Treść opublikowana przez Buba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ma to jak od piatku do niedzieli siedzies w robocie P.S gra na dzisiaj. kazdy zaczyna posta od "nie ma..."
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
to jest oryginal. moze masz inny?
-
Zakup podróbki na Allegro
jak najbardziej masz prawo zarzadac oryginalnego, sprawnego przedmiotu ktory wylicytowales (jesli w aukcji bylo ze oryginal). napisz do allegro i opisz cala sytuacje. oni sie skontaktuja z tamtym kolesiem i sprobuja wyjasnic sprawe. jesli nie pomoze to sad bo to nie jest sprzet za 100 czy 200zl tylko spora sumka. Umowa jest wiazaca dla obu stron
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
jeszcze taka http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=122833136&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=27&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2 tylko cena...
-
[B5 AEB] Logi - turbina i przepływomierz 1.8T + LPG spadek mocy i kopci
regulacja powinna wszystko zalatwic. nie wiem jaka masz instalacje ale jak jest wydolna to bedzie
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
Myślę że już możesz zaczać szukać A czerwona zeby trafic to chyba graniczy z cudem i cala niemcownie bedzie trzeba zjezdzic :gwizdanie: wystarczy mobile.de http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=122607994&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=27&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=1
-
[B5 AEB] Odpięcie wężyka od wg
to samo co u mnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 AEB] Odpięcie wężyka od wg
czyszczenie niewiele daje, logi robiles? jak pada to tylko wymiana- [B5 AEB] Odpięcie wężyka od wg
chodzi ale czy trzyma cisnienie- [B5 AEB] Odpięcie wężyka od wg
ten ktory podmieniles jest sprawny na 100%?? ja raz podmienialem na uszkodzony i dlugo sie zastanawialem o co chodzi WG?? Przewody??- [B5 AEB] Braki mocy
przeplywka? przewody podcisnienia? ile dmucha turbo?- [B5 AEB] Braki mocy
i wiecej info. z fusów tutaj nie wróżymy. Zmien dane w profilu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszyscy chyba pija- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za***iste- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wybiera sie ktos do lublina w najblizszym czasie?- [B5 AEB] Czy klapka WG powinna byc luzna?
gratki- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nowy niech dupe ogoli lepiej i wkupne niech zakupi zaraz to nikt nowy nie bedzie chcial przyjechac bo sie kaza golic- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ba. u szewczyka mamy znizke 99,9% na Vagowanko- [B5 AEB] Czy klapka WG powinna byc luzna?
Jak w temacie. U mnie klapka wyglada tak: Klapka u mnie ma luz ok 1-2mm (tak mi sie wydaje) i teraz nie wiem. Czytalem kiedys i jedni mowili ze powinna miec luz a inni ze trzeba ja "sklepac" zeby nie miala luzu. nie wiem wreszcie jak to jest. przy okazji czy ma ktos numer K03 ktora byla montowana w AEB z tabliczki znamionowej? Musze wymienic WG. napisalem do ream-poland i maja ciegna tylko potrzebuja numer turbo zeby dobrac. Chyba ze nie ma znaczenia i moga mi przyslac jakiekolwiek ciegno- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na spota nikt obciachowymi klekotami nie przyjezdza. maja zakaz wjazdu do arkadii bo alarmy uruchamiaja w autach i strasznie smierdzi i ludzie skargi napisali :gwizdanie: :kox:- Deszcz, a osprzęt silnika.
rudy przyjdzie i na tym sie skonczy. w audi jest mase kabelkow/wtyczek pod maska i jak ktoras ma przecieta oslone to zardzewieje i pozniej szukaj ktora jak auto nie odpali. do tego koszty wymiany- [B5 ARG] Stały problem.... Silnik Gaśnie, Falują obroty, Brak mocy
tylko IN2 nie ma nic do odpalania. Obstawiam przeplywke ale bez VAGa to nikt nic nie wymysli. w kazdym temacie ten sam problem. moze w regulaminie umiescic NAKAZ- Nowe BMW serii 5 - już jest.
Nigdy BMW mi sie nie podobalo ale chyba zatrudniki nowego wizazyste, styliste czy cholera go wie kogo i ostatnie bryly samochodow wychodza im poprostu piekne. w tej tyl troche lexusem zalatuje ale w sumie niczego sobie. dla mnie najpiekniejsz BMW to :kox:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziewczynki - [B5 AEB] Odpięcie wężyka od wg