Treść opublikowana przez Buba
-
[INNE] Jak zdjąc ogranicznik prędkości w Audi RS6 i it
Co cie sklonilo do kupienia uszkodzonego RS6????????? Tzw OKAZJA?????? Poszukaj na RS6plus.pl streetracing.pl
-
[B5 AEB] Jaki warsztat polecicie do założenia LPG w 1.8T w Warszawie ?
Zrobia ci ta na szarych szeregow i na harfowej ale cena jest duza, musisz sie liczyc z ok 200-300zl. Zreszta zalezy kto bedzie z toba gadal. Jeden powie 200 drugi 150. Mozesz jeszcze sie do 08PSS odezwac. robia glownie hondy ale powiedzieli ze audi tez sie podejma. SSG tez ogarnie temat
-
Wakacje nad polskim morzem
katy rybackie tez sa fajne. ja pojechalem bez roweru i strasznie zaluje. kilometry sciezek rowerowych wzdluz plazy, cisza spokoj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoty sa regularne jak miesiaczka
-
Piła - HOT LINE
Stac to chyba za duzo powiedziane :gwizdanie: probowac utrzymac sie w pionie walczac z grawitacja, myslec ze sie stoi obok swojego auta, udajac ze sie wszystko widzi i modlic sie kiedy sie juz skonczy zeby moc sie polozyc
-
Strefa Śmiechu
http://www.allegro.pl/item682904430_okolicznosciowy_sprzet_do_podnoszenia_ciezaru.html
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
nie wiem co bedzie odpowiednim przywitaniem,,, dzien dobry?? dobry wieczor??
-
Alpine CDA 9885R -zbieram opinie na temat tego radia.
Masa mozliwosci korekty dzwieku. jezeli nie jezdzisz na zawody i nie masz profi zabudowy audio to nie wykorzystasz 70% mozliwosci tego radia. bedzie poprostu dobrze gralo. Mialem pioneera a teraz przesiadlem sie na alpine 9812 i polowy funkcji nie uzywam chociaz nie daje az tylu mozliwosci co 9885. Ogromny plus to Bass Engine
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurde na urlopie do 13.08...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czy witek ma hamownie? ile kosztuje u niego ta przyjemnosc?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trzeba bylo pojechac, wytlumaczyc delikatnie ze nie mozna tak postepowac i ze wiesz gdzie mieszka :gwizdanie: i ze masz kilku ogrow z kolorowymi kulkami, butlami CO2 zadnych wrazen
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
po czym sadzisz ze to ktos z forum? jakies znaki szczegolne?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciekawe kiedy do eSy wroci. wszyscy sie ciesza i takie pozytywne opinie sa o tym be em wu :gwizdanie:
-
[ALL B5] Dynamika silnika 1,6
troche nie bardzo. moment obrotowy robi swoje. z 1.8 nie bedziesz mial takich doznan.
-
[ALL B5] Dynamika silnika 1,6
szukaj 1.8T nie bedziesz zalowac. najlepsiejsze rozwiazanie. poszukaj info na forum i przekonasz sie o czym mowa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z ilosci w jakosc raczej chwilowy przeblysk, zaraz i tak d*py wroca
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
mozesz sie przynajmniej nagraniem pochwalic i wystapic w tvnturbo
-
[B5 AEB] Czy silnik padł?
Sprawdzales VAG? U mnie takie szapranie bylo jak przeplywka padala. po kilku km auta nie dalo sie wogole odpalic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oryginalnie 100lat
-
Spotkania na drodze
:polew: :polew: z gola klata
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/profile?user=DragTimesInfo&view=videos
-
Ken Block i jego impreza
http://www.youtube.com/watch?v=VO_IShjafCM
-
Znaleziony w necie tuning A6
P.S. Jakim trzeba byc desperatem zeby wydac tyle kasy na zrobienie... hmm.... Ufo.....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niezle... widze ze troche plynow upuscila nauczy sie patrzec przed siebie i zachowac odleglosc.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany pytanie mam. Ma ktos pozyczyc bagaznik do avanta? Najlepiej trumne. Na 1-wszy tydzien sierpnia? P.S. przyszedl wtorek. Goracy temat VAG'a sie zaczal. ktos niezla kase dzisiaj przytuli za ten kabelek