-
[B6 AVJ] Wymiana turbiny na większą
dziekuje za wszystko koledzy nie odzywałem sie bo mi komp siadł ale teraz jest gitara.Zadzwonie sobie do poziek
-
[B6 AVJ] Wymiana turbiny na większą
a czy to bedzie pasowac do mojego i jaka jest moc do wyuzdania z tego co mi jeszcze trzeba bedzie
-
[B6 AVJ] Wymiana turbiny na większą
witam. mam pytanko czy ktos nie ma jakiegos zestawu do sprzedania bo turbinka mi sie konczy a niechce wstawiac standardowej turbiny tylko co lepszego,wiecej mocy. mam 1.8t quattro z 2002 i 200km po chipie ale chce cos wiecej słyszałem ze mozna wstawic i czy wie ktos kto by to mogł zrobic tak dobrze. z gory dziekuje
-
[B6 AVJ] Załącza się wentylator i nie chce wyłączyć
ja miałem taka sama sutuacje wentylator nie chciał sie wylaczyc tylko chodzil caly czas.Musiałem wymienic modul ktory kosztowal mnie jakies 600 zyli.wymienilem i wszystko gra
-
[B6 AVJ] Pytanie o turbosprężarkę z TT
czesc mam pytanko czy turbosprezarka z audii tt jest mocniejsza od audi 1.8t i czy wogole podejdzie i czy zwiekszy mocw a4 1.8t quattro
-
[B6 AVJ] Czy podejdzie silnik od RS4 do mojej 1.8T ?
no mam aco
-
[B6 AVJ] Czy podejdzie silnik od RS4 do mojej 1.8T ?
ja mam te 196ps chipseta z vtg autko mam juz 2 lata troszke osłabło od tamtego momentu wiec chce cos z tym zrobic
-
[B6 AVJ] Czy podejdzie silnik od RS4 do mojej 1.8T ?
ale jak i gdzie to mozna zrobic a poza tym mam jakies 10000zł na to [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 10:03_________________________________________________dzieki serdeczne nie zauwazyłem linka pozdrawiam[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 10:06_________________________________________________jest to mozliwe ze mozna tak moc podniesc
-
[B6 AVJ] Czy podejdzie silnik od RS4 do mojej 1.8T ?
tak to rs4 4.2 litra z budy b7 jeszcze jedno a jak wycisnac wiecej mocy z 1.8t ja mam juz chipseta posiada 196ps da sie jeszcze cos zrobic [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 09:04_________________________________________________przepraszam ze tak długo sie nie odzywałem
-
[B6 AVJ] Czy podejdzie silnik od RS4 do mojej 1.8T ?
witam serdecznie. posiadam silnik do rs4 chciałem sie dowiedziec czy podejdzie do mojej audi a4 1.8t quattro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
(mielec)magdalena lat 25 posiadam audi 1.8t 196ps quattro z gazem pozdrawiam
megfrog
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta