Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Wpada w tryb awaryjny? Dzieje sie cos z autem?
  2. Podmien N75 17978 - możliwe przyczyny usterki: -> próba manipulacji -> zwarcie przewodów komunikacji -> usterka w systemie immobilisera -> uszkodzenie komputera sterujacego silnikiem -> komputer sterujacy silnikiem, nie został dopasowany do IMMO. Przy tym drugim musisz wyjac przepustnice, wyczyscic, zaadoptowac i zobaczyc czy sie cos zmienilo
  3. Ja dzisiaj bylem w tym warsztacie i powiem ze mam mieszane uczucia. pojechalem wymienic oslone przegubu. Nie było szefa (p. Krzysztofa chyba). Pan ktory wymienial powiedzial ze on robi tylko Ople i BMW i za bardzo nie pamieta jak sie wymienia ale ze cos wymysli . Pozniej sluchalem jacy to klienci ktorzy z roznych klubow sa beznadziejni i wogole ze sa najgorszymi klientami ale szefowi zalezy na reputacji wiec musza robic. Kombinowal, kombinowal (walil mlotkiem w wahacze), pourywal nowe obejmy ktore byly w zestawie i powiedzial ze nie ma swoich zeby zlozyc ale po telefonie do szefa okazalo sie ze sa tylko on nie wiedzial. Sworznie nie chcialy wyjsc to chcial cale zawieszenie rozbierac ale przyszedl jaki drugi koles i wyjal wszystko. Do tego nie wyczyscil dolkadnie przegubu ze starego smaru tylko wytarl z zewnatrz i nalozyl nowy smar. Z szefem sie umowilem ze wymiana bedzie kosztowac 80zl a oni 100 powiedzieli "no bo widzial pan ile sie trzeba narobic i jak ciezko bylo" (oczywiscie oslona przegubu byla moja). Moze jak wlasciciel robi to jest sens jechac ale reszty nie polecam. Robienie wszystkiego na sile nie przynosi dobrych efektow.
  4. teraz już wiem żeby tam nie jechać. Po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu że lepiej wydać kasę na narzędzia niż na mechaników bo tylko to było przeszkodą przy wymianie.
  5. Nie przasnyska. Bylem w K&K serwis przy wyscigach. Wlasciciel podobno jest konkretny. ten mechanik to poprostu mnie zalamal swoimi tekstami. Pozniej mowil jak to szefowi strasznie zalezy na opini na forach internetowych i roznych klubach. Zastanawiam sie czy nie zadzwonic i nie powiedziec jak mu pracownicy robia kolo d*py.
  6. Wymienialem dzisiaj oslone przegubu i pojechalem do pewnego bardzo polecanego warsztatu. Nie bylo szefa (jak sie dowiedzialem tylko on robi Audi i VW). Pan nie bardzo ogarnial temat (powiedzial ze on tylko BMW i Ople robi) i wiekszosc rzeczy troche na sile robil ale najlepsze bylo jak przez caly czas mowil jacy to ludzie z klubow przyjezdzaja i jacy to sa najmadrzejsi. Dalo sie odczuc niechec (pracownika) do ludzi ktorzy patrza mu na rece i wiedza co robi i ze nie moze zadnego wałka zrobić. Mowil ze to najgorsi klienci. Przyjezdzaja i wymagaja. Ja bylem w szoku . Moze jakby szef byl to by to inaczej wygladalo i nie walilby mlotkiem w moje wachacze.
  7. masz polecane warsztaty albo popytaj na spotach lodzkich
  8. youtube prawde ci powie
  9. lachon straszny
  10. chłopie to nie techniczny żebyś sie chwalił sprzegłem przy swojej padlinie Moskal ma dziś gorszy dzień. Chyba nie udało sie uciec ksiedzu.. wrecz przeciwnie. dzisiaj jest dzien dobroci dla zwierzat
  11. Buba odpowiedział(a) na Buba temat w 1.8T
    Wlasnie nie mam...
  12. Wychodzi z mocowania filtra oleju. nie jest do niczego podpieta i nie znalazlem zadnego kabla ktory by zwisal wolny. wyglada na jakis czujnik
  13. Moskal dostales maila z pornosami?
  14. ale to chyba logiczne ze jedzie sie do osoby ktora ma sprzet i wiedze na dany temat. Jak cie boli zab to idziesz to dentysty a nie do internisty.
  15. Buba odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A6/S6/RS6
    kolor
  16. jedz do gazownika i powiedz co sie dzieje ze swiruje przy przełączaniu na LPG na zimnym. jak nic nie poradzi to zmien gazownika
  17. no faktycznie wies, zrobic porzadny wydech z kwasiaka.... czlowieku to nie forum calibry gdzie robimy dziurki w wydechu i jak najwieksze chromowane rury z tylu...
  18. ale sie wyspalem 12 godzin snu, az mnie plecy bola
  19. ale co bylo przyczyna?
  20. Ja mam ekonto w mbanku od 5 lat i jest zero oplat wszystko przez internet, jedyny minus to wplatomaty bo malo ich jest i muszisz sie zorientowac gdzie masz najblizej
  21. :polew: :polew: a wystarczylo podjechac do mnie i bym podlaczyl VAGa. Powiedzial przynajmniej co bylo przyczyna?? oczywiscie lacze sie w zalu i smutku [br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 18:27_________________________________________________Z serii "nie robcie tego po pijaku" http://www.youtube.com/watch?v=rnoJRvKVQ1I&feature=player_embedded
  22. Ja sie bije z myslami ale chyba wpadne wasze geby zobaczyc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.