Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

megfrog

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. dziekuje za wszystko koledzy nie odzywałem sie bo mi komp siadł ale teraz jest gitara.Zadzwonie sobie do poziek
  2. a czy to bedzie pasowac do mojego i jaka jest moc do wyuzdania z tego co mi jeszcze trzeba bedzie
  3. witam. mam pytanko czy ktos nie ma jakiegos zestawu do sprzedania bo turbinka mi sie konczy a niechce wstawiac standardowej turbiny tylko co lepszego,wiecej mocy. mam 1.8t quattro z 2002 i 200km po chipie ale chce cos wiecej słyszałem ze mozna wstawic i czy wie ktos kto by to mogł zrobic tak dobrze. z gory dziekuje
  4. ja miałem taka sama sutuacje wentylator nie chciał sie wylaczyc tylko chodzil caly czas.Musiałem wymienic modul ktory kosztowal mnie jakies 600 zyli.wymienilem i wszystko gra
  5. czesc mam pytanko czy turbosprezarka z audii tt jest mocniejsza od audi 1.8t i czy wogole podejdzie i czy zwiekszy mocw a4 1.8t quattro
  6. ja mam te 196ps chipseta z vtg autko mam juz 2 lata troszke osłabło od tamtego momentu wiec chce cos z tym zrobic
  7. ale jak i gdzie to mozna zrobic a poza tym mam jakies 10000zł na to [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 10:03_________________________________________________dzieki serdeczne nie zauwazyłem linka pozdrawiam[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 10:06_________________________________________________jest to mozliwe ze mozna tak moc podniesc
  8. tak to rs4 4.2 litra z budy b7 jeszcze jedno a jak wycisnac wiecej mocy z 1.8t ja mam juz chipseta posiada 196ps da sie jeszcze cos zrobic [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 09:04_________________________________________________przepraszam ze tak długo sie nie odzywałem
  9. witam serdecznie. posiadam silnik do rs4 chciałem sie dowiedziec czy podejdzie do mojej audi a4 1.8t quattro
  10. (mielec)magdalena lat 25 posiadam audi 1.8t 196ps quattro z gazem pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.