Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. twoj problem byl poruszony milion pincset razy poszukaj na forum bo zaraz i tak do smietnika ten temat pojdzie
  2. DV jest nizej, od kolektora ssacego przy oslonie rozrzadu idzie cienki przewod do niego. zeby sie do niego dostac musisz rozebrac dolot i wsunac reke albo od spodu zdejmujac oslone silnika. Wez zwykly manometr przemyslowy i przy okazji sprawdzisz czy czasem twoj cie nie oklamuje. robisz na wylaczonym silniku. chodzi tylko o wytworzenie cisnienia za pomoca pompki. mozesz tez opryskiwacz uzyc jak niektorzy pisali
  3. Ja to nawet nie ogladam meczy naszej reprezentacji (pilka nozna). szkoda czasu. zawsze jest to samo. wszyscy podnieceni, zaklady na gruba kase a pozniej obwinianie jeden drugiego i szukanie winnych.
  4. ja zrobilem tak. Zwylka pompka do samochodu ale taka nozna, podlaczylem sie pod gruszke WG i w uklad wpialem manometr. delikatnie naciskajac na pompke sprawdzasz przy jakiej wartosci przesunie sie sztanga. nie jest to jakis rewelacyjny sposob ale przynajmniej mam jakies odzwierciedlenie. Zeby dokladnie sprawdzis trzeba wyjac turbo. podmien u siebie DV i N75 i wtedy sprawdz doladowanie bo czesto to jest przyczyna.
  5. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9722932 sprzedana czy nie bo znowu sie ogloszenie pojawilo....
  6. Sztanga bez obciazenia silnika sie nie ruszy. musisz wyjac turbo zeby gruszke sprawdzic, ewentualnie dmuchnac cisnienie 0,6 i sprawdzic czy wtedy sie ruszy. Co do logow to w twoim roczniku nie sprawdzisz turbiny za ich pomoca. mozesz przeplywke i lambde sprawdzic. ktore kanaly to nie pamietam, muszisz poszukac (chyba 03 i 011). Po czym poznajesz ze jezdzi jak inne?
  7. Siema Ogry Ragga honda nie nalezy do wygodnych samochodow. Ja w tez mam jakies niewygodne, twarde fotele. Jak pierdyknalem kiedys 600 jednym strzalem to tez kregoslup ledzwiowy mnie napierdalal
  8. Ragga jak Hondzina jezdzi?
  9. Listwy Carbon, BT i kiere multifunction
  10. http://pl.wikipedia.org/wiki/Wariator
  11. Ragga zakazal licytacji i sie nudno zrobilo
  12. Spoko ja teraz jestem w babicach przez dwa dni wiec jak chcesz to mozesz wpadac jak bedziesz gdzies blisko
  13. MOSKAL zamawiales przewody SAMCO? Jaka srednice wziales bo nie wiem czy mam 3mm czy 4mm wziac
  14. poszlo 145
  15. Faktycznie jedyne w swoim rodzaju no i tutaj faktycznie zgodnie z oznakowaniem poziomym (pasy na jezdni) to on musiał by przeciąć inny pas żeby dalej jechać po rondzie ale szczerze powiem że to chyba takie jedyne rondo w Polsce I do tego jeszcze swiatla, tramwaje i straszne korki. Ludzie glupieja i puszczaja nerwy. Ile tam dziennie jest stluczek to szok.
  16. Faktycznie jest to chyba ewenement ale jest ono oznaczone wiec glupieja tylko osoby ktore jezdza na pamiec i nie mysla Kto ci dal prawko? Dokup sobie jeszcze kilka godzin teorii bo kiepsko u ciebie ze znajomoscia przepisow KD.
  17. Panowie moglibyscie wklejac tutaj zwane Wam adresy stron z aukcjami z roznych krajow Europy. Standardowo ebay.com, mobile.de, autoscout24.de
  18. Klekot klekotem ale tutaj mowa o benzynce
  19. Bedziesz reklamowal ?? Jak to jest wogole teraz formalnie? Ja bym zabral kase i pojechal do innego tunera.
  20. h*jowy program Nikt ci nie sprawdzal mocy po zrobieniu programu?? Z tego co sie orientuje to po programie zawsze hamownia jest grana...
  21. Nosfer trafiony zatopiony
  22. DV najprawdopodobniej ale sprawdz tez N75
  23. No i co? Ale lubie Q

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.