Treść opublikowana przez Buba
-
[ALL B5] Parówa
moskal kiedy odbierasz furmanke? bedzie chyba fajnie wygladac jak odnowisz parowkowy kolor. jeszcze ja u siebie jak nie wymienie na lupa to zakladam RS4 w graficie. Poziek faktycznie mial Prinsa ale ze wzgledu na mody wyjal. Liczysz ze 200 wypluje??
-
[B5 AEB] Jak powinna wygladać regulacja LPG
0.65 nie jest jakims strasznym wynikiem, szogun0 sie kiedys chwalil ze wiecej udalo mu sie w piku wycisnac bez softu. nie jestem pewny ale spada chyba do 0.55. narazie nie ma mozliwosci zebym sprawdzil slisko jest. Odpowiedz szogun0 jest zupelnie wystarczajaca BRC faktycznie nie ma jakichs mega kolosalnych opcji regulacji. Pewnie dlatego zadkoscia sa usterki i problemy :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Jak powinna wygladać regulacja LPG
czyli jednak jest potrzebne obciazenie... mozesz rozwinac temat??
-
[ALL B5] Parówa
napewno kiedyś sprawdzimy , mam nadzieje szkoda ze juz nie robie w twoich rejonach bo chetnie bym sprawdzil twoja parowe tylko nie mysl o tej swojej parowie :polew: parowa jedzie, przy 3k rpm jest 4 szarpniecia ze kark boli, przy 4k rpm cisnienie jak w ikarusach uchodzi a pozniej idzie jak burza
-
[ALL B5] Parówa
a co miales za instalke LPG?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
-
[B6 AVF] Wykres by Rogalotti !! FILMIK... co dalej??
fajny przebieg momentu... jak szyja?? :gwizdanie:
-
[ALL B5] Parówa
powiedziałbym, że z centymetra cięty kufa juz kto jeszcze byl sprawdzany w centymetrach?
-
[ALL] Odczyt eprom
hehehhehehehe stary to jest wyzsza jazda. jakby kazdy to ogarnial to kazdy by w garazu robil fury 4xx+KM
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [ALL B5] Parówa
uderz w stół a siewca stereotypów sam sie odezwie :polew: :polew: :polew: :polew: tak samo ja ci moge powiedzieć że na ON to jest traktor , kombajn do kukurydzy i kopaczka do ziemniaków :polew: :polew: :polew: :polew: śmierdziało ale podociągałem trytytki , objemek nie zakładali żeby budżetu nie nadszarpnąć :good: :polew:- [B5 AEB] Jak powinna wygladać regulacja LPG
32KW na garnek jest przy pomaranczowych, 140KW reduktor. jakie cisnienie to nie wiem bo nie zarejestrowalem tego- [ALL B5] Parówa
stereotyp auta z lpg w umysłach polaków wygląda tak : Polonez Caro z instalacja I gen od którego jebie gazem na kilometr a czasy sie zmieniają :gwizdanie: A gaz śmierdzi dalej :gwizdanie: nie wiem komu, moskal ma z d*py instalacje jakby ja sam zakladal i nic nie smierdzi- [ALL B5] Parówa
lepiej miec i cicho siedziec i sie cieszyc ze reszta jezdzi za 4.50 za litr- [B5 AEB] Jak powinna wygladać regulacja LPG
BRC SQ24, reduktor 1500, wtryski pomaranczowe. Instalacja jest wydolna tylko tak pytam z ciekawosci jak powinno prawidlowo wygladac regulowanie. czy na postoju czy przy obciazeniu- [ALL B5] Parówa
moskal sie napewno ucieszy ze ktos sie jego parowka zainteresowal. zawsze z boku stoi bo sie boi :gwizdanie:- [B5 AEB] Jak powinna wygladać regulacja LPG
Zastanawia mnie fakt samej regulacji. Ostatnio bylem regulowac i koles podpial kompa, dodalem gazu, zrobila sie autoadaptacja i koniec. Ale regulujac w ten sposob nie da sie przeciez ustawic mieszanki przy obciazeniu. Nie powinien podczas jazdy wolno oraz przy max doladowaniu rozniez adoptowac? Bylo dobrze ale teraz przy max obrotow przestawia sie na benzyne. Wymienilem WG i doladowanie wzroslo do 0.65. Niby to juz na samej koncowce obrotow ale chodzi o sam fakt. Nie mialem czasu zeby znowu jechac i zeby regulowal ale nastepnym razem chce zeby mi zrobil dobrze- [B5 AEB] Duże spalanie!!!
zrob logi to zobaczymy jak przy obciazeniu sie sprawuje- [B5 AKN] Krótka piłka: ZIMMERMAN CZY ATE? (zestawy tarcze przód + klocki)
ja mam klocki i tarcze gladkie ATE, nie moge narzekac.15k przejechane. nie mialem okazji innych ale przy nastepnej przekladce sprobuje cos innego- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Teraz M1/IKEA to będzie pełno ludzi także odpada. Na Broniszach pewnie podobnie o tej godzinie - wczoraj o 10 rano nie było żywej duszy :naughty: Może wieczorem jakoś się ustawimy ? na broniszach jest perfect, wlasnie bylem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale ktory??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a u mnie sypie wie ktos moze gdzie w sprinterze sie calkowicie wylacza ESP?- [ALL B5] Wymiana tylnej szyby
cena golej klapy to 300 a z szyba to od 400-500,- [ALL B5] Wymiana tylnej szyby
Mam rozwalona klape w avancie ale szybe mam cala. znalazlem na allegro ale bez szyby. jest sens przeklejac czy lepiej szukac z szyba? podobno moga rozne kwiatki wyjsc pozniej.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gdzie? u mnie i u Korzenia ja od rana probuje wokol samochodu zawrocic ale te cholerne zabezpieczenia nie pozwalaja pomimo wylacznia - [ALL B5] Parówa