Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. kto wie :polew: :polew:
  2. Tez je wczoraj ogladalem ale wygladaja na zdjete z auta, dobrze wyczyszczone i wrzucone do oryginalnych folii. Zreszta nikt nie pisze ze sa nowe wiec nie ma sie co spodziewac
  3. Faktycznie w adres strony mi sie zmienil na www.ministranci.com.pl :gwizdanie:
  4. Zdjecia TIP'a sa na forum. Wymiary przeplywki i K03 mozesz w necie znalezc.
  5. Nie ma zadnej zaleznosci. Mozesz jezdzic na benzynie caly rok a na gazie w niedziele i swieta. Zreszta zalozysz i pojezdzisz to sie przekonasz co do gazu. tylko dobrego gazu
  6. EJ CO JEST ?? GDZIE SA d*py NA SNIADANIE??
  7. Wcale bym sie nie zdziwil jakby zadzwonil najebany zebys po niego przyjechal :gwizdanie:
  8. Skad wy takie wyniki bierzecie ?? ?? Miasto do 3tys RPM i spalanie ~9l.
  9. Tosz to szok Nie smiejcie sie bo chlopak sie zamknie jak w CUBE :gwizdanie:
  10. Musze sie w koncu wybrac na spota zeby zobaczyc ta furmanke. No chyba ze kiedys na Cargo sie spotkamy albo gdzies na ulicy :gwizdanie:
  11. Trzecia ma calkiem ladna i przystepna stajnie i wogole jakos jej milo z oczu patrzy :gwizdanie:
  12. Wlasnie wrocilem z przegladu BRC SQ24. Po 18tys km na gazie autko na jalowym troszke trzeslo buda i spalanie skoczylo o ok 1l. Okazalo sie ze jeden wtryskiwacz cos szwankowal. Wymienili na nowy bez problemu. Rozmawialem z gazownikiem o wydajnosci wtryskow pomaranczowych i jeden ogarnia 32-36 kW. Reduktor Genius Max 140kW. Takie info na przyszlosc gdyby ktos nie wiedzial czy da rade po programie. Jak ktos chce to mam niezlego gazownika ale nie chcialem go chwalic poki troche nie pojezdze. Dwa auta smigaja bez problemu. Niedaleko lodzi. Od warszawy jakies 120 km.
  13. dokladnie
  14. Z tych niewiast pierwsza to wyglada na stara ale jakos ja umalowali zeby sie 14-stolatkowie mogli masturbowac, druga to zawodowa obciagara i spermojad, trzecia dziewica ale kolezanki przyszly na pidzama-party i namowily ja do zdjecia dekoltu mowiac ze na naszej klasie bedzie fajne, czwarta soczyste usta dziala jak myjnia automatyczna - wrzucasz pieniazek, zamykaja sie drzwi, duzo piany, jakies jeki i wychodzi czysty, ostatnia ciazko stwierdzic ale patrzac oczyma chirurgow to jeszcze miesien zwieracz odbytu trzyma wiec niewielu tam parkowalo
  15. dla tej Kasi ???? :naughty: :naughty: tej co to dopiero po ślubie poważnie ?? a nie wygląda :naughty: :naughty: :naughty: [br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 12:16_________________________________________________sory że robie OT w tym temacie ale ma ktoś rysunek poglądowy gdzie znajduje sie czujnik położenia wału w AEB ???? tzw Halla??
  16. Buba odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    Nie wiem na jakich warunkach oni robia auta i nie kwestionuje ich umiejetnosci ale jak ktos zostawia furacza na takie mody to takie zlecenie jest priorytetowe. Czas tez sie liczy bo nastepna osoba poczyta i pojdzie gdzie indziej jak zobaczy ile sie czeka na odbior auta. Jest kilka firm ktore ogarna takie mody wiec konkurencja jest.
  17. Kudlata byla?? :gwizdanie:
  18. Daj foty. Nikt w ciemno nie wymysli
  19. Ta z duzymi oczyma to taka lolitka. Wezmiesz ja do pokoju, wycisnie z ciebie wszystkie soki i sp***doli z twoim portfelem i kluczykami od fury.
  20. 1% o Ksiegowym
  21. lepiej nie ryzykowac w takich sytuacjach, teraz to sie potrzfia wymalowac tak ze w zyciu bys nie poznal. Jak mloda to chce wygladac na starsza, jak stara to chce byc mloda. Fakt faktem ta blondyna ma kurwiki w oczach i lubi ten sport. yebacze
  22. Nie kombinuj z uzywkami bo zaplacisz dwa razy. Szukaj nowej NGK lub Bosch
  23. A tak zapytam bo i u siebie musze wymienic. czy ta srednica bedzie dobra? http://www.allegro.pl/item713225022_przewod_podcisnienia_samco_4_0_mm_oryginal.html
  24. DwaKC [br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 16:55_________________________________________________oPIS: http://moto.allegro.pl/item720117358_aprilia_rsv1000_r_2004_2007.html Trzecie zdjecie mnie rozwalilo :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.