Treść opublikowana przez Buba
-
[B5 AEB] Ostatnie odkrycie - naklejka ABT na ECU - kilka pytań
twoj problem byl poruszony milion pincset razy poszukaj na forum bo zaraz i tak do smietnika ten temat pojdzie
-
[B5 AEB] Ostatnie odkrycie - naklejka ABT na ECU - kilka pytań
DV jest nizej, od kolektora ssacego przy oslonie rozrzadu idzie cienki przewod do niego. zeby sie do niego dostac musisz rozebrac dolot i wsunac reke albo od spodu zdejmujac oslone silnika. Wez zwykly manometr przemyslowy i przy okazji sprawdzisz czy czasem twoj cie nie oklamuje. robisz na wylaczonym silniku. chodzi tylko o wytworzenie cisnienia za pomoca pompki. mozesz tez opryskiwacz uzyc jak niektorzy pisali
-
Słowenia - Polska 3-0 Eliminacje MŚ analiza i komentarze.Koniec kompromitacji.
Ja to nawet nie ogladam meczy naszej reprezentacji (pilka nozna). szkoda czasu. zawsze jest to samo. wszyscy podnieceni, zaklady na gruba kase a pozniej obwinianie jeden drugiego i szukanie winnych.
-
[B5 AEB] Ostatnie odkrycie - naklejka ABT na ECU - kilka pytań
ja zrobilem tak. Zwylka pompka do samochodu ale taka nozna, podlaczylem sie pod gruszke WG i w uklad wpialem manometr. delikatnie naciskajac na pompke sprawdzasz przy jakiej wartosci przesunie sie sztanga. nie jest to jakis rewelacyjny sposob ale przynajmniej mam jakies odzwierciedlenie. Zeby dokladnie sprawdzis trzeba wyjac turbo. podmien u siebie DV i N75 i wtedy sprawdz doladowanie bo czesto to jest przyczyna.
-
[B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9722932 sprzedana czy nie bo znowu sie ogloszenie pojawilo....
-
[B5 AEB] Ostatnie odkrycie - naklejka ABT na ECU - kilka pytań
Sztanga bez obciazenia silnika sie nie ruszy. musisz wyjac turbo zeby gruszke sprawdzic, ewentualnie dmuchnac cisnienie 0,6 i sprawdzic czy wtedy sie ruszy. Co do logow to w twoim roczniku nie sprawdzisz turbiny za ich pomoca. mozesz przeplywke i lambde sprawdzic. ktore kanaly to nie pamietam, muszisz poszukac (chyba 03 i 011). Po czym poznajesz ze jezdzi jak inne?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema Ogry Ragga honda nie nalezy do wygodnych samochodow. Ja w tez mam jakies niewygodne, twarde fotele. Jak pierdyknalem kiedys 600 jednym strzalem to tez kregoslup ledzwiowy mnie napierdalal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragga jak Hondzina jezdzi?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Listwy Carbon, BT i kiere multifunction
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wariator
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragga zakazal licytacji i sie nudno zrobilo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko ja teraz jestem w babicach przez dwa dni wiec jak chcesz to mozesz wpadac jak bedziesz gdzies blisko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
MOSKAL zamawiales przewody SAMCO? Jaka srednice wziales bo nie wiem czy mam 3mm czy 4mm wziac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poszlo 145
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z rana
-
Kto miał pierwszeństwo?
Faktycznie jedyne w swoim rodzaju no i tutaj faktycznie zgodnie z oznakowaniem poziomym (pasy na jezdni) to on musiał by przeciąć inny pas żeby dalej jechać po rondzie ale szczerze powiem że to chyba takie jedyne rondo w Polsce I do tego jeszcze swiatla, tramwaje i straszne korki. Ludzie glupieja i puszczaja nerwy. Ile tam dziennie jest stluczek to szok.
-
Kto miał pierwszeństwo?
Faktycznie jest to chyba ewenement ale jest ono oznaczone wiec glupieja tylko osoby ktore jezdza na pamiec i nie mysla Kto ci dal prawko? Dokup sobie jeszcze kilka godzin teorii bo kiepsko u ciebie ze znajomoscia przepisow KD.
-
Strony z autami z Europy
Panowie moglibyscie wklejac tutaj zwane Wam adresy stron z aukcjami z roznych krajow Europy. Standardowo ebay.com, mobile.de, autoscout24.de
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yebacze
-
[ALL] Duży wzrostu momentu a mały mocy
Klekot klekotem ale tutaj mowa o benzynce
-
[ALL] Duży wzrostu momentu a mały mocy
Bedziesz reklamowal ?? Jak to jest wogole teraz formalnie? Ja bym zabral kase i pojechal do innego tunera.
-
[ALL] Duży wzrostu momentu a mały mocy
h*jowy program Nikt ci nie sprawdzal mocy po zrobieniu programu?? Z tego co sie orientuje to po programie zawsze hamownia jest grana...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosfer trafiony zatopiony
-
[B5 AJL] Spadek doładowania
DV najprawdopodobniej ale sprawdz tez N75
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i co? Ale lubie Q