Treść opublikowana przez Buba
-
Rozwalona nieoznakowana Vectra
Zgadza sie ale nie zmienia to faktu ze tez stwaza zagrozenie wyprzedzajac na zakrecie lub podwojnej ciaglej nie uzywajac sygnalizacji. Dziwne to ale normalne w naszym kraju. Najpierw cos robia a posniej zastanawiaja sie w jakie przepisy to upchnac. Musi sie cos stac zeby zrobila afera i sprawa zostala naglosniona.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
One sa chyba jakos zabezpieczone przed wrzucaniem na inne fora bo zawsze takie cos sie pojawia
-
Wyciągniecie turbosprężarki oraz ustawienie sztangi wastegate w Audi A4 B5 1.8T AEB
Czy bedzie bardzo zle jezeli sztange ustawimy na 0.7-0.8 bez zmiany softu. Bedzie BUM?
-
[B5 AEB] Problem z przyspieszeniem
N75 058 906 283 F DV 06A 145 710 N Takie rzeczy kupuj w ASO. 30zl wiecej i masz gwarantowane ze bedzie dzialac Ja N75 bralem od tego goscia http://www.allegro.pl/item628905690_zawor_turbosprezarki_1_8t_audi_a4_a3_n75_turbo.html DV z ASO za 120zl
-
Rozwalona nieoznakowana Vectra
Zaciekawilo mnie czy oni moga czy nie moga za kims leciec np 200km/h i tym samym narazac innych na niebezpieczenstwo. Sprawa jest jednoznaczna co do uzywania "kogutow" ale co gdy ich nie ma... Znalazlem takie cos w necie http://www.motofakty.pl/artykul/nieoznakowany_radiowoz_nie_pogoni.html Artykul jest z marca tego roku. Czy cos sie zmienilo w tym temacie? Porozmawialem z wujkiem google i powiedzial konkretnych przepisow prawnych regulujacych ta sytuacje. Wydaje mi sie ze ich poprostu nie ma (chyba ze cos sie zmienilo). Od momentu ukazania sie tego artykulu na roznych forach wszyscy zadaja sobie to pytanie ale nie ma jasnej i konkretnej odpowiedzi. Prowadzac dalej rozmowe przy piwku wreszcie padla jakas odpowiedz: Artykul z 2007 http://www.v10.pl/prawo/Jakie,przepisy,reguluja,zasady,poruszania,sie,nieoznakowanego,radiowozu,z,wideoradarem,339.html Wynika z niego ze policjant moze udac sie w poscig z wlaczonym wideorejestratorem bez uzywania sygnalizacji swietlnej. Wiecej nic nie moglem znalezc ale sprawa mi nie daje spokoju. Fakt faktem ze zawsze zaplacimy za mandat bo takie jest chore prawo w polsce ale jak wyglada sytuacja w UE. Mamy mozliwosc odwolania sie do sadu ktory jest powyzej naszego prawa. Nie mowie tutaj o wyklucanie sie o 100zl czy 200zl ale o sam fakt. Ktos moze ma wieksza wiedze na ten temat bo nie mam ochoty rozmawiac z panami z owych nieoznakowanych samochodow bo moga byc nieobiektywni a czesto sie z nimi spotykam przy wypadkach.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
myjnia z rana
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Byr
-
[B5 AJM] SWAP na 312mm i pytanie o układ hamulcowy
pompe sie odpowieterza jak sie caly plyn z ukladu spuszcza/albo jest prawdopodobienstwo ze zassala powitrze. Ja osobisicie jakos w tym przypadku nie ufam komputerowi i poprostu kazdy przewod luzowalem i odpowietrzalem przy pompie a pozniej cylinderki. u mnie tez hamulce sie tak zachowywaly na poczatku. po ok 300-400 km jeszcze raz odpowietrzylem wszystkie kola i teraz jest miodzio. Stare tarcze i klocki byly w tragicznym stanie i nie moglem sie przestawic na zupelnie innaczej hamujące auto
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko przez te krotkie przelozenia... trzeba se namachac ronia grabowska. nie wiem jak w automacie sprawa wyglada
-
[B5 AEB] Problem z przyspieszeniem
skad wiesz ze turbina padla? moze wystarczy WG zmienic i bedzie gralo. DV ok 140. N75 znalazlem kolesia ktory za 150zl oryginaly sprzedaje (wersja z koncowka F a nie C) i daje rok gwarancji. WG to nie pamietam ale kiedys byl temat o tym i chyba jakies 300zl ale nie wiem na 100%. A turbo sie poci czy nie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W dieslu podoba mi sie spalanie i jak sie wcisnie w pedal w podloge to zrywa miesnie karku. Norbi u ciebie to juz wogole musi niezle ciagnac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widze tryskajace uczucie od samego rana
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
1. Malo miejsca z tylu 2. Malo miejsca z tylu 3. Strasznie duzo elektryki/czujnikow. Z jednej strony to plus ale czasami jak nie wywali bledow na Vagu to ciezko zdiagnozowac co sie dzieje z autem. Wiecej mi nie przychodzi do glowy.
-
[ALL B5] Co to za kabelki
zdjalem oslone pod kierownica i znalazlem tam takie wiszace kable Czarny chowa sie za plastik przy podstawce na stope. myslalem ze do SUB ale nie mam w bagazniku ani w kodach wyposazenia Od kostki wychodza kable ktore za chwilke wygladaja tak Niebieski idzie do kostki do radia.
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
Fajniusia
-
CIF Aerodick.. C.D
Znowu zmiana? a co z tamta sie stalo? czemu nie b18c4?
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
Ehh... jakos mi sie nie chce wierzyc... najprostrze tlumacznie... zamiast glupkowato sie tlumaczyc przes SMS czy PW wystarczylo raz napisac co jest grane (jesli to prawda)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widze ze wesolo wczoraj bylo Trzeby bylo wtedy jakieg gustowne klubowe dresy zamówić :gwizdanie: i dzisiaj tez sie zaczyna :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
15 mi jeszcze takiego wyniku sie nie udalo uzyskac odkad mam instalacje zamontowana
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
Zawsze sa swie strony medalu. latwo jest rzucic oskarzenie na kogos pozniej jest tylko smrod... kazda sprawa musialaby konczyc sie na policji i w sadzie zeby nikt nie mial do nikogo pretensji i bylo sprawiedliwie i bezstronnie. Aczkolwiek takie centrum sporow to dobra rzecz. W razie jakichkolwiek nieporozumien powstaje nowy watek i kazda strona przedstawia swoje racje. Kazdy ma wglad do tego tematu ale wypowiadac moga sie tylko strony konfliktu albo osoby ktore cos wiedza na ten temat/byly swiadkami. Reszta "nakrecajacych" wypowiedzi bylaby bez sensu. Przynajmniej nie byloby tematow tego typu. Wszystko jawne i przejrzyste. obie strony poinformowane i konforntacja a nie temat tego typu gdzie wypowiada sie tylko jedna strona a druga milczy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
juz sie chyba uspokoilo na drogach, sloneczko wyszlo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
boberek 100 lat zycia 200 picia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeszcze pewnie beda sie odwolywac od wyniku przetargu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak bym jechał... do Pruszkowa, ale bez znajomości trasy musiałbyś jechać "za wszystkimi" lipa, bede musial jechac gorczewska bo beda chyba mniejsze korki. karetka to jestem w 15-20min ale w audi nie mam sygnalow
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja kuz jestesmy w temacie korkow to powiedzcie mi ktoredy lepiej jechac do blonia ze zwirek. przez pruszkow czy kasprzaka. musze byc na 19 a to jeszcze godziny szczytow na wylotowkach z warszawy.