Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Squeezer

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Squeezer odpowiedział(a) na pawelosinski83 temat w Audi A4 B6
    Dzięki Nitroo! Widze ze mamy auto w tej samej specyfikacji...nawet silnik sie zgadza:-) Regenerowałeś u siebie reflektory? a jeśli tak to gdzie? Znalazłem na allegro takiego gościa co robi i sprzedaje zregenerowane Ori: http://allegro.pl/lampy-reflektory-ausi-a4-b6-valeo-i6561987439.html I mam dylemat czy pójść w ten temat czy szukać kogos sprawdzonego.
  2. Squeezer odpowiedział(a) na pawelosinski83 temat w Audi A4 B6
    Hej, Mam podobny dylemat - zastanawiałem sie jednak na TYC. Kupować nowe TYC i przekładać bebechy czy jednak skusić się na regenerację ori? Cena podobna - TYC ok. 660pln. Nowe zregenerowane ori ok. 700pln. Co myślicie?
  3. Szukałem na allegro ale nie ma nic takiego do Audi. Natomiast znalazłem na stronie Inter Cars. Sklep Inter Cars - 2mln części do samochodów | Sklep Online - %26ESRC%3DS%26FRM%3D1&se=T
  4. Co to dokladnie jest za zestaw? Jak to sie nazywa? Uszczelka pod lewarek dzwigni zmiany biegów? Mam dokladnie ten sam problem - codziennie musze pojezdzić na jedynce zanim mi rozmarznie...:-( Dzieki
  5. Hejka, Chciałbym zamiast zwykłych żarówek do świateł postojowych H6W zamontować Ledy Cree Ba9s, takie jak poniżej: LED CREE 3W ŻARÓWKA BA9S T4W BAX9S H6W HIGH POWER (3643469186) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Pytanie - kto wie czy trzeba podpiąć rezystory żeby oszukać komputer w komunikacji błędu? czy bedzie działać? Dzieki
  6. Chłopaki, Ile potrzebuje płynu hamulcowego żeby wymienic całość? Wie ktoś? Dzieki Squeezer
  7. Witam, A u mnie po odłączeniu aku zaczela mi sie swiecic kontrolka poduszki (od momentu rozruchu). Trwalo to jakies 4 dni a teraz przerodzilo sie to w inne zjawisko. Jak odpalam kontrolka sie nie swieci po czym załącza sie dopiero po jakichs 10 min i swieci sie juz non stop. Jakies rady? Niestety nie sprawdzałem Vagiem i nie wiem co to za błąd. p. Squeezer
  8. Witam, Watek sie ciagnie juz dlugo a problem jak byl zagadkowy tak nadal jest. Mi antenka zniknęła po odłączeniu aku i dotychczas sie nie pojawiła. Zegar nastawiłem manualnie po kilku dniach czekania czy może problem nie rozwiąze sie samoistnie. Niestety nie rozwiązał sie. Dodam że przez kilka lat nie bylo z tym zadnego problemu i po prostu byla na swoim miejscu - i w garazu, i w miescie, i w trasach, i na jakiejs zagubionej wsi w bieszczadach tez. Co wiecej przy zmianie czasu z letniego na zimowy i odwrotnie, zegar przestawiał sie sam bez zadnej ingerencji. po odłoczeniu aku i ponownym podlączeniu nie jestem w stanie wskrzesic synchronizacji radiowej. Dziwna sprawa - dodam że nie bylo zadnej ingerencji z mojej strony poza rozpieciem aku, zadnego bawienia sie vagiem, przekladania bezpieczników,etc. Dodatkowo przez pare godzin nie działał centralny zamek (sam sie podniosl), trzeba bylo poszukac pinu do radia, i nadal mam problem z kontrolką poduszki powietrznej - zapala mi sie po jakichs 9 min od uruchomienia silnika i potem juz sie swieci caly czas. Niestety nie wiem jak sie tego pozbyc. Może ktos ma jakis pomysl/ swoje doswiadczenie w tym zakresie. Dzieki za wszelkie rady Squeezer
  9. A 215/50 R17 tez są takie drogie? W tablicy zamienników w ogóle nie figurują takie konfiguracje jak : 205/50 & 215/50 na R17. Czy to wynika z ich małej popularności/ relatywnie wysokiej ceny, czy też sa jakieś inne powody? Wojtusania - bys wrzucił przy okazji co masz w dobrej cenie dla tych rozmiarów + 225/45/R17? Pozdrawiam, s
  10. Witam serdecznie! W fotelu kierowcy nie działa mi regulacja odcinka lędźwiowego (wypychanie), natomiast wszystko jest w porządku jeśli chodzi o mechanizm ustawiania lędźwi góra-dół. W fotelu pasażera wszystko jest ok. Myślę że coś nie styka gdzieś na złączkach lub w silniczku. Dwa pytania : - jak sie dostać do tego mechanizmu od tyłu fotela, żeby niczego nie połamać? - czy te 2 wspomniane wyżej funkcje (wypychanie & góra-dół) obsługąją 2 silniczki czy tylko jeden? Dzieki za wszystkie rady - na długich trasach troche mnie plecy bolą...:-))) S.
  11. No i co wszyscy nabrali wody w usta i nikt nie zna żadnego warsztatu gdzie można wyciąć kata i wstawić tlumnik przelotowy? Czy to znaczy że takiego miejsca nie ma gdzie można zrobić to profesjonalnie? S.
  12. Z uporem maniaka powtórze : macie jakieś namiary na konkretny zakład, który robi dobrze...takie rzeczy? S.
  13. Mam tak samo. Czakamy na konkretne namiary! Dzieki.
  14. Witam, Ja też szukam takiego dobrego miejsca w Wawie do wycięcia kata i wstawienia rurki. Jakieś konkretne namiary na dobrego tlumikarza który wiec o co chodzi byłyby super. Dzieki
  15. Musashi, Mam pytanko - widze ze masz ten sam rocznik co ja, z tym samym motorkiem : Jaki masz przebieg i czy może wycinałeś juz kata? S.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.