Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Co cie sklonilo do kupienia uszkodzonego RS6????????? Tzw OKAZJA?????? Poszukaj na RS6plus.pl streetracing.pl
  2. Zrobia ci ta na szarych szeregow i na harfowej ale cena jest duza, musisz sie liczyc z ok 200-300zl. Zreszta zalezy kto bedzie z toba gadal. Jeden powie 200 drugi 150. Mozesz jeszcze sie do 08PSS odezwac. robia glownie hondy ale powiedzieli ze audi tez sie podejma. SSG tez ogarnie temat
  3. katy rybackie tez sa fajne. ja pojechalem bez roweru i strasznie zaluje. kilometry sciezek rowerowych wzdluz plazy, cisza spokoj
  4. Spoty sa regularne jak miesiaczka
  5. Stac to chyba za duzo powiedziane :gwizdanie: probowac utrzymac sie w pionie walczac z grawitacja, myslec ze sie stoi obok swojego auta, udajac ze sie wszystko widzi i modlic sie kiedy sie juz skonczy zeby moc sie polozyc
  6. Buba odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.allegro.pl/item682904430_okolicznosciowy_sprzet_do_podnoszenia_ciezaru.html
  7. nie wiem co bedzie odpowiednim przywitaniem,,, dzien dobry?? dobry wieczor??
  8. Masa mozliwosci korekty dzwieku. jezeli nie jezdzisz na zawody i nie masz profi zabudowy audio to nie wykorzystasz 70% mozliwosci tego radia. bedzie poprostu dobrze gralo. Mialem pioneera a teraz przesiadlem sie na alpine 9812 i polowy funkcji nie uzywam chociaz nie daje az tylu mozliwosci co 9885. Ogromny plus to Bass Engine
  9. kurde na urlopie do 13.08...
  10. czy witek ma hamownie? ile kosztuje u niego ta przyjemnosc?
  11. trzeba bylo pojechac, wytlumaczyc delikatnie ze nie mozna tak postepowac i ze wiesz gdzie mieszka :gwizdanie: i ze masz kilku ogrow z kolorowymi kulkami, butlami CO2 zadnych wrazen
  12. po czym sadzisz ze to ktos z forum? jakies znaki szczegolne?
  13. ciekawe kiedy do eSy wroci. wszyscy sie ciesza i takie pozytywne opinie sa o tym be em wu :gwizdanie:
  14. troche nie bardzo. moment obrotowy robi swoje. z 1.8 nie bedziesz mial takich doznan.
  15. szukaj 1.8T nie bedziesz zalowac. najlepsiejsze rozwiazanie. poszukaj info na forum i przekonasz sie o czym mowa.
  16. z ilosci w jakosc raczej chwilowy przeblysk, zaraz i tak d*py wroca
  17. mozesz sie przynajmniej nagraniem pochwalic i wystapic w tvnturbo
  18. Sprawdzales VAG? U mnie takie szapranie bylo jak przeplywka padala. po kilku km auta nie dalo sie wogole odpalic
  19. oryginalnie 100lat
  20. :polew: :polew: z gola klata
  21. http://www.youtube.com/profile?user=DragTimesInfo&view=videos
  22. http://www.youtube.com/watch?v=VO_IShjafCM
  23. P.S. Jakim trzeba byc desperatem zeby wydac tyle kasy na zrobienie... hmm.... Ufo.....
  24. Niezle... widze ze troche plynow upuscila nauczy sie patrzec przed siebie i zachowac odleglosc.
  25. Pany pytanie mam. Ma ktos pozyczyc bagaznik do avanta? Najlepiej trumne. Na 1-wszy tydzien sierpnia? P.S. przyszedl wtorek. Goracy temat VAG'a sie zaczal. ktos niezla kase dzisiaj przytuli za ten kabelek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.