Treść opublikowana przez Buba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kto wie :polew: :polew:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Tez je wczoraj ogladalem ale wygladaja na zdjete z auta, dobrze wyczyszczone i wrzucone do oryginalnych folii. Zreszta nikt nie pisze ze sa nowe wiec nie ma sie co spodziewac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Faktycznie w adres strony mi sie zmienil na www.ministranci.com.pl :gwizdanie:
-
[B6 AMB] Wymiary TIP-A
Zdjecia TIP'a sa na forum. Wymiary przeplywki i K03 mozesz w necie znalezc.
-
Czy jazda raz na LPG raz na benzynie szkodzi ?
Nie ma zadnej zaleznosci. Mozesz jezdzic na benzynie caly rok a na gazie w niedziele i swieta. Zreszta zalozysz i pojezdzisz to sie przekonasz co do gazu. tylko dobrego gazu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
EJ CO JEST ?? GDZIE SA d*py NA SNIADANIE??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wcale bym sie nie zdziwil jakby zadzwonil najebany zebys po niego przyjechal :gwizdanie:
-
Ile pali Wam gazu?
Skad wy takie wyniki bierzecie ?? ?? Miasto do 3tys RPM i spalanie ~9l.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tosz to szok Nie smiejcie sie bo chlopak sie zamknie jak w CUBE :gwizdanie:
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
Musze sie w koncu wybrac na spota zeby zobaczyc ta furmanke. No chyba ze kiedys na Cargo sie spotkamy albo gdzies na ulicy :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trzecia ma calkiem ladna i przystepna stajnie i wogole jakos jej milo z oczu patrzy :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Wlasnie wrocilem z przegladu BRC SQ24. Po 18tys km na gazie autko na jalowym troszke trzeslo buda i spalanie skoczylo o ok 1l. Okazalo sie ze jeden wtryskiwacz cos szwankowal. Wymienili na nowy bez problemu. Rozmawialem z gazownikiem o wydajnosci wtryskow pomaranczowych i jeden ogarnia 32-36 kW. Reduktor Genius Max 140kW. Takie info na przyszlosc gdyby ktos nie wiedzial czy da rade po programie. Jak ktos chce to mam niezlego gazownika ale nie chcialem go chwalic poki troche nie pojezdze. Dwa auta smigaja bez problemu. Niedaleko lodzi. Od warszawy jakies 120 km.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokladnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z tych niewiast pierwsza to wyglada na stara ale jakos ja umalowali zeby sie 14-stolatkowie mogli masturbowac, druga to zawodowa obciagara i spermojad, trzecia dziewica ale kolezanki przyszly na pidzama-party i namowily ja do zdjecia dekoltu mowiac ze na naszej klasie bedzie fajne, czwarta soczyste usta dziala jak myjnia automatyczna - wrzucasz pieniazek, zamykaja sie drzwi, duzo piany, jakies jeki i wychodzi czysty, ostatnia ciazko stwierdzic ale patrzac oczyma chirurgow to jeszcze miesien zwieracz odbytu trzyma wiec niewielu tam parkowalo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dla tej Kasi ???? :naughty: :naughty: tej co to dopiero po ślubie poważnie ?? a nie wygląda :naughty: :naughty: :naughty: [br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 12:16_________________________________________________sory że robie OT w tym temacie ale ma ktoś rysunek poglądowy gdzie znajduje sie czujnik położenia wału w AEB ???? tzw Halla??
-
AUDI S4 SID
Nie wiem na jakich warunkach oni robia auta i nie kwestionuje ich umiejetnosci ale jak ktos zostawia furacza na takie mody to takie zlecenie jest priorytetowe. Czas tez sie liczy bo nastepna osoba poczyta i pojdzie gdzie indziej jak zobaczy ile sie czeka na odbior auta. Jest kilka firm ktore ogarna takie mody wiec konkurencja jest.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kudlata byla?? :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Daj foty. Nikt w ciemno nie wymysli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ta z duzymi oczyma to taka lolitka. Wezmiesz ja do pokoju, wycisnie z ciebie wszystkie soki i sp***doli z twoim portfelem i kluczykami od fury.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
1% o Ksiegowym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lepiej nie ryzykowac w takich sytuacjach, teraz to sie potrzfia wymalowac tak ze w zyciu bys nie poznal. Jak mloda to chce wygladac na starsza, jak stara to chce byc mloda. Fakt faktem ta blondyna ma kurwiki w oczach i lubi ten sport. yebacze
-
[ALL B5] Sonda Lambda A4 B5 1,8T + LPG
Nie kombinuj z uzywkami bo zaplacisz dwa razy. Szukaj nowej NGK lub Bosch
-
[B5 AEB] Logi - turbina i przepływomierz 1.8T + LPG spadek mocy i kopci
A tak zapytam bo i u siebie musze wymienic. czy ta srednica bedzie dobra? http://www.allegro.pl/item713225022_przewod_podcisnienia_samco_4_0_mm_oryginal.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
DwaKC [br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 16:55_________________________________________________oPIS: http://moto.allegro.pl/item720117358_aprilia_rsv1000_r_2004_2007.html Trzecie zdjecie mnie rozwalilo :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
THC