Treść opublikowana przez Buba
-
[ALL] Czy 1.8 turbo ma tylko 150km??
sa ale faktycznie to zadkosc. albo wlasciciel nie wie co sprzedaje i wtedy mozna trafic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś więcej w temacie ? co się stało ? coś więcej w temacie ? co się stało ? wkurwilem sie na maxa. dluga historia co sie stalo. nawet nie wiedzialem ze tak trudno znalezc klape tylna w kolorze srebrnym. na alledrogo jest masa ale nie te kolory. musze znalesc taka zeby nie byla nigdzie malowana, szpachlowana, poprostu taka jak zeby mi nikt nie powiedzial pozniej ze waloda ostro w dupe byla. jutro startuje na slomczyn bo tam chyba najszybciej mozna znalezc. jeszcze przeklejenie szyby ale najgorsza jest utrata najlejki klubowej ;(
-
[B5 AEB] Falowanie obrotów podczas jazdy na jałowym
z przodu silnika. jak zdejmiesz oslone rozrzadu to tam jest na dwie sruby chyba 10. kabel z idzie pod listwa paliwowa. jak znajde zdjecie to wrzuce tutaj pisalem o moim problemie http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t51024.0.html;highlight=czujnik+halla
-
[B5 AFN] Nie chce zapalić
naladuj dobrze akumulator i probuj wtedy. sprawdz dobrze uklad paliwowy bo moze na zimnie nie podaje ropy. u kumpla trzeba bylo krecic jakies 5 min na mrozie zeby zaskoczyl
-
[ALL] Czy 1.8 turbo ma tylko 150km??
oznaczenie silnika 190KM to chyba BEX ale nie jestem pewny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
karwa ale pechowo weekend mi sie zaczal
-
[B6 AVJ] Prośba o analize - logi 003 oraz 011 - możliwy spadek mocy?? 1,8T AVJ
Chcesz powiedzieć, że Poziek mnie sprawdza? Taki NIK A4-klubu exactly
-
Polecane opony zimowe
UG7+ zalozone w tym roku i jak narazie jest miodzio niedlugo jade w bardziej ekstremalne warunki wiec się okaże. W mieście rewelacja. Niezależnie czy śnieg czy błoto.
-
[B5 AEB] Falowanie obrotów podczas jazdy na jałowym
Ja mam to samo. Kiedys wywalalo blad czujnika halla. rozebralem go i okazalo sie ze wszystko latalo zlozylem i obroty dalej sie tak zachowuja ale bledu nie ma. Guregoru wymieniles ten przy z przodu silnika przy kolektorze ssacym? ile kosztuje ten czujnik?
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Kolkov czemu swojego brudasa nie pokazesz?? czekasz na dodatkowy centymetr brudu??
-
[B5 AEB] Sprawdzanie działania zaworu WG
Dzisiaj przyszedł zawór po regeneracji wiec pomyślałem że może komuś się przyda jak sprawdzić czy gruszka trzyma ciśnienie. Pacjent: Potrzebne rzeczy: 1) Duża strzykawka, tzw Żaneta 2) Wężyk gumowy. Ja użyłem sondy żołądkowej bo akurat to miałem pod ręką Zabieg: W przypadku uszkodzenia sztanga będzie się cofać pomimo wciśniętego tłoka strzykawki. Będzie wracał do pozycji 0. Ja akurat mam wyjęty zawór. Taką samą operacje można zrobić na w samochodzie. Odpinamy przewód idący z N75 do WG i patrzymy jak zachowuje się sztanga. Samej sztangi widać chyba 1-2cm ale wystarczy to do sprawdzenia czy się cofa pomimo ciśnienia ze strzykawki. Strzałką zaznaczony kawałek sztangi U mnie objawem uszkodzenia był spadek ciśnienia. Najlepszy i najtańszy sposób zanim zacznie się sprawdzać DV i N75. Już sie nie moge doczekać kiedy turbulum odżyje i bedzie dmuchać ile powinno :kox: Dodaje link do tematu jak wyjac turbine zeby nie trzeba bylo szukac. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t47279.0.html;highlight=ustawienie+sztangi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hhehehe kupisz audi to poczujesz jak to jest :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] Prośba o analize - logi 003 oraz 011 - możliwy spadek mocy?? 1,8T AVJ
Czasami mam wrazenie ze Poziek specjalnie zadaje pytanie zeby sprawdzic co gregory odpowie :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] Prośba o analize - logi 003 oraz 011 - możliwy spadek mocy?? 1,8T AVJ
Chyba tak, bo sonda potrzebuje też odpowiedniej temp. do pracy. no wlasnie sie tak zastanawialem. Apropo logow to czemu RPM = 720 ?? W AVJ to normalne?? nie powinno byc wiecej??
-
[B6 AVJ] Prośba o analize - logi 003 oraz 011 - możliwy spadek mocy?? 1,8T AVJ
Co do logow kanalu 34 to na zimnym lub rozgrzanym silniku bedzie jakas roznica?
-
[ALL] Ile płacicie w waszych miejscowościach za wyważenie kółek
zdjecie alusow, zdjecie z nich letnich kapci, zalozenie zimowych, wywazenie i zalozenie 60zl za komplet
-
[Brzeg] Regeneracja gruszki
W sumie nie wiedzialem gdzie to wrzucic zeby bylo widoczne. Jak trzeba to prosze zielonych o przeniesienie w odpowienie miejsce. Padala u mnie gruszka WG i dlugo szukalem serwisu gdzie mozna kupic jakas uzywke. Jak juz znalazlem to albo cena byla prawie jak nowy Forge albo dawali miesiac gwarancji. Znalazlem na alledrogo firme ktora zajmuje sie regeneracja pomp: http://www.serwispomp.gensys.pl/ Koszt regeneracji gruszki do K03 to 190zl. Zdejmujemy swoja, wysylamy i oni odsylaja juz po regeneracji. Jest jeszcze opcja ze oni wysylaja juz zregenerowana ale trzeba wplacic kaucje 150zl i odeslac im uszkodzona gruszke. Daja roczna pisemna gwaracje. Dzisiaj przyszedl zawor i jak sprawdzalem strzykawka to trzyma ladnie cisnienie. Jak sie bedzie sprawowal w aucie zobacze jak zaloze. Dla przykladu w REAM POLAND koszt uzywki to ok 200zl netto i daja trzy miesiace gwarancji. Przynajmniej taka otrzymalem informacje jak dzwonilem. Mysle ze cena sensowna a jak na taki deficytowy towar i wazna gwarancja. Powinno sie komus przydac bo czesto padaja a znalezc ciezko Pozdro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
k**wa ale kac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szlifuj formę przed sobotą [br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 23:09_________________________________________________ nie, to nie standardowe zachowanie quattro to półośka albo przegub :naughty: w sobote ratujee luddziokie zycide wiefc dziasaj nadrtabiamtty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zdrowie wasze w gardlo nasze
-
[ALL B5] A4 B5 3.0 TDI, da się to zrobić?
Glowne zalozenie tego pomyslu jest ciekawe aczkolwiek jak dla mnie to tylko jak sie nie ma co z pieniedzmi robic bo pozniej autko moze byc bardzo awaryjne. Nowe silniki maja mase elektroniki ktora przy zwyklym serwisie niewielu w Polsce ogarnia a co dopiero przekladka i podlaczenie tego do kupy :gwizdanie: pozniej auto tez ciezkie do sprzedania bo wiadomo jaka to rzezba.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zwirki chyba zapomnieli odsniezac a podobno taka wazna ulica na lotnisko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie dostrzegasz ironi Panie kolego Dzisiaj! dzisiaj nie dam rady bo mam wigilie ze znajomymi ale jutro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
2.5h dzisiaj stalem w korku od blonia do warszawy. juz chcialem wysiasc i na piechote isc Pany kiedy jedziemy sie gdzies poslizgac? Szkoda sniegu bo zaraz ma zniknac
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.