostales- [ALL] Różnica w wielkości k03 a k04-015
to ciezko bedzie bo to nie jest kawalek rurki tylko troche trzeba bedzie sie naj......bac zeby to zrobic a zrobic zle to nie problem.- [B5 AEB] Problem z pracą silnika
zobacz przeplywke. odlacz i zobacz jak auto bedzie dzialac- [ALL] Różnica w wielkości k03 a k04-015
EL-TEC, SSGARAGE i praktycznie kazda firma zajmujaca sie modami - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.