Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Ja kupiłem swoją A4 na zimówkach HANKOK to powyżej 100km/h czułem się jak kamikadze na drodze. Nikomu tego nie polecam. Myślałem że kupiłem auto szrota ale jak założyłem latnie to normalnie kozak Oczywiście zimówki zmieniły właściciela. A co do opon to teraz mam zamiar kupić UG7+ według testów ADAC najlepiej się spisują i nie kosztują majątku. Na allegro 215zł/szt 195/65/15 jest jedna aukcja za 208zl i ida jak swieze buleczki :gwizdanie:
  2. kurde gdybym doszedl z porozumieniem z cisnieniem to tez bym sie przejechal ale narazie musze sobie darowac ;(
  3. ja wzialem UG7. jak sie beda sprawdzac to po zimie powiem. Z tego co rozmawialem to sa trzy opony warte kupna obecnie: 1) UG7 podobno najlepsza ale glosna i szybko sie sciera ale najlepsiejsza 2) WRG2 = S942 troche tansze ale tez polecane
  4. "galerianki" to cos w stylu "czesc tereska". wydaje mi sie ze pelnometrazowy film bedzie calkiem, calkiem
  5. rs4 czy zona nie pozwoli :gwizdanie: Ciekawe kiedy w polsce ktos wpadnie na taki pomysl: http://moto.onet.pl/1578865,1,200-km-h-przez-czerwone-swiatla,artykul.html?node=2
  6. Panie, jeszcze jutro. On muzułmanin (pisze, że ciągnie szisze ) to jutro ma ramadan ja nie ale w pracy mam lekarza ktoremu niedawno sie ramadan skonczyl. przejebana sprawa... cos nie moze sprzedac bo juz kilka razy sie pojawia wracasz do ??
  7. No panowie po ciezkim tygodniu czas na shishe i dobry browar
  8. musialo bolec
  9. moskal zalozylem dzisiaj nowy N75 z aso i dalej to samo... juz mnie wkurwienie max bierze sprawdz tutaj http://sklep.gajos.com.pl/sklep/
  10. Moskal, robili, nie robili, kogo to obchodzi, kladziesz kase, mowisz ze chcesz parowkowy kolor RSa. Musisz sie tylko zdecydowac czy drobiowy czy wieprzowy bo drobiowy chyba jasniejszy
  11. wlasnie to dlaczego RS4 5xxKM nie smigasz ?? dopoki nie musze placic za studia to jeszcze musze siedziec
  12. Kupuj 710N. jak nie planujesz grubszych modow to spokojnie na jakis czas wystarcza. ja tez mam juz jakis rok i smiga, syczy i ma sie swietnie :>
  13. Jak jestes taki bogaty to po co sie rejesturujesz i wydajesz glupie komentarze na forum ktore z zalozenia jest po to zeby nie placic kosmicznych pieniedzy w autoryzowanym serwisie za cos co mozna zrobic za darmo. Jedz do aso i zapytaj ile kosztuje wymiana oleju w skrzyni. W warszawie trzeba zaplacic 1000zl+oliwa. Tez pojedziesz i zaplacisz jak mozna to zrobic za 40zl? Ciekawe czy tez bedziesz taki madry jak ci cos padnie w aucie i zaplacisz za roboczogodzine w aso a oni powiedza ze nie da sie naprawic tylko wymiana albo ze nie wiedza co sie dzieje... Zarejestuj sie na pudelku i tam pisz. 200 zl to nie jest majatek ale wole je wydac np na swietna kolace ze swoja kobieta a nie nieudolnym mechanikom w ASO...
  14. k**wa zajecia mam od 8 do 20 prawie codziennie :ranting1: normalnie pojebalo tych dziekanow, rektorow i innych debili...
  15. poczytaj gdzie sie znajduja, jak sie wymienia i jakies 30 min jak ogarniesz temat
  16. N75 kupilem za 291 a DV za 120 chyba
  17. wszystko jest na forum
  18. Ja kupilem od niego i jutro odsylam bo nie trzyma doladowania. DV i N75 TYLKO ASO koszt jakies 450zl ale pewne ze dziala
  19. skoro mowi ze wydaje dziwne dzwieki to chyba cos wiecej sie dzieje
  20. a kto napisal ze laduje 1 bar???????????? chcac sprawdzic N75 odpialem wtyczke i wtedy auto chodzilo jakby bez turbiny ... wogole nie pompowalo !! i dlatego wiem ze N 75 jest ok[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 23:32_________________________________________________no tak gregory ale bez kanalu to ja moge jedynie popatrzec na kata ja tez nic nie rozumiem... jak sprawdzic?? mieszasz cos pojecia
  21. chyba beda koszta Sprawdz ile dmucha ale raczej szukaj nowej albo regeneruj. Obejrzyj jeszcze czy nigdzie sie nie poci z gory i od dolu. przyczyn moze byc wiele... ciezko akurat powiedziec co dolega twojej...
  22. zakladajac ze za kazdym razem widzialem go w dresiku to to zdjecie rozbraja
  23. Jak dziewczynki wroca z promenady to dopiero bedzie polew :gwizdanie: na torwarze chyba zasiegu nie ma bo zero odzewu
  24. o zesz k**wa ja pier**le rozjebales mnie :polew: :polew:
  25. Buba odpowiedział(a) na domjenick temat w 1.8T
    Powiedzmy, że tak. Tak wiele ludzi się mnie pytało o TIP-y i Test Pipe, że pomyślałem "czemu by się tym nie zająć". Jak tak dalej pójdzie to te kilka sztuk przeobrazi się w kilkanaście :gwizdanie: Bo tyle jest chętnych. Wystaczyło napisać, że będę miał kilka sztuk fakt faktem jest to chodliwy i poszukiwany towar. szczegolnie ze w El-tec czy innej firmie robiacej takie rzeczy trzeba zaplacic gruba gotowke... jak zrobisz to sie pochwal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.