Treść opublikowana przez Buba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :laghing2:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zainstaluj XP
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cos wiecej o tej furmance? pierwszy raz ja widze...
-
[ALL] Różnica w wielkości k03 a k04-015
kwestia jak dlugo... Chinczyki sa w innym temacie :tongue4:
-
[B5 AJL] Spadek doładowania
raczej nie bardzo ...
-
[ALL B5] Parówa
Moskal jak sie jezdzi bez dziurawych przewodow?
-
[ALL] Różnica w wielkości k03 a k04-015
tylko nie chodzi o zdjecie turbo tylko o tabliczke z numerami i wszystkie oznaki tego ze jest ori. w ktoryms dziale jest podpiety temat o chinszczyznie
-
[B5 AGB] Brak mocy pojawiający sie błąd 17538
Przeplywki sie nie czysci, zrob logi i zobaczysz ile powitrza liczy. U mnie kiedys jak padala tez byly takie objawy... Reszta j.w. Co do logow to poszukaj na forum albo udaj sie na spota i ci chlopaki sprawdza
-
[B5 AJL] Spadek doładowania
załóż temat-pogadamy z Pożkiem i podwiesi... ja to nawet kiedys zaczalem pisac cos takiego takie info co po zakupie zrobic/sprawdzic i takie najczestsze awarie i usterki ale niestety z braku czasu nie dalo rady...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czopki kto ma jakies rabaty, znizki, promocje, upusty w ASO? potrzebuje jedna ori czesc
-
Bugatti 16C Galibier
http://moto.onet.pl/131907,5492180,2,zdjecie.html jak wam sie podoba nowy potworek Bugatti? Srodek calkiem calkiem (rozbroil mnie uchwyt do zamykania :>) ale z zewnatrz jakos nie bardzo to polaczenie...
-
[B5 AJL] Spadek doładowania
mozna tylko kolektor wydechowy jak zdejmiesz sam kolektor to dostaniesz sie do srubek reguacji WG? Podobno sie nie da bez wyjecia calosci...
-
[B5 ADR] Auto adaptacja przepustnicy a sposób odpalania wozu
Jak zrobisz sam to bezcenne a jak w ASO to 200. Proste
-
[B5 AJL] Spadek doładowania
Musisz wyjac turbo. Jest na forum opisane jak to zrobic.
-
[B6 AVJ] Splitter
jest patent na wlozenie stozka i zachowanie 10cm nawet z tym ogromnym pipercrossem. trzeba tylko miec TIP, kawalek rurki i kolanka z kwasowki i spawarke. Jedyna opcja bezpiecznego, glosnego PSSSSSS to TIP i stozek w seryjnych autach. W dlubanych 1.8T i 2.7biT to z tego co czytam to wszyscy seryjne puszki stosuja bo sa wydajniejsze ale to przy grubych projektach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nudy?? ja tam mam wesolo w pracy...
-
[B7 BPW ] Dziwny dzwięk w przednim zawieszeniu
Jesli przy skreconych kolach to prawdopodobnie przegub. Niech ktos skreci kierownica i delikatnie rusza a ty sluchaj ktore kolo. wjedz na kanal i zobacz oslony przegubow (tzw manszety). jak sa popekane/cieknie smar to dla wlasnego spokoju od razu wymien przegub bo prawdopodobnie dostal piachu.
-
[B6 AVJ] Splitter
dzwiek uslyszysz tylko przy obciazeniu. Najlepiej wrzuc dwojke lub trojke do 4-5tysRPM i pusc pedal gazu. U mnie na samym TIPie slychac Pssss ale tylko na zewnatrz. Jak dmucha 1Bar to juz wogole poezja i muzyka dla uszu. Moskal wczoraj jezdzil to stwierdzil ze tez chce TIPa Po zalozeniu Pipercrossa efekt jeszcze lepszy ale Mixture Adaptation sie zaraz pokazywal. Mozliwe ze gdzies lapal lewe powietrze bo stozek byl ogromny i ledwo sie miescil a ja go na szybko montowalem. Wydaje mi sie ze nie ma sensu wydawac kase na jakies BOV czy inne gadzety. Na poczatku lepiej to zainwestowac w TIP bo robi swoja robote
-
[B5 AEB] Dodatkowe wskaźniki
Tomek-przeciez cisnienie spada za intercoolerem-nieznacznie,ale jednak,wiec najlepsze miejsce,zeby okreslic cisnienie panujace w kolektorze-jest kruciec na kolektorze ssacym...dlatego w B6 masz czujnik cisnienia za intercoolerem,a nie przed Tomkowi chodzilo o to zeby na wezyku od DV->kolektor wpiac sie blizej DV bo jest blizej turbiny...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 AEB] Dodatkowe wskaźniki
jaka moze byc roznica jesli sie wepniesz przy kolektorze a przy turbo?- [B5 AEB] Dodatkowe wskaźniki
To ze spada w dol to normalne. Powiem ci ze to wina tlokow K03 powinno w serii ladowac 0.5-0.6Bara- [B5 AEB] Temperatura chłodzenia wariuje-co może być?
ktory parking i ktory krzyz...aaaaa, chodzi o ten krzyz przy biedronce? a co ty tam caly czas urzędujesz? jutro czyli w niedziele moge podjechac bo dzis mnie nie ma.Jezeli ci pasuje to napisz kiedy i gdzie, godzina.POZDRO Napewno caly czas siedzi na parkingu pod krzyzem I tak bedziesz musial wymienic i termostat i czujnik wiec po co sprawdzac. Czujnik czesto u szybko pada. Koszt nie jest jakis kosmiczny. Jak nie wymieniales wczesniej to profilaktycznie to zrob- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 08:08_________________________________________________ 15 bo przewaznie jakies kwiatki wychodza i sie przy okazji wysypuja inne rzeczy. Wszystko zalezy od tego czy robisz sam czy dajesz tunerowi bo jeszcze roboczogodziny dochodza- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Odkryles ze masz posladki... :mysli: Zyciowe takie... - [B5 AEB] Dodatkowe wskaźniki