Treść opublikowana przez Buba
-
[B5 ARG] Słabe przyśpieszenie silnika
mowicie o dwoch roznych rzeczach. przeplywka to nie to samo przepustnica
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
MoorPH ta ruda fajna. Masz jakies namiary na nia?? :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Ponowne problemy przy odpalaniu
Ja dzisiaj kupowalem i w AEB 97-98 jest zielony czujnik
-
Spociki Łódzkie
Pany jest tutaj ktos z okolic koluszek z AEB? potrzebuje podmienic N75. jakby ktos mial czas we wtorek to prosze o PW Pozdro
-
[B6 AVJ] Wymiana turbiny na większą
http://www.a4-klub.pl/smf/all_zestaw_do_tuningu_a4_18t_turbo_kolektor_tip_itd-t66803.0.html
-
Gdzie na wakacje w Bieszczady ?
jak chcesz nad samym jeziorem to chyba tylko polanczyk. Reszta j.w
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale mnie wkurw zlapal od rana :ranting1: . Podchodze do auta i co widze: Dobrze ze sie udalo troche wyczyscic. Da rade to jakos zatuszowac?
-
[B5 ADR] Zdjecie miski olejowej
sciagnij sobie audi a4 sam naprawiam i tam jest opisane jak zdjac misske olejowa. zastanawiam sie tylko czym sie czysci te rzeczy o ktorych napisales.
-
[B5 AEB] Spada ciśnienie doładowania
Jak działa to nie ma sensu No a jakie sa objawy awarii tego ? U mnie byl brak doladowania. Ladowalo 0.2 czasami 0.3, wymienilem i teraz jest 0.4. Dzisiaj bylem odebrac z ASO DV i zaraz sie przymierzam do montazu:D mam nadzieje ze zaloze i na manometrze wreszcie pojawi sie tyle ile powinno.
-
Ile pali Wam gazu?
Ja przy pelnym zaladunku trasa warszawa-cerna hora (czechy) 4x 550km i spalanie ok 10l. 5 chlopa i pelny bagaznik a co sie nie zmiescilo to miedzy nogami lezalo. kumpel jechal citroenem dieslem i mu duzo drozej wycieczka wyszla a taki sam stan na pokladzie
-
Samochód na parkingu przy lotnisku - czy to bezpieczne ?
lepiej niech cie ktos zawiezie, nie bedziesz placil i bedziesz spokojny o furacza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lepiej platynowa :> Obczajcie to http://swir.us/najbrzydsze-piersi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sorry, już ma zajęty Jak skonczy u mnie to jedzie do ciebie?? obrotna dziewczyna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pani profesor faktycznie fajniutka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sezon sie chyba zaczal albo odblokowali strony z cyckami bo dzisiaj wyjatkowo duzo zajefajnych foteczek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fajny ma lancuszek miedzy... hmm... dzwoneczkami :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Problemy z obrotami biegu jałowego, tryb awaryjny w trakcie obciążenia
wlasnie wczoraj chcialem zrobic ale zanim zdazylem podpiac kompa to wszystko wrocilo do normy :wallbash:
-
[B5 AEB] Problemy z obrotami biegu jałowego, tryb awaryjny w trakcie obciążenia
Logi poprawione. Kopcil chyba jakos na szaro. Nie byl to niebieski ani bialy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przyjechalem 21.50 to ostatnie fury wyjezdzaly....
-
SZUKANIE FURACZA - na lans :)
lupo fajne i pali 3,5 litra ropy :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Jaki warsztat polecacie do wycięcia katalizatora ?
Ja szukalem ale ceny wszedzie krzycza z kosmosu. Pojade do kobiety na wieś i sam postaram sie ogarnac temat. Ceny sa z kosmosu bo nikomu sie nie chce wyjmowac wydechu. A jak sie przygladalem to sprawa jest naprawde prosta. Trzeba tylko spawarke miec, jakis metr rury i gietarke. albo kolanko 120 i nie trzeba gietarki.
-
[B5 AEB] Problemy z obrotami biegu jałowego, tryb awaryjny w trakcie obciążenia
Logi 8 i 9 Dzisiaj jezdzilem z kompem. Sytuacja sie powtorzyla. Na uruchomionym silniku nie wyskoczyl zaden blad. Zgasilem i wywalilo 16514- Oxygen (lambda) Sensor B1 S1 Malfunction in Circuit P0130 - 35 - 1- ---Intermittent Wyswietlil sie raz i juz go nie ma. Pozniej podczas jazdy znowu zaczal swirowac. Chcialem logi zrobic, zatrzymalem sie, odpalilem kompa ruszylem a silnik zaczal normalnie pracowac... Coraz czesciej sie to zdarza. Po odpaleniu gdy zaczyna swirowac to zauwazylem ze przepustnica sama sobie pracuje. Wysiadlem z auta, patrze a jakby auto samo sobie gazu dodawalo. I kopci z rury... Masakra Poczekam moze ktos cos wymysli a pozniej jakiegos mechaniora trzeba szukac...
-
SZUKANIE FURACZA - na lans :)
Dokladnie mowa o autach dla kobiety a nie tych co nam sie podobaja. Moja kobieta tez niedlugo zdaje prawko i powiedzialem ze tylko honda wchodzi w gre. Mialem dwa Del Sole i taki chce zeby byl jeden w rodzinie tylko b16a2 (160KM).
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
to chyba nowa wersja, zreszta zajefajna
-
SZUKANIE FURACZA - na lans :)
polo tak ale te BMW dla kobiety??