-
[ALL B5] Wahacze Lemforder - "stary typ" ?
bierz od TOM77 i się nawet nie zastanawiaj już sporo kupiłem u niego i zero problemów, a jeszcze doradzi dobrze i nie zedrze z ciebie, też teraz brałem komplet górnych wahaczy do swojego i cały komplet do kumpla passata wszystko z Lemfolder!!!
-
[ALL B5] Wymiana tylnych amortyzatorów
też padł mi jeden amor z tyłu, zakupiłem bilstein u kolegi TOM77 od razu dobrał mi odpowiednie do daty produkcji autka
-
[ALL B5] Wymiana górnych wahaczy
wszystko się da zrobić , jestem świeżo po wymianie górnych wahaczy i osłon przegubów i odkręcałem tylko górne i dolne wahacze a potem przegub do wyczyszczenia i założenia nowej osłony
-
[ALL B5] Montaż anteny CB na klapie
nikt nie pisał o masowaniu anteny przez klapę w sedanie, kolego czytaj uważniej [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:27_________________________________________________chodziło tylko o uchwyt do klapy który bedzie się dało zamontować, tak więc nie ma się o co kłucić
-
[B5 AHU] Bagażnik dachowy
jak otworzysz drzwi to koło uszczelki jest oznaczone miejsce montażu belek nośnych
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
353 000 km i lata bez najmniejszego problemu ostatnie 30 000 km na gazie i też zero problemów
-
[ALL B5] Montaż anteny CB na klapie
widzę że niektórzy kumają o co chodzi i nie uważam żeby był to przerost formy nad treścią ponieważ skoro chcę mieć antenę z uchwytem, a nie na magnes to jest tylko i wyłącznie moja sprawa
-
[ALL B5] Montaż anteny CB na klapie
skoro masz na stałe antenę to zrób jakieś zdjęcie, albo daj dokładny typ mocowania jakie masz zamontowane. u mnie gość od CB twierdzi, że są za małe szczeliny aby zamontować uchwyt na stałe.
-
[B5 ADR] Montaż złączki elastycznej-pytanie
witam, dziś robiłem wydech u siebie i mam wrażenie ze hałasuje złączka (tzn. tak jakby pracowała, rozciąga i ściska się te wzmocnienie w złączce). Teraz mam złączkę tak zamontowaną, że jak pociągnę za tylne tłumiki to złącze elastyczne się jeszcze rozciąga. I teraz moje pytanko, jak powinna być zamontowana ta złączka, ma być naciągnięta na maxa cz z luzem tak jak ja zamontowałem???
-
[B5 ARG] Wymiana tłumika na jaki posiadam lpg
ja dziś wymieniłem oba tłumiki firmy walker, zakupiłem je w firmie górecki, dali bardzo dobrą cenę , a zamiast kata dałem rurę i nową siatkę[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 22:48_________________________________________________a propo kata wiecie może gdzie można sprzedać taki katalizator
-
[B5 AFN] Szarpanie podczas ruszania
u mnie też szarpie z powodu luzów na zawieszeniu (zanim zareaguje koło, to jest szarpniecie spowodowane luzami na wahaczach)
-
[ALL B5] Montaż anteny CB na klapie
Witam właśnie założyłem sobie CB i mam antenę magnesówkę na tylnej klapie, a chciałbym sobie zamontować na uchwycie (i tu pojawia się problem), podobno uchwyty nie mieszczą się w szczelinach między klapą a karoserią samochodu. Czy ktoś ma może zamontowany jakiś uchwyt który by się mieścił w tych szczelinach???
-
[B5 ADR] Ciche stukanie po środku silnika i szumy z tylu silnika
a jakie miałeś objawy (co się działo), że wymieniłeś napinacz???
-
Proszę o pomoc w zakupie lapka/notebooka
powinien wystarczyć ten lapek z aukcji, chyba że dzieciak lubi grać w gry - przy nowszych grach będzie ledwo hulać
-
[B5 ARG] Wkład przepływomierza 1,8
też miałem ten nr przepływomierza wymieniłem na pierburga (który teoretycznie nie jest do tego modelu) i wszystko hula
mosquitosound
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta