Treść opublikowana przez Buba
-
[B5 AEB] Logi - turbina i przepływomierz 1.8T + LPG spadek mocy i kopci
Jak kupujesz na alledrogo to sie nie dziw. ja za komplet zaplacilem 120zl :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja bym ci pozyczyl ale musze tesciow z lodzi na okecie dostarczyc na 4 rano w sobote. Moskal ogól sie i idz sam. Nie umiesz sie usmiechnac do pani i powiedziec kilka cieplych slow? Troszke jezyczkiem powywijac
-
[B5 AEB] Logi - turbina i przepływomierz 1.8T + LPG spadek mocy i kopci
NGK PFR6Q
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
masz szanse jeszcze cos madrego napisac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Odsetki ustawowe...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
faktycznie http://www.bankier.pl/firma/podatki/narzedzia/kal_podatkowy/ Jak tobie maja oddac to grosze ale jakbys ty sie spoznil te 7 dni to bys fure musial sprzedac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Skad ten wzor?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A nie jest czasem tak ze maja 30 dni roboczych i pozniej mozesz sie starac o odsetki za kazdy dzien zwloki? im dluzej beda trzymac to wiecej beda musieli zaplacic wiec nie sadze ze beda dwa lata trzymac Takie jest chyba prawo ubezpieczeniowe.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema z rana
-
[B5 AEB] Logi - turbina i przepływomierz 1.8T + LPG spadek mocy i kopci
Przeplywka powinna wskazywac ok 120g/s przy max obrotow. jedyne co ci pozostaje to podmiana DV i N75. wtedy wykluczysz czy sa walniete. Jak to zrobic nie pytaj bo bylo walkowane na forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Swiete slowa dolna granice mamy, pozostaje jeszcze granice powyzej ktorego uznajemy wiek geriatryczny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wyluzujcie. trzeba wprowadzic zarzadzenie ze o laskach ponizej 18stki nikt nie pisze bo to jest niesmaczne
-
[B5 AEB] Opona zbyt blisko wahacza ?
albo bedziesz mial przod lub tyl szerszy tylko 4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a na chrusta?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dwa razy po trzy razy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pianka to groszowe sprawy w porownawiu z zakupem sprzetu. Fajne jest to ze i na zime i na lato masz alternatywe. zmieniasz tylko deski
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tez szukam aletrantywy sla snowboardu. W bieszczadach jak jest snieg to sa gdzieniegdzie fajne miejsca do smigania. Kitesnowboard za***isty ale trzeba miec przestrzen zeby w nic nie przyjebac. Na zegrzu wiem ze w zime tez lataja. Chodzi ci o ten co jest w Augustowie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na morzu nie. Lowienie ryb to jedna z mozliwosci. kwestia na co mam ochote w danym czasie. Jesli chodzi o tego typu zabawki to wole Kitesurfing albo Windsurfing. Kiedys mialem przyjemnosc pojezdzic taka zabawka ale jakos to do mnie nie przemawia. lepsze wrazenia sa na Kite kiedy polecisz w gore i zastanawiasz sie jak wyladowac. Wrazenia bezcenne przy dobrym wietrze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba dla jaj ktos zamienil znaczki...
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
gdzies na sr.pl czytalem o corrado w audi ale nie pamietam dokladnie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tego nie traktuje jako fascynujace hobby ale jako forme odpoczynku. Siadasz sobie na pomoscie, za toba kilka zimnych browarow, cisza, spokoj. Ja nawet nie jadam tych ryb co zlapie tylko wypuszczam. No chyba ze jestem z ekipa ktora lubi je jesc. Taka forma odstresowania. Przy okazji mozna fajne widoczki zobaczyc na mazurach
-
[ALL B5] Swap silnika od 2.7 bi-turbo
Audi to nie Honda Tutaj musisz wszystkie graty wyrzucic i wstawic osprzet S4. policz sobie kupno samego silnika, skrzyni, wiazki z S4 do tego mase problemow przy przekladce i kasa dla kogos kto sie podejmnie i ryzyko ze bedzie dzialac. Nie ma plug&play w tym przypadku. tutaj masz kolesia ktory robil swap z 2.8 na 2.7 biT http://members.lycos.co.uk/rs4sedan/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moje zdobycze 2 leszczyki po 1.5kg
-
[B5 AEB] Problemy z mocą
Pierwsze: na gazie czy benzynie? Drugie: Wymieniales na nowe ori czy uzywki? Trzecie: Zrob logi. Czwarte: Wepnij manometr.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bedzie ktos na Cargo dzisiaj czy wszyscy pija?