Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. moja na cugu bierze 15 lpg , na spokojnie 13 lpg Bo u ciebie LPG ucieka bokiem zanim do silnika dotrze
  2. :polew: spadlem z krzesla :polew:
  3. klasyk :>
  4. Buba odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  5. a w 3.0 Q liczysz na jakie spalanie przy butowaniu?
  6. Gdzie i o ktorej przyjade moim FWD i bede robil obciach AWD :kox: :gwizdanie:
  7. dokladnie, zamiast w gowniane filtry inwestuj w TIPa
  8. zgniatajac gumowa rurke przy odkreconym zbiorniku na plyn chlodzacy
  9. Buba odpowiedział(a) na crxmen temat w Inne marki
    o widze ze wiecej ludzi z crx-forum tu urzeduje :> tak pod maska zostala D-seria nie pomodzona czyli zwykle 124 konie seryjnie ale to wystarczy bo w sumie furka jest do lansu i kasowania pucharow,a do zapierd....alania w garazu stoi maszynka taka bardziej JDM-owa :naughty: domyslam sie ze chodzi o blue b16
  10. Buba odpowiedział(a) na crxmen temat w Inne marki
    cala czarna fela bez rantu, tylna lotka z VTi, tarcze z tylu i bylby kozak
  11. Buba odpowiedział(a) na crxmen temat w Inne marki
    kolejna osoba z crx-forum pod maska chyba D-seria jak dobrze widze
  12. daruj sobie takie wynalazki. lepiej mann'a kup bo szkoda kasy. nic ci nie da zalozenie takiego filtra oprocz tego ze bedziesz mogl sie chwalic ze masz speudo sportowa wkladke
  13. Nergal podobno tez z nimi wystapi
  14. a moze klapka WG?
  15. nagrywane N95, jak chcesz to moge ci wyslac jakies inne np w ruchu bo nagrywalem tegoroczna barborke
  16. poszukaj bo juz wszystko bylo powiedziane o braku mocy w AEB
  17. Znam te pseudo quady od zera i powiem ci ze lepiej zastanow sie nad czyms innym. Szkoda kasy
  18. Poziu cos dla ciebie
  19. BRC drogie?? no tak, lepiej pozniej wydac wiecej na naprawy. Wejdz w dzial LPG i zobacz ile jest tematow o problemach ze STAGiem a ile z BRC. Na instalacji nie ma co oszczedzac bo tak wlasnie powstaja mity o gazie ze jest do kuchenek. Gaz daje oszczednosc i bezawaryjnosc ale jak sie dobra instalke dobierze BRC drogie w stosunku co do jakości. A co ma sie psuć w BRC jak konstrukcja stara jak świat i tam nic nie można praktycznie podregulowac i jak sie ppartoli cokolwiek to reset do ustawień fabrycznych i jakoś tam chodzi. A nawiasem mówić dział LPG na tym forum jest tak płytki, że szkoda gadac. Na pytanie co założyć zawsze pada odpowiedź "założ BRC nie jest tanie ale super działa ja mam i polecam" zero odpowiedzi jakie wtryski oporność cewek i rzeczywista szybkość - dane o zapętlaniu sie, co z reduktorem do odpowiedniej mocy, jak pracuje z turbo, jakie spadki ciśnienia pod obciazeniem, dobór mnożnika i pokrycie map przy konkretnych wtryskach. Szczerze to sam nie wiem czego mógłbym spodziewac sie pod maską jak bym instalatorowi powiedział BRC. Wasz wybór jak chcecie sie pakować w prehistorię BRC to proszę bardzo, ale ja wybieram w tych samych pieniądzach cywilizowaną instalację, która mi długo posłuży. Że cos jest drogie to nie zawsze znaczy najlepsze. A jak ktos ma kasiore i chce mieć intalkę na naprawdę wysokim poziomie to polecam Landi Renzo tylko powiedz po co mi takie informacje. Ja nie montuje instalacji. Interesuje mnie efekt. Wiem ze mam jeszcze zapas wydajnosci i noge sobie na softa pozwolic przy tym reduktorze. Jesli chodzi o forum to nie mowilem o tematach "jak instalacje zalozyc" tylko "auto nie jedzie", "przerywa", "szarpie", "faluja obroty" i w wiekszosci przypadkow chodzi o instalacje STAG. Czy to prehistoryczna instalacja to nie wiem bo nie sledze jej rozwoju. Zalozylem, raz regulowalem. 25k km przejechala i nic sie nie dzieje zlego. Nawet bledu mieszanki nie wywala. Spalanie bardzo zadowalajace wiec uwazam ze zalozenie takiej instalacji jest jak najbardziej uzasadnione. Dane instalacji podal kolega pablosan i montujesz ja w kazdym aucie do 200KM bo spokojnie wydoli wszystko. Zobacz ile jest podzespolow mozna zalozyc w STAGu. Tutaj jest wszystko jasno rozpisane. Tam jest chyba 2 albo 3 rodzaje samych wtryskow i kazdy gazownik zaklada jakie uwaza niekoniecznie wiedzac o ich wydajnosci. Tutaj montaz przebiega wedlug schematu/rysunku. Konkretnie jest opisane wszystko i nikt cie przynajmniej w h...ja nie zrobi montujac inne podzespoly a na fakturze masz co innego (bo o takich przypadkach slyszalem).
  20. tylko w wiekszosci przypadkow jest ona zle montowana przez niekompetentnych ludzi i pozniej sa problemy. Nie wiem czemu tak jest ale widac po statystykach ze z ta instalacja sa najwieksze problemy w AUDI
  21. BRC drogie?? no tak, lepiej pozniej wydac wiecej na naprawy. Wejdz w dzial LPG i zobacz ile jest tematow o problemach ze STAGiem a ile z BRC. Na instalacji nie ma co oszczedzac bo tak wlasnie powstaja mity o gazie ze jest do kuchenek. Gaz daje oszczednosc i bezawaryjnosc ale jak sie dobra instalke dobierze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.