Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. :mysli: :polew: Ktos ma jeszcze jakies sugestie? Podtlenek LPG ci szwankuje
  2. Moskal czemu zmieniles wiek ?? ?? przeszedles jakas kuracje w weekend
  3. Ej :bicz3: Ja mam dwa R :ranting1:
  4. http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1625777,0,,audi_zawinelo_sie_na_drzewie_dwie_osoby_ranne,wiadomosc.html mam nadzieje ze nikt od nas...
  5. najpierw trzeba bylo zalozyc wskaznik bo te wszystkie BOVy to zabawki ktorymi mozna sie bawic przy sprawnym silniku
  6. w starych Babicach jest za 50 pln :naughty: :naughty: http://www.empireracing.pl/ucp.php?mode=register uprzedziles mnie kiedy jedziemy?
  7. nie ma to jak sie dopiero zj***c z lozka
  8. idz do pierwszego lepszego szpitala albo popros jakas znajoma pielegniarke zeby ci przyniosla Sorki za OT
  9. Powiedzialem ze jak go spotkam kiedys to afera z pavulonem to bedzie Pan Pikus przy tym co ja mu zrobie
  10. idealne :slina:
  11. ja pier***e co tu sie dzieje Poziek w moim zawodzie jak ktos sie robi fioletowy to niedlugo go nie bedzie wsrod zywych Wlasnie spotkalem pieska ktory dwa lata temu zabral mi dowod rejestracyjny (ewidentnie, bezczelnie bezpodstawnie). nawet mnie pamietal. Warto poczekac dwa lata zeby sie odegrac. Tak jak ja bylem wkurwiony wtedy tak jemu piana chodzila dzisiaj. zreszta wtedy mu powiedzialem ze sie jeszcze spotkamy i pogadamy na innym poziomie gdzie on bedzie grzecznie sluchal :kox: :gwizdanie: ubaw mialem po pachy szczegolnie ze konczyl sluzbe o 19 a ja mu zalatwilem ze do polnocy bedzie nadgodziny jebal :polew: Sorki za moje podniecenie ale nie moglem sie powstrzymac :> P.S uwazajcie na trasie waszawa sochaczew i wogole w powiecie warszawskim zachodnim na srebrnego paska WZ 80742
  12. http://www.a4-klub.pl/smf/all_uwaga_chinskie_turbiny-t86213.0.html
  13. Zobaczysz jak dlugo bedzie rzadzil :gwizdanie:
  14. Co do mycia IC to czytalem ze jak najbardziej jest wskazane. olej ktory sie nagromadza w calym dolocie jest rowniez w IC i zmniejszaja sie jego wlasciwosci. Jak ktos tego nigdy nie robil to poleacam. Mozna sie zdziwic jaki syf wyplynie :gwizdanie: Graty troche uszczuplily portfel Ta druga uszczelka to od czego jest?
  15. Umyj wszystkie rurki jakims preparatem do mycia silnikow i kontroluj stan. To ze jest tam olej to normalka
  16. Wstalem dopiero a ty mi taka traume od samego rana?? Serca nie masz
  17. moje zdanie jest takie. wedlug opisu masz FWD. dla mnie robienie powyzej 200KM nie ma sensu. to jest wystarczajaca moc na oske. jak chcesz sie grubo bawic to podstawa jest Q. podstawowe pytanie juz padlo. w jakie moce celujesz?
  18. nie ma szans zeby takie cos przeszlo. zreszta fakt to fakt :gwizdanie: Poziek co ty za strony przegladasz w necie
  19. Dzieki za odpowiedzi. Kupilem D40. Przeczytalem mase stron w intenrecie. Wszedzie do zupelnie amatorskiej fotografii jak rowniez na poczatek polecany byl wlasnie ten model. Zreszta jakos od samego poczatku bylem nastawiony na Nikon albo Canon. Do tego to mu wystarczy. Swego czasu wysralem kupe kasy na D50 i wiem ze nie wykozystalem mozliwosci tego aparatu. Po to jest forum zeby radzic, niekoniecznie sluchac. Prawda jest taka, że do niektórych zastosowań będzie lepszym rozwiązaniem kupno takiego kompaktu. Nad lustrem trzeba "trochę" posiedzieć, bo robienie zdjęć na automacie mija się z jego przeznaczeniem. Do tego jakość zdjęć jest gorsza niż zrobionego kompaktem. Prawdziwa moc lusterka objawia się na ustawieniach manualnych, ale do tego trzeba wprawy. Lustro jak na dzień dzisiejszy bardziej rozwojowe (wymienne szkła), ale do zastosowań typowo amatorskich i jeśli nie przewidujesz rozwijania umiejętności focenia na ręcznych ustawieniach, to ja również sugeruję porządny kompakt. To fakt. Mozliwosci lustrzanki sa ogromne. Dostalem instrukcje obslugi i szczerze sie przerazilem ile jest opcji/konfiguracji etc. Teraz kilka nocy przed kompem i nauka jak wykorzystac to wszystko. Jesli chodzi o modele Nikon'ow to jest straszna przepasc. jest D40 a pozniej dopiero D80. Wszystkie pomiedzy maja tylko delikatne zmiany (oprocz pixeli).
  20. http://www.tvn24.pl/-1,1625084,0,1,zebry-wyrastaja-noca,wiadomosc.html takie numery tylko u nas
  21. jezeli masz jakikolwiek poblem z czesciami to wal do tego chlopa http://www.a4-klub.pl/smf/czesci_w_super_cenach_z_hurtowni_duze_upusty_dla_klubowiczow-t30793.0.html gwarancja zadowolenia w 100%

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.