Treść opublikowana przez Buba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widac ze Ragga z forum hondy sciaga zdjecia bo same JDM'y w tle :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Dziwna praca silnika
jak kolega napisal wyzej. warto jeszcze cisnienie oleju sprawdzic.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.rajdy.v10.pl/galeria/rajd,polski,09,galeria,228,8,jpg.html
-
Michael Jackson nie żyje
Jako czlowiek byl ogromnie kontrowersyjny. To jedyna rzecz ktora mozna stwierdzic na 100%. Muzyka bardzo mi sie podoba. Dla mnie w chory sposob sprawa zostala rozdmuchana. Czytalem na onecie komentarze to juz go do Papieza porownuja i ma powstac pokolenie Jacksona tak jak pokolenie JPII... Umarl muzyk a robia z niego prawie Boga. Temat rzeka dla brukowcow. Mial mase tajemnic i teraz brukowce zaplaca ogromne pieniadze zeby wszystkie brudy wyciagnac na swiatlo dzienne. Pirog powiedzial swoje zdanie na jego temat i juz go wszyscy nienawidza a w sumie troche prawdy w tym bylo. Niedlugo w kazdym domu bedzie obrazek Jacksona...
-
[B5 ADR] Dziwna praca silnika
To musisz w niego zainwestowac. Do takiego przydomowego sprawdzania fury wystarczy taki za 60zl. Podstawowe rzeczy sprawdzisz.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mam pod chmurka Jaki ten sport wyczerpujacy... Bieganie po lesie w tych maskach i kombinezonach moro to przej.....na sprawa. Ale zabawa przednia Kiedy nastepny event? Szkoda tylko jedej fury. Upuscila plyny...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Jak chcesz popatrzec na wypadki to zapraszam NO to tez bedziesz mial ciekawie :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ja tam nie narzekam. U mnie w nocy zawsze jest ciekawie
-
[B5 AEB] Problem z silnikiem (rzęgotanie i świecąca turbina)
Nie zakladaj pozniej bo bedzie jeszcze gorzej (dzwiek jest straszny). lepiej pusta rurke zaloz.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 18:29_________________________________________________ [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 18:32_________________________________________________ [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 18:34_________________________________________________
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
male, ciasne ale wlasne Furmanka fajna ale taka bez jaja. Normalny dupowoz. Czekam na wyniki rezania. mam nadzieje ze bedzie ciekawie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja znam dwie. jedna 22 druga 19 lat. ale takie prawdziwe, rasowe dziwice Na jego miejscu juz bym powoli zaczal ja uswiadamiac w tym co robi na forum i jaka spelnia funkcje bo jak sama sprawdzi... :ranting1:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie jest dobrze Panowie... Ragga idzie pod pantofel i ilosc postow napisanych w tym temacie drastycznie spada. A ile znacie prawdziwych dziewic?
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
Sprawa nienaglosniona nigdy by na wierzch nie wyszla... Straszne ze takie rzeczy dzieja sie nawet tutaj...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Yrb
-
Jaki migomat ?
Do jakiej kwoty to nie wiem bo nie mam zielonego pojecia ile moga kosztowac jakies dobre. Nie musi to byc najlpesza na rynku marka ale tez nie taka zeby po kilku uzyciach padla. Na jakie parametry zwrocic uwage przy kupnie? Co powinna miec w minimalnym wyposazeniu
-
Jaki migomat ?
Zastanawiam sie nad kupnem ale za bardzo nie wiem co wybrac. Potrzebuje do domu taka "do wszystkiego". Na allegro tego sporo ale jakiej firmy/moce konkretnie szukac.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry
-
Spotkania na drodze
Niet. Maine jest srebrne i nie jest obklejone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba cos rozdaja w promenadzie bo nie bylo gdzie fury zaparkowac. wszystko zapchane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na cisnieniu i ostrym glodzie
-
Spotkania na drodze
Moskal widziany dzisiaj pod salonem fryzjerskim w gloskowie
-
Zmiana telefonu komórkowego - co wybrać ?
HTC albo Nokia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry