Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. wlasnie udalo mi sie podlaczyc do wifi na uczelni. Nie ma jakiejs wersji mini forum jak np wp.pl czy onet.pl na telefony? Strasznie sie przeglada strony:( Taki piekny sniezny dzien a wy sie juz od rana klucicie:)
  2. co ty gadasz, moskal jest bardziej misiowaty i oktawe wyzej zaciaga
  3. sorki umknelo mi gdzies to zdanie
  4. w kazdym panstwie UE mozna oliczyc VAT od paliwa wiec pewnie niedlugo to potrwa bo prawo UE jest wyzej niz nasze
  5. http://biznes.onet.pl/koniec-z-odliczaniem-paliwa,18493,3042639,3030583,57,1,news-detal
  6. monotematyczni sie zrobiliscie
  7. Hmm... Co jak co ale mozliwe jest grzebanie w samym ECU silnika wolnossacego... http://www.unitronic.pl/Projekty/?__G1_project=4 pytanie tylko po co...
  8. No dobra. czas pierwszy raz od dwoch dni wyjsc z lozka goraczka spadla wiec moge zaczac funkcjonowac w normalnym swiecie. jaka pogoda na zewnatrz bo na poczte musze isc i po fajki? moze ktos chce kupic kask na snowboard/narty ROXY?? kupilem swojej kobiecie ale okazal sie za duzy i musze odeslac
  9. do tego jeszcze kombinacja ze trzeba dwa razy wcisnac sprzeglo, raz hamulec, lewy kierunek i auto dostaje prad... im wiecej takich gadżetow tym lepiej
  10. moglbys pisac z jakimis znakami interpunkcyjnymi bo ciezko cie zrozumiec
  11. łeee , ja w zime latam na Barum-ach - 550 za kpl , i są za***iste W zeszlym roku bylem w czechach na desce i nie moglem podjechac pod gorke wiec stwierdzilem ze musze lepsiejsze oponki kupic, auto tanczylo strasznie, jak jechalem to zamiec sniezna mnie zlapala, zero hamowania na prostej drodze, nie wiem nawet co to za opony byly... http://pogoda.gazeta.pl/pogoda/0,0.html#10-48_1000010 4 st. jest zdjecie tego badziewia... http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091012/LUBLIN/552968752 zawsze mnie zastanawia dlaczego nikt nie zapakuje do bagaznika tego fotoradaru...
  12. na przod beda zimowe a z tylu letnie. przod ma ciagnac a d*pa uciekac
  13. Witam, Od dawna interesuje mnie zakup lustrzanki cyfrowej i spodobal mi sie nikon D40. Nie jest to chyba jakis wyjatkowo wysoki model ale nie jestem jakims profesjonalista w robieniu fotek. Poprostu potrzebuje czasami dobre zdjecie dla siebie zrobic. Czasami w ruchu jak na desce smigam. Powiedzcie mi jaki jeszcze model mozna w tej cenie kupic. D40 to ok 1000-1400zl w zaleznosci od wyposazenia.
  14. GoodYear Ultra Grip 7+ (opony zimowe)
  15. ja obstawiam takie cosik: http://www.allegro.pl/item775891874_audi_rs6_bcy_s6_s8_4_2_silnik_bi_turbo_450_km_rs4.html
  16. powodzenia ale sadze ze TurboDynoMan by sie tutaj przydal bo raczej nie bedzie dzialac :gwizdanie: P.S. nie kombinuj tylko oddaj go jak najszybciej zanim nie bedzie za pozno
  17. z rana ja tez juz chce snieg wlasnie mnie kurier obudzil i przywiozl UG7+ wiec mozna polatac Wczoraj ogladalem za***isty film "Orphan". Polecam wieczorem do poduszki. Wkreca
  18. cos mi sie wydaje ze nie bedzie pasowal...
  19. wyjales mi to z ust
  20. najpierw to pokaz jak wyglada :gwizdanie: nie dostales instrukcji montazu??
  21. kolego a o czym jest ten watek? poczytaj i sam zadecyduj. nikt za ciebie nie wybierze
  22. co to za fele?? nie oslepiasz czasami nikogo swiatelkami??
  23. no to d*pa zimmermany albo ATE bedzie chyba najlepszym rozwiazaniem. do tego dobre klocki i chyba powinno wydolic... duzo tego bylo w tym temacie
  24. to zainwestuj w 312 jak i tak masz wymieniac. jak zmiescisz w felge to takie rozwiazanie jest najlepsze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.