Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. w gre wchodzi tylko wzór RS4 , takie jak ma Adaś czarno srebrne zarazilem cie tamtymi felami z RS'a :gwizdanie:
  2. tylko wymienilem WG i wyregulowalem. zadnych MBC. jak troche polatalem to nic sie nie dzialo. jutro podepne kompa i sprawdze czy zadnych bledow nie wywala. Zastanawiam sie czy reset ECU zrobic zeby sie przystosowal do nowych wartosci
  3. Co myślicie? Pierwszy raz w życiu to robiłem. Szczere ale łagodne opinie :gwizdanie: Radocha niesamowita, banan na twarzy ale może coś jest źle to poprawie dopóki mam możliwość.
  4. zobacz prognozy pogody. nie spodziewaj się nie wiadomo jakiego śniegu
  5. ile ładuje ? zaraz wrzuce filmik to sam ocenisz
  6. Testpipe skonczony. WG wymienione. Turbina czerwona. Banan z gęby nie schodzi :kox: :kox: moskal widze szalejesz :polew:
  7. Siema Testpipe zrobiony. Teraz sie zastanawiam czy bedzie pasowal do reszty wydechu :gwizdanie:
  8. to tylko podpucha , dostał na tydzień czasu chyba za to ze ostatnio pol spotu siedzial ze szmatka i wycieral szybki i kazda kropelke wody
  9. a sprawdzales kabelki? moze cos nie laczy/przerywa
  10. Nie sprawdzilem jeszcze, auto stoi w garazu z wyjetym wydechem, calym dolotem i jutro czekam na spawanie. mam nadzieje ze mi sie uda zrobic. Dzisiaj siedzialem wycinalem kwasowke, zobaczymy co z tego jutro wyjdzie. bedzie troche zabawy z tym i mam nadzieje ze nie rozwale kata bo bede musial na twojej rurce wracac... Od kiedy PIXI jest czerwony?? Gratki awansu do starszyzny klubu :gwizdanie:
  11. nic, tak poprostu sobie robilem rozne rzeczy, wymienilem WG, rozebralem pol silnika, poprawialem po mechanikach kilka rzeczy, jutro wydech bede spawal. takie tam pierdolety
  12. ja tez mniej nie dawalem ale z ciekawosci pytam a ciesze sie bo wczoraj prawie 12 godzin pod, nad i w samochodzie spedzilem
  13. co za kórwa zboczeniec Zadaj sobie pytanie : "ile pkt może mieć dziecko w skali APGAR po takim ojcu jak Ragga ???" :polew:
  14. Przeczytałes i co wywnioskowales? niestety nie sprawdzisz czy to termostat czy czujnik... Ja wymienilem oba i mam problem z glowy
  15. :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 20:39_________________________________________________ GRATULACJE P.S. Z ciekawosci ile miala w skali APGAR??
  16. Odgrzebuje żeby powiedzieć ze nie trzeba wyjmować całego turbo ani spuszczać płynów żeby ustawić sztangę. Dzisiaj wymieniałem WG i wystarczy założyć klemy na górny i dolny waz od płynu chłodniczego. Odkręcić dopływ płynu, odkręcić od kolektora i od dolnego mocowania, zdjąć waz idący do IC, odchylić delikatnie turbo i jest dojście do śrubek regulacji. U mnie nie chciały śruby puścić wiec wziąłem strzykawkę, podłączyłem pod gruszkę i sztanga się wysunęła wystarczająco żeby odkręcić te śruby. Od razu dodam ze jest trochę więcej zabawy ale ja nie miałem możliwości i nie chciało mi się wyjmować całego turbo dlatego próbowałem inaczej. Dzięki temu można to na parkingu zrobić. Oczywiście cały dolot trzeba zdejmować
  17. Buba odpowiedział(a) na Dev temat w 1.8T
    Nie mam niestety, narzazie jestem w Bieszczadach do świąt i jak wrócę to na spocie mam odebrać
  18. A ja gdzieś czytałem artykuł ze do 4300K nie trzeba mieć spryskiwaczy. Cholera nie pamietam...
  19. Buba odpowiedział(a) na Dev temat w 1.8T
    Na to pytanie ci nie odpowiem bo po prostu nie wiem
  20. Buba odpowiedział(a) na Dev temat w 1.8T
    050121113C ale sprawdz rocznik dla pewnosci
  21. Buba odpowiedział(a) na zaku2_88 temat w Audi A4 B5
    wystarczy ze wejdziesz w pewnien dzial i tam jest kilka osob z roznych stron naszego kraju ktorzy oferyja czesci w dobrych cenach. szukanie nie boli
  22. drogo jezeli mialbys wysylac na drugi koniec polski i byc bez auta. jak jest tylko kwestia tylko zdjecia starych i zalozenia regenrowanych to calkiem senowne biorrac pod uwage opinie ktore czytalem bo podobno rzeczywiscie wytrzymuja sporo wiecej niz nowe. jak komus auto potrzebne to lipa troche tak zostac na tydzien lub wiecej. ja osobiscie bym sie skusil. jeszcze popytam, poczytam ale znalazlem juz kilka stron gdzie ludzie ogolnie zachwalaja regeneracje wahaczy i kilka zakladow w polsce ktore sie tym zajmuja i robia to dobrze. szczegolnie wlasnie w przypadku wielowahaczowego zawieszenia. mysle ze nad tym tematem warto sie zasatanowic.
  23. chyba o ten warsztat chodzi http://www.blonski.com.pl/pl/cennik na passat forum i na sr wszyscy o nich mowia wiec chyba cos w tym jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.