Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Wreszcie forum odżyło :laghing2:
  2. Moze byc i taki
  3. HERTZ ESK 165 slyszalem ze daja rade (jesli chodzi o stosunek ceny do jakosci). nie wiem ile w tym prawdy
  4. ja pier.....
  5. Ja za wlew w klapce zaplacilem 50zl. Nic sie nie dzieje i nie mam zniszczonego zderzaka (nie wiem czemu odradzaja). Nie mam nic do STAG'a ale jak gadalem z kolesiem od gazu to powiedzial ze STAG jest rzezbiona instalacja. Kazda czesc jest innego producenta. Zakladajac STAG'a u niezaufanego gazownika nigdy nie masz pewnosci co ci wsadzi pod maske. Powie ze wsadzil przewod 8mm (kaze za niego doplacic bo nie jest standardowy) a wsadzi mniejszy. Ty odbierajac auto (nie znajac sie na instalacjach gazowych) nie sprawdzisz kazdej jednej czesci, dlugosci przewodow itp. Dlatego na twoim miejscu dobrze bym sie zastanowil komu oddac auto. Wypowiedzi sa rozne o tej firmie i to juz daje duzy znak zapytania. Zalozyc to nie problem ale pozniej jak sie zacznie cos dziac to beda kwiatki.
  6. ja z wawy do lodzi pojechalem :gwizdanie: lepsza oferte dostalem egp faktycznie ma ceny kosmos ale profi robota jest i wiesz co masz, legionowa nie znam.
  7. studzienki zatkane i wszystko na ulicach zostaje. dobrze ze mamy oslone pod silnikiem bo juz kiedys wjechalem w taka niewinna kaluze a pozniej stalem bo przewody zalalo...
  8. sprobuj jeszcze raz nagrac bo nic nie slychac
  9. Pompa wspomagania. u mnie tez slychac ale nie az tak glosno
  10. trzeba bylo foty trzaskac. bylobu real a nie sztuczne silikony.
  11. 1. Skoda 105. Pierwsze auto, zajarany, zatarlem silnik. Pierwszy tuning: samodzielny swap na 1.3 ze skody Rapid. Jezdzila troche pozniej sprzedana. P.S. za***ista furmanka do driftu. troche dluga ale niejeden BMW sie w zime zdziwil 2. CRX ED9. Jezdzilem rok, koles przyjechal i kupil. Po tygodniu dzwoni czy mam mozliwosc zalatwienia czesci blacharskich bo rozwalil przod... bez komentarza 3. CRX ED9. W zime bez ABS tragedia. zaparkowalem delikatnie na haku. lampa, zderzak, maska, nadkole. Hondy nie maja praktycznie blachy wiec i tak cud ze nie poszlo nic wiecej. Oddalem do lakiernika. Zrobil cala. Piekna czarna perla. Nacieszylem sie 2 godz. Wyjechalem na torunska i pan matizem nie wyhamował i zaparkowal mi na d*pie. prawie przy tylnych siedzeniach. Auto za czesci poszlo.
  12. powinno byc jeszcze SRU
  13. http://www.rage-race.pl/?page=galeria_uczestnikow&edycja=2009&id=123 siakies znajome auto...
  14. Witam z rana
  15. Buba odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    Heheheheheh :gwizdanie:
  16. Buba odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    jak najbardziej zrozumiale Faktycznie ten kolor jest oczosciagajacy. Nie wiem czemu ale z daleka jak zobaczylem to juz myslalem o twojej RS4.
  17. Buba odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    Chyba dzisiaj widzialem to cudo w jelonkach. 3 klaksony byly ale kierownik zawracal i nie wiem czy slyszal. Na zywca wyglada duzo lepiej Rej WF.....
  18. Srebrne RS4 B5 rej WK.... smignal mi dzisiaj na bitwy warszawskiej ze nawet nie zdazylem zobaczyc kto co i jak
  19. dzieki
  20. czy na odpietej przeplywce mozna przejechac kilka km? musze pojechac po nowa ale nie chce mi sie autobusem
  21. Dzisiaj padla przeplywka. 30 km na lince za transitem po wislostradzie bez wspomagania, hamulcow. Auto padlo i nie odpalilo. Stresa mialem takiego ze szok. Jak zadzwonilem do ASO zapytac o cene to az usiadlem... Dobrze ze mamy Tomka ktory ogarnia temat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.