Treść opublikowana przez Buba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie wiem czy Poziek bedzie preferowal w meskich :gwizdanie:
-
[ALL B5] Parówa
nie swiruj w parowkowy kolor z kupa na dachu WHITE + BLACK roof [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 22:49_________________________________________________Kolkov byles sekunde szybszy tylko czarna fela do tego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zielonemu dziekuje za kropka. Zawsze to dodatkowy prezent na swieta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.motoallegro.pl/item860885693_jedyna_i_niepowtarzalna_zapalniczka_a4_club_polska.html
-
[ALL B5] Świece do LPG - temat inny niż wszystkie
napisz mi PW dokladnie co tam masz
-
[B5 AEB] Doładowanie po wymianie WG i założeniu home made Testpipa
szkoda ze nie zobaczylem twojej miny OT
-
[ALL B5] Świece do LPG - temat inny niż wszystkie
sorki za O.T. ale jaka masz turbine przy LPG
-
[B6 AVJ] Jaka pompa paliwa?
http://www.allegro.pl/item864877690_pompa_paliwa_bosch_044.html
-
[B5 AEB] Doładowanie po wymianie WG i założeniu home made Testpipa
jutro moze mi sie uda sprawdzic, zobaczymy jakie kwiatki wyjda
-
[ALL B5] Świece do LPG - temat inny niż wszystkie
czyli przy LPG warto rowniez zastanowic sie nad tym stopien zimniejszymi. skoro warto wyrzucic kata w celu zmniejszenia temperatury to swiece tez beda rozsadnym rozwiazaniem.
-
[B5 AEB] Doładowanie po wymianie WG i założeniu home made Testpipa
jak nie bedzie duzych skokow w gore-to gitara przejechalem juz tak 1.5k km i nie bylo nigdy wiecej niz 0.65 bara zapewne okoliczny giej jakiś calkiem mozliwe w tamtych okolicach :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nastepny... agentura troche sie robi w tym temacie po swietach Poziek jak tam sprzedaz wypasnej zapalniczki??
-
[B5 AEB] Doładowanie po wymianie WG i założeniu home made Testpipa
raz tak zrobilem ale bylo to spowodowane debilem ktory mi wyjechal na lewy pas na wysokosci Ruśca przed Nadarzynem :gwizdanie: wydech i tak musze poprawic bo mi sie troche testpipe przesunął i na wysokosci podluznicy musialem troche kombinowac zeby sie zmiescic i troche zjebalem sprawe ale przy nastepnej okazji wracam do zabawy spawarka
-
[B5 AEB] Doładowanie po wymianie WG i założeniu home made Testpipa
no dobra udalo sie cos tam nagrac. na zyczenie Poziomka 5 bieg i pedal w podlodzie. mam nadzieje ze jest dobrze, filmiki robione telefonem i troche na wyboje wpadlem dlatego dwa wrzucilem co myslicie?? P.S. jechalem ostatnio w tunelu i cos mi klekocze. moze to byc klapka WG? ten klekot pojawia sie dopiero przy jak doladowanie wzrasta i chyba w momencie jak uchyla sie klapka WG przy 0.4-0.5. normalnie nic nie slychac. chyba jednak bede musial ja spawem zlapac bo denerwujace to jest.
-
[B5 ADR] Zmiana dwumasa na jednomas
temat kilka razy byl poruszony ale zadnej konkretnej odpowiedzi nikt nie napisal. podobno z vr6 podchodzi ale trzeba by poprostu sprawdzic
-
[B5 AJL] Niedogrzewa się... Temp. silnika i oleju na pierwszej kresce.
nadmierne bledya nie masz problemu z odpaleniem fury? u mnie po wymianie czujnika (50zl) problem zniknal. najlepiej wez patyk, owin szmata, nasacz benzyna i jezdzij po silniku to sprawdzisz gdzie sie zapali (joke) sprawdzales listwe wtryskowa? moze przewod od baku gdzies puszcza
-
[ALL B5] Świece do LPG - temat inny niż wszystkie
szogun0 ma racje jest jedna iskra Świece wieloelektrodowe (d, e, f, g) odznaczają się zwiększoną trwałością. Przeskakująca iskra ma do wyboru kilka dróg, co zmniejsza zużycie poszczegó lnych elektrod bocznych (dwukrotnie w porównaniu ze świecą standardową). Dodatkową zaletą zwiększonej liczby elektrod jest uzyskanie mniejszej emisji tlenku węgla w spalinach. Przykładem świecy wieloelektrodowej jest świeca Super 4 firmy Bosch. W wyniku zastosowania czterech specjalnie ukształtowanych elektrod bocznych, posrebrzanej elektrody środkowej z zaostrzonym końcem oraz izolatora z tlenku glinu zawierającego 95% aluminium istnieje w świecy osiem możliwości powstania iskry: przeskok bezpośrednio z elektrody środkowej do jednej z czterech elektrod bocznych lub "pełzanie" iskry z elektrody środkowej po stożku izolatora pokrytym nagarem, a następnie przeskok do jednej z czterech elektrod bocznych. Do zalet świecy Super 4 w porównaniu z tradycyjnymi należy przede wszystkim wysoka trwałość i odporność na utratę zapłonu w krańcowo trudnych warunkach (nagar na elektrodach, uboga mieszanka). Do wad należy osłona fronty płomienia przez cztery elektrody boczne i efekt schładzania elektrody środkowej, co może objawiać się niestabilną pracą silnika na biegu jałowym. http://www.auto-online.pl/elektron/silnik/uk_wykon/swieca.htm Nie zaleca sie stosowania tych swiec do LPG chyba dlatego ze na jalowym moga obroty swirowac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
512-469-832 teraz juz masz więc next time prosze do mnie dzwonić musisz telefon w podpisie na stale dac bo ciagle ktos poszukuje twojego numeru :gwizdanie:
-
1.8T BEX lajtowy soft plus TIP
tez cos wlasnie kiepskawo mi sie wydaje. trzeba by na autora poczekac niech cos powie wiecej
-
1.8T BEX lajtowy soft plus TIP
tutaj paint'a chyba nie ma albo ręka ci drżała jak rysowałeś :polew: :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- 1.8T BEX na K04-15
zapewne u Rogala bo chyba ostatnio polubił 300KM+ benzynki- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
przy obciazeniu dopiero slychac V6. kozak fura. wogole za calego swapa- 1.8T BEX na K04-15
hehehehheheheheheheheh musisz sie z jakims doradca skonsultowac :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a z czyjego OC pojdzie naprawa? - 1.8T BEX na K04-15