Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Jaki warsztat polecacie do wycięcia katalizatora ?


retroav

Rekomendowane odpowiedzi

w mojej a4 1.8t aeb.

Z tego co poczytałem zamiast kata dajemy rurkę 2.5" i musi być zachowany kąt , gdzie w wawce udzerzyć z wymianą , co bym nie musiał specjalnie tlumaczyc co i jak maja zrobic , znacie jakies sprawdzone miejsca?

Jakie wiażą sie koszty z wymianą i czy można w roliczeniu zostawić starego kata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę wyciąć kata i wstawić rurkę bo to podobno najlepsze rozwiązanie[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 15:37_________________________________________________Dzwoniłem do firmy el-tec z piastowa , Panowie wiedzieli o co chodzi jeśli chodzi o flansze itp. przerabiali już ten temat w a4.Podobno 3-4 godziny roboty koszt ok 350zł z częściami.Nie za drogo to???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycięcie kata i wspawanie rury zrobi Ci każdy tłumikarz. Ceny od 30-80 zł. Z droższymi się nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja też szukam takiego dobrego miejsca w Wawie do wycięcia kata i wstawienia rurki.

Jakieś konkretne namiary na dobrego tlumikarza który wiec o co chodzi byłyby super.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musicie nic wyjątkowego szykać, tu nie ma żadnej filozofii, wycinasz katalizator i wspawujesz kawałek rury. Każdy kto robi tłumiki musi to zrobić dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z problemem błędu który sie pojawia, po wycięciu katalizatora, gdy za nim jest sonda lambda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio bylem sie dowiadywac i gosc powiedzial mi 50 zł :shocked: jak dla mnie bomba bo mam w V6 katalizatory. na dodatek w ta cene wliczona jest rura :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz za kata weźmiesz 1/3 tego co pół roku temu , przykładowo w sierpniu sprzedawalem z golfa IV bez problemu przytuliłem 250zł teraz ok 80zł warty , z mojej a4 do 100zł.O co chodzi platyna tak staniała?

Wracając do tematu nikt nie jest wstanie polecić zakładu co by się znał na rzeczy i w miarę tanio wymienił kata na rurkę :mysli:

wszyscy sami robicie czy nie wycinacie swoich katalizatorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo podnosisz sonde lekko w gore zeby strumnien spalin nie walil bezposrednia w nia, albo pogodz sie z wlaczona kontrolka "check engine" :wink4:

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie, co na takie rozwiazanie diagnosci? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że w moim rodzinnym mieście bo tam robię przeglądy to sprawdzają jak chcesz , pojechalem kiedyś audi starym cygarem zagazowana była , ale bez żadnych papierów od LPG wszystko bez najmniejszych problemów a i gratis do wyboru zestaw kluczy lub szampan :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie katy były 4 wywaliłem 2 i dwa pozostałe robią za głowne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uporem maniaka powtórze : macie jakieś namiary na konkretny zakład, który robi dobrze...takie rzeczy?

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że w moim rodzinnym mieście bo tam robię przeglądy to sprawdzają jak chcesz , pojechalem kiedyś audi starym cygarem zagazowana była , ale bez żadnych papierów od LPG wszystko bez najmniejszych problemów a i gratis do wyboru zestaw kluczy lub szampan :kwasny:

no i nie ma sie co dziwić ze dziura ozonowa sie powieksza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...