Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Nie ma to jak od piatku do niedzieli siedzies w robocie P.S gra na dzisiaj. kazdy zaczyna posta od "nie ma..."
  2. to jest oryginal. moze masz inny?
  3. jak najbardziej masz prawo zarzadac oryginalnego, sprawnego przedmiotu ktory wylicytowales (jesli w aukcji bylo ze oryginal). napisz do allegro i opisz cala sytuacje. oni sie skontaktuja z tamtym kolesiem i sprobuja wyjasnic sprawe. jesli nie pomoze to sad bo to nie jest sprzet za 100 czy 200zl tylko spora sumka. Umowa jest wiazaca dla obu stron
  4. jeszcze taka http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=122833136&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=27&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2 tylko cena...
  5. regulacja powinna wszystko zalatwic. nie wiem jaka masz instalacje ale jak jest wydolna to bedzie
  6. Myślę że już możesz zaczać szukać A czerwona zeby trafic to chyba graniczy z cudem i cala niemcownie bedzie trzeba zjezdzic :gwizdanie: wystarczy mobile.de http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=122607994&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=27&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=1
  7. to samo co u mnie
  8. czyszczenie niewiele daje, logi robiles? jak pada to tylko wymiana
  9. chodzi ale czy trzyma cisnienie
  10. ten ktory podmieniles jest sprawny na 100%?? ja raz podmienialem na uszkodzony i dlugo sie zastanawialem o co chodzi WG?? Przewody??
  11. Buba odpowiedział(a) na graczykt88 temat w Audi A4 B5
    przeplywka? przewody podcisnienia? ile dmucha turbo?
  12. Buba odpowiedział(a) na graczykt88 temat w Audi A4 B5
    i wiecej info. z fusów tutaj nie wróżymy. Zmien dane w profilu
  13. wszyscy chyba pija
  14. za***iste
  15. nie wybiera sie ktos do lublina w najblizszym czasie?
  16. nowy niech dupe ogoli lepiej i wkupne niech zakupi zaraz to nikt nowy nie bedzie chcial przyjechac bo sie kaza golic
  17. No ba. u szewczyka mamy znizke 99,9% na Vagowanko
  18. Jak w temacie. U mnie klapka wyglada tak: Klapka u mnie ma luz ok 1-2mm (tak mi sie wydaje) i teraz nie wiem. Czytalem kiedys i jedni mowili ze powinna miec luz a inni ze trzeba ja "sklepac" zeby nie miala luzu. nie wiem wreszcie jak to jest. przy okazji czy ma ktos numer K03 ktora byla montowana w AEB z tabliczki znamionowej? Musze wymienic WG. napisalem do ream-poland i maja ciegna tylko potrzebuja numer turbo zeby dobrac. Chyba ze nie ma znaczenia i moga mi przyslac jakiekolwiek ciegno
  19. na spota nikt obciachowymi klekotami nie przyjezdza. maja zakaz wjazdu do arkadii bo alarmy uruchamiaja w autach i strasznie smierdzi i ludzie skargi napisali :gwizdanie: :kox:
  20. rudy przyjdzie i na tym sie skonczy. w audi jest mase kabelkow/wtyczek pod maska i jak ktoras ma przecieta oslone to zardzewieje i pozniej szukaj ktora jak auto nie odpali. do tego koszty wymiany
  21. tylko IN2 nie ma nic do odpalania. Obstawiam przeplywke ale bez VAGa to nikt nic nie wymysli. w kazdym temacie ten sam problem. moze w regulaminie umiescic NAKAZ
  22. Nigdy BMW mi sie nie podobalo ale chyba zatrudniki nowego wizazyste, styliste czy cholera go wie kogo i ostatnie bryly samochodow wychodza im poprostu piekne. w tej tyl troche lexusem zalatuje ale w sumie niczego sobie. dla mnie najpiekniejsz BMW to :kox:
  23. dziewczynki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.