Treść opublikowana przez Buba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
do raggamana pijesz :gwizdanie: :polew: pije nawet do takich co obrączki nie mają a już są w gorszej sytuacji niż Horni Spokojnie ja w złej sytuacji nie jestem Niewazne, dla Pozka i tak jestes stracony :gwizdanie:
-
[B5 ARK] Jak podkręcic turbinkę
Kolego duzo nocy przed toba przed kompem. Nie ma takiej "srubki"
-
[B5 AEB] Problem z turbem?! Co dalej?
Zobacz czy od skrzynki z ECU nie wychodzi zaden dodatkowy przewod. Jak nie to wyjmij ECU i zobacz czy nie jest wlutowana zadne kosteczka. Tym sposobem zobaczysz czy masz chipa. Ale jak bedzie to sam nie wyjmuj! Co to jest Atmosphere Ventil?? Zastanawia mnie czy N75 z TT jest odpowiedni? Sprawdzales czy na 100% pasuje do AEB? Sprawdzales czy N75 masz poprawnie podlaczone? Wydaje mi sie ze albo N75 albo WG bo sterowanie doladowaniem masz zwalone.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: grunt to poczucie humoru
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.tvn24.pl/-1,1626436,0,1,smierc--na-drzewie,wiadomosc.html kilka minut przede mna jechal... wyprzedzal, zachaczyl pobocze, polozyl sie bokiem i centralnie w kabine dostal. na czolowke jechal. drugie auto po drugiej stronie ulicy w rowie. Zaczyna sie moj ulubiony weekend w roku a ja w niedziele, jak wszyscy najebani beda wracac, mam dyzur. Chlopaki uwazajcie zebysmy sie nie spotkali Pozdro i wesołych swiat
-
Gwarancja BRC
Mam takie pytanko. Jak jest z korzystaniem z gwarancji. Czy w przypadku napraw/przeglądów itp trzeba jeździć do gazownika u którego się zakładało instalację? Nie mam przy sobie gwarancji a mój gazownik ostatnio mnie delikatnie mówiąc denerwuje i czy korzystanie z innego warsztatu będzie wiązało się z płaceniem za jakiekolwiek naprawy/przeglądy. Coś mi się kojarzy że BRC ma sieć naprawczą i można korzystać z warsztatów w całej Polsce ale wole się upewnić.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal jak sie k**wa pracuje w buszu to tak jest. za szybko uciekles bo bym ci zrobil maseczke na twarzy z tej papki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciiiiiiiiii bo bedzie afera znowu jakas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany potrzebuja jakiegos speca od lapkow, najlepiej toshiba. jak ruszam monitorem to obraz czasami swiruje i pewnie trzeba tasme wymienic. moskal szykuj sie bo niedlugo u ciebie bede
-
AUDI S4 SID
Piekna sprawa takiego potworka miec w garazu. Jak bede jechal kiedys do domu to wpadne zobaczyc to cudo (jak pozwolisz) :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widac ze chlopaki z Pruszkowa, ewentualnie okolice Tworek
-
Encyklopedia w e65 - nie dziala
przez pc suit nie chce ruszyc?
-
[B5 ADR] Jak sprawdzić czy na gazie nie bierze lewej benzynki??
jak ci sie przelaczy na gaz to wyjmij bezpiecznik od pompy paliwa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co tu taka cisza ??
-
Encyklopedia w e65 - nie dziala
moze do zlego folderu skopiowales plik ze slownikiem i dlatego nie widzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany sorki ze ja nie o d*pach ale bardziej przyziemnych sprawach ale cos mnie zaintrygowalo. Wczoraj na wykladzie z prawa babka zaczela gadac o odmowie skadania zeznan. Dla przykladu powiedziala o zdjeciach z fotoradaru gdzie nie widac twarzy kierujacego pojazdem. Na pytanie policjana kto prowadzil, ona mowi ze "odmawiam skadania zeznan ktore moga narazic mnie, badz kogos z moich bliskich na odpowiedzialnosc karna". Do tego byl znaczacy usmiech i powiedziala ze to jest teraz ich problem zeby to ustalic. Niestety spieszylem sie do pracy i nie zdazylem pociagnac dalej rozmowy o tym... Hmm... kruczku prawnym?? Wywnioskowalem ze jakas dobra papuga i mozna sie wywinac od odpowiedzialnosci... Musze z nia nastepnym razem pogadac dokladniej. Okazalo sie ze pracuje z jej mezem wiec moze sie dowiem czegos ciekawego :gwizdanie:
-
Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
Przy takiej sprzedaży jaką tu Sobie na forum organizujemy jest to troszkę niepoważne... Ja rozumiem że dwa miechy to zdecydowanie za długi czas na jakieś zwroty - kolega mógł Sobie tą turbawkę wcześniej sprawdzić... Niepotrzebnie zaufał nieznajomemu, ale człowiek uczy się całe życie... Nie zasłaniajcie się tu jakimiś przepisamy 10 dniowymi... Zapraszam do lektury: http://www.um.oswiecim.pl/pl_chemik/19_2002/articles/konsument.html no i chyba nic nie trzeba dodawac w tym temacie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek i jego kocie ruchy :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.youtube.com/watch?v=XT6QRZHcgvA końcówka niezbyt ale reszta "strzałów"....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stare ale szybki jest :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobrý den
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
http://www.filmweb.pl/f444400/Eden+Lake,2008 http://www.filmweb.pl/f459974/Siedem+dusz,2008 http://www.filmweb.pl/f467339/Sierota,2009 http://www.filmweb.pl/f420136/Ch%C5%82opiec+w+pasiastej+pi%C5%BCamie,2008 http://www.filmweb.pl/f458789/Ksi%C4%99%C5%BCna,2008
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek skad masz kropka??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi :kox: Do czego potrzebujesz silnik ? Mogę załatwic W zależności jakim funduszem dysponujesz może byc komplet z kołem, wydechem, wiązką czyli cały gotowiec do założenia Ragga bo mi sie spalil silniczek w szczoteczce elektrycznej. Za ile bys mial [br]Dopisany: 27 Październik 2009, 20:26_________________________________________________ku***a mialem na spota jechac w koncu zobaczyc czy chopaki zyja i ich mordy zobaczyc bo sie stesknilem ale zycie studenckie nie pozwala bo ciagle cos sie dzieje. Ide na wyklad z finansow to w przerwie trzeba browara sie napic, pozniej ide na prawo i w przerwie znowu bro... Masakra...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na powaznie to zobacz sonde