Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Buba odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    sa ale faktycznie to zadkosc. albo wlasciciel nie wie co sprzedaje i wtedy mozna trafic
  2. coś więcej w temacie ? co się stało ? coś więcej w temacie ? co się stało ? wkurwilem sie na maxa. dluga historia co sie stalo. nawet nie wiedzialem ze tak trudno znalezc klape tylna w kolorze srebrnym. na alledrogo jest masa ale nie te kolory. musze znalesc taka zeby nie byla nigdzie malowana, szpachlowana, poprostu taka jak zeby mi nikt nie powiedzial pozniej ze waloda ostro w dupe byla. jutro startuje na slomczyn bo tam chyba najszybciej mozna znalezc. jeszcze przeklejenie szyby ale najgorsza jest utrata najlejki klubowej ;(
  3. z przodu silnika. jak zdejmiesz oslone rozrzadu to tam jest na dwie sruby chyba 10. kabel z idzie pod listwa paliwowa. jak znajde zdjecie to wrzuce tutaj pisalem o moim problemie http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t51024.0.html;highlight=czujnik+halla
  4. Buba odpowiedział(a) na Buldog071 temat w 1.9TDI
    naladuj dobrze akumulator i probuj wtedy. sprawdz dobrze uklad paliwowy bo moze na zimnie nie podaje ropy. u kumpla trzeba bylo krecic jakies 5 min na mrozie zeby zaskoczyl
  5. Buba odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    oznaczenie silnika 190KM to chyba BEX ale nie jestem pewny
  6. karwa ale pechowo weekend mi sie zaczal
  7. Chcesz powiedzieć, że Poziek mnie sprawdza? Taki NIK A4-klubu exactly
  8. UG7+ zalozone w tym roku i jak narazie jest miodzio niedlugo jade w bardziej ekstremalne warunki wiec się okaże. W mieście rewelacja. Niezależnie czy śnieg czy błoto.
  9. Ja mam to samo. Kiedys wywalalo blad czujnika halla. rozebralem go i okazalo sie ze wszystko latalo zlozylem i obroty dalej sie tak zachowuja ale bledu nie ma. Guregoru wymieniles ten przy z przodu silnika przy kolektorze ssacym? ile kosztuje ten czujnik?
  10. Kolkov czemu swojego brudasa nie pokazesz?? czekasz na dodatkowy centymetr brudu??
  11. Dzisiaj przyszedł zawór po regeneracji wiec pomyślałem że może komuś się przyda jak sprawdzić czy gruszka trzyma ciśnienie. Pacjent: Potrzebne rzeczy: 1) Duża strzykawka, tzw Żaneta 2) Wężyk gumowy. Ja użyłem sondy żołądkowej bo akurat to miałem pod ręką Zabieg: W przypadku uszkodzenia sztanga będzie się cofać pomimo wciśniętego tłoka strzykawki. Będzie wracał do pozycji 0. Ja akurat mam wyjęty zawór. Taką samą operacje można zrobić na w samochodzie. Odpinamy przewód idący z N75 do WG i patrzymy jak zachowuje się sztanga. Samej sztangi widać chyba 1-2cm ale wystarczy to do sprawdzenia czy się cofa pomimo ciśnienia ze strzykawki. Strzałką zaznaczony kawałek sztangi U mnie objawem uszkodzenia był spadek ciśnienia. Najlepszy i najtańszy sposób zanim zacznie się sprawdzać DV i N75. Już sie nie moge doczekać kiedy turbulum odżyje i bedzie dmuchać ile powinno :kox: Dodaje link do tematu jak wyjac turbine zeby nie trzeba bylo szukac. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t47279.0.html;highlight=ustawienie+sztangi
  12. hhehehe kupisz audi to poczujesz jak to jest :gwizdanie:
  13. Czasami mam wrazenie ze Poziek specjalnie zadaje pytanie zeby sprawdzic co gregory odpowie :gwizdanie:
  14. Chyba tak, bo sonda potrzebuje też odpowiedniej temp. do pracy. no wlasnie sie tak zastanawialem. Apropo logow to czemu RPM = 720 ?? W AVJ to normalne?? nie powinno byc wiecej??
  15. Co do logow kanalu 34 to na zimnym lub rozgrzanym silniku bedzie jakas roznica?
  16. zdjecie alusow, zdjecie z nich letnich kapci, zalozenie zimowych, wywazenie i zalozenie 60zl za komplet
  17. W sumie nie wiedzialem gdzie to wrzucic zeby bylo widoczne. Jak trzeba to prosze zielonych o przeniesienie w odpowienie miejsce. Padala u mnie gruszka WG i dlugo szukalem serwisu gdzie mozna kupic jakas uzywke. Jak juz znalazlem to albo cena byla prawie jak nowy Forge albo dawali miesiac gwarancji. Znalazlem na alledrogo firme ktora zajmuje sie regeneracja pomp: http://www.serwispomp.gensys.pl/ Koszt regeneracji gruszki do K03 to 190zl. Zdejmujemy swoja, wysylamy i oni odsylaja juz po regeneracji. Jest jeszcze opcja ze oni wysylaja juz zregenerowana ale trzeba wplacic kaucje 150zl i odeslac im uszkodzona gruszke. Daja roczna pisemna gwaracje. Dzisiaj przyszedl zawor i jak sprawdzalem strzykawka to trzyma ladnie cisnienie. Jak sie bedzie sprawowal w aucie zobacze jak zaloze. Dla przykladu w REAM POLAND koszt uzywki to ok 200zl netto i daja trzy miesiace gwarancji. Przynajmniej taka otrzymalem informacje jak dzwonilem. Mysle ze cena sensowna a jak na taki deficytowy towar i wazna gwarancja. Powinno sie komus przydac bo czesto padaja a znalezc ciezko Pozdro
  18. k**wa ale kac
  19. szlifuj formę przed sobotą [br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 23:09_________________________________________________ nie, to nie standardowe zachowanie quattro to półośka albo przegub :naughty: w sobote ratujee luddziokie zycide wiefc dziasaj nadrtabiamtty
  20. zdrowie wasze w gardlo nasze
  21. Glowne zalozenie tego pomyslu jest ciekawe aczkolwiek jak dla mnie to tylko jak sie nie ma co z pieniedzmi robic bo pozniej autko moze byc bardzo awaryjne. Nowe silniki maja mase elektroniki ktora przy zwyklym serwisie niewielu w Polsce ogarnia a co dopiero przekladka i podlaczenie tego do kupy :gwizdanie: pozniej auto tez ciezkie do sprzedania bo wiadomo jaka to rzezba.
  22. zwirki chyba zapomnieli odsniezac a podobno taka wazna ulica na lotnisko
  23. Nie dostrzegasz ironi Panie kolego Dzisiaj! dzisiaj nie dam rady bo mam wigilie ze znajomymi ale jutro
  24. 2.5h dzisiaj stalem w korku od blonia do warszawy. juz chcialem wysiasc i na piechote isc Pany kiedy jedziemy sie gdzies poslizgac? Szkoda sniegu bo zaraz ma zniknac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.