Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Opona zbyt blisko wahacza ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zalozylem felgi 17" opony 225/45/17 , ET to chyba 45 (ale pewny nie jestem) (edit: jednak 56 :thumbdown: ) mam wrazenie ze opona dotyka wahacza ? Jest to mozliwe ? Bo jak wkladam tam reke to jest to dosyc blisko. Lepiej kupic dystanse do tego ? Zalaczam zdjecie felg na moim aucie dsc0095211.jpg

Opublikowano

dotyka a jest blisko to zasadnicza różnica :gwizdanie:, jeśli by dotykała to by obcierało, prz ET 45 powinno być wszystko dobrze

Opublikowano
  • Autor

nie znioslem, poszedlem zdjelem 2 felgi, odczytalem i ... potwierdzil sie czarny scenariusz :| ET felgi to 56 :wallbash: :wallbash: :wallbash: . Czyli co teraz musze kupic dystanse ? Jakie ? :thumbdown:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 19:26_________________________________________________z tylu jest ok przy tym ET, nic nie haczy, ale o przod to ja sie boje :kwasny:

Opublikowano

zakup dystanse od 14 mm do 21 mm , to jest max jaki mozesz zastosować i bedzie bezpiecznie

Opublikowano
  • Autor

do tego bede tez potrzebowal pewnie dluzsze szpilki ? :thumbdown:

Opublikowano

do tego bede tez potrzebowal pewnie dluzsze szpilki ? :thumbdown:

najprawdopodobniej tak, al eto nie jest zaś wysoki koszt, wiec spoko. :good:

Opublikowano

do tego bede tez potrzebowal pewnie dluzsze szpilki ? :thumbdown:

Tak :naughty:

Chyba, że kupisz/ zrobisz destanse ze szpilkami ..

Opublikowano
  • Autor

musze kupic 4 dystanse tak ? zeby nie zostawial 4 sladow ... :kwasny: dobrze mysle ?

Opublikowano

albo bedziesz mial przod lub tyl szerszy :naughty: tylko 4 :)

Opublikowano

kup dystanse. powinno być ok. od razu wszystkie. bez kombinacji.

ET45. ludzie ET45! :tongue4: optymalne rozwiązanie... :cool1: im mniej kombinacji tym lepiej...

Opublikowano

Dystanse 20mm i będzie :good:

Opublikowano
  • Autor

ja dalem dystanse 20mm i jest :good: teraz to sie jezdiz :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

odgrzeje kotleta :)

Na poczatek mam identyczne felgi jak kolega z tym ze moje sa ET45

w ori zawieszeniu bylo miod malyna ale zachcialo mi sie obnizyc auto i kupilem MTS Technik.

wszystko ladnie pieknie tyle ze jest problem

przod jest tak jak byl nic nie ociera ale z tylu z racji tego iz autko jest nizej obnizyly sie kielichy jak jade na wprost wszystko ladnie i cichutko jak wchodze w zakret to z tylu slysze szum.

podnioslem dzisiaj autko i zauwazylem ze kielich jest nizej niz w ori zawiasie i na przechylach jak karoseria troche sie wychyli i opona zdeformuje to szlifuje po kielichu.

teraz mam pytanie :) wiem ze musze zalorzyc dystanse i chcialbym jaknajmniejsze.

jak myslicie 7 mm powinno byc ok a co z szpilkami ? ori dadza jeszcze rade czy juz trzeba kupic dluzsze ?

dystanse moze takie

http://www.allegro.pl/item770724610_aluminiowe_dystanse_5_mm_na_strone.html

lub

http://www.allegro.pl/item753546993_5x112_audi_skoda_seat_vw_dystanse_7mm.html[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 14:53_________________________________________________Aha radzicie kupic tylko na tyl czy tez kpl na przod + tyl zeby pokracznie nie wygladal ?

dorzucam jeszcze pare fotek coby bylo wiadomo o czym mowie

podniesiony tak wyglada

DSCF1885.jpg

DSCF1887.jpg

kolo

DSCF1881.jpg

obtarcia kielicha

DSCF1882.jpg

DSCF1883.jpg

Opublikowano

Moro na zdjeciach widać ewidentnie ze kontakt z oponą był.. Kupuj dystanse jak najszybciej i bedzie :good:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

mam 235/45/17 et 45 zawias - 30, czy zmiana na 225 wystarczy? czy ktoś już kombinował z 235?

Opublikowano

mam 235/45/17 et 45 zawias - 30, czy zmiana na 225 wystarczy? czy ktoś już kombinował z 235?

ale do czego wystarczy ? co chcesz uzyskać?

Opublikowano

mam 235/45/17 et 45 zawias - 30, czy zmiana na 225 wystarczy? czy ktoś już kombinował z 235?

ale do czego wystarczy ? co chcesz uzyskać?

235 na et45 obciera z przodu, śmiga ktoś na 225/45/17 et45, zaw - 30? lepiej zmienić opony czy załozyc dystans??

Opublikowano

gdzie obciera, wew? od amorka?

Opublikowano

obciera przód o ramie piasty

Opublikowano

wrzucaj dystanse 5 mm, po co oponki zmieniać?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.