Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. moskal kiedy odbierasz furmanke? bedzie chyba fajnie wygladac jak odnowisz parowkowy kolor. jeszcze ja u siebie jak nie wymienie na lupa to zakladam RS4 w graficie. Poziek faktycznie mial Prinsa ale ze wzgledu na mody wyjal. Liczysz ze 200 wypluje??
  2. 0.65 nie jest jakims strasznym wynikiem, szogun0 sie kiedys chwalil ze wiecej udalo mu sie w piku wycisnac bez softu. nie jestem pewny ale spada chyba do 0.55. narazie nie ma mozliwosci zebym sprawdzil slisko jest. Odpowiedz szogun0 jest zupelnie wystarczajaca BRC faktycznie nie ma jakichs mega kolosalnych opcji regulacji. Pewnie dlatego zadkoscia sa usterki i problemy :gwizdanie:
  3. czyli jednak jest potrzebne obciazenie... mozesz rozwinac temat??
  4. napewno kiedyś sprawdzimy , mam nadzieje szkoda ze juz nie robie w twoich rejonach bo chetnie bym sprawdzil twoja parowe tylko nie mysl o tej swojej parowie :polew: parowa jedzie, przy 3k rpm jest 4 szarpniecia ze kark boli, przy 4k rpm cisnienie jak w ikarusach uchodzi a pozniej idzie jak burza
  5. a co miales za instalke LPG?
  6. :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
  7. fajny przebieg momentu... jak szyja?? :gwizdanie:
  8. powiedziałbym, że z centymetra cięty kufa juz kto jeszcze byl sprawdzany w centymetrach?
  9. hehehhehehehe stary to jest wyzsza jazda. jakby kazdy to ogarnial to kazdy by w garazu robil fury 4xx+KM
  10. uderz w stół a siewca stereotypów sam sie odezwie :polew: :polew: :polew: :polew: tak samo ja ci moge powiedzieć że na ON to jest traktor , kombajn do kukurydzy i kopaczka do ziemniaków :polew: :polew: :polew: :polew: śmierdziało ale podociągałem trytytki , objemek nie zakładali żeby budżetu nie nadszarpnąć :good: :polew:
  11. 32KW na garnek jest przy pomaranczowych, 140KW reduktor. jakie cisnienie to nie wiem bo nie zarejestrowalem tego
  12. stereotyp auta z lpg w umysłach polaków wygląda tak : Polonez Caro z instalacja I gen od którego jebie gazem na kilometr a czasy sie zmieniają :gwizdanie: A gaz śmierdzi dalej :gwizdanie: nie wiem komu, moskal ma z d*py instalacje jakby ja sam zakladal i nic nie smierdzi
  13. lepiej miec i cicho siedziec i sie cieszyc ze reszta jezdzi za 4.50 za litr
  14. BRC SQ24, reduktor 1500, wtryski pomaranczowe. Instalacja jest wydolna tylko tak pytam z ciekawosci jak powinno prawidlowo wygladac regulowanie. czy na postoju czy przy obciazeniu
  15. moskal sie napewno ucieszy ze ktos sie jego parowka zainteresowal. zawsze z boku stoi bo sie boi :gwizdanie:
  16. Zastanawia mnie fakt samej regulacji. Ostatnio bylem regulowac i koles podpial kompa, dodalem gazu, zrobila sie autoadaptacja i koniec. Ale regulujac w ten sposob nie da sie przeciez ustawic mieszanki przy obciazeniu. Nie powinien podczas jazdy wolno oraz przy max doladowaniu rozniez adoptowac? Bylo dobrze ale teraz przy max obrotow przestawia sie na benzyne. Wymienilem WG i doladowanie wzroslo do 0.65. Niby to juz na samej koncowce obrotow ale chodzi o sam fakt. Nie mialem czasu zeby znowu jechac i zeby regulowal ale nastepnym razem chce zeby mi zrobil dobrze
  17. Buba odpowiedział(a) na simon877 temat w Audi A4 B5
    zrob logi to zobaczymy jak przy obciazeniu sie sprawuje
  18. ja mam klocki i tarcze gladkie ATE, nie moge narzekac.15k przejechane. nie mialem okazji innych ale przy nastepnej przekladce sprobuje cos innego
  19. Teraz M1/IKEA to będzie pełno ludzi także odpada. Na Broniszach pewnie podobnie o tej godzinie - wczoraj o 10 rano nie było żywej duszy :naughty: Może wieczorem jakoś się ustawimy ? na broniszach jest perfect, wlasnie bylem
  20. ale ktory??
  21. a u mnie sypie wie ktos moze gdzie w sprinterze sie calkowicie wylacza ESP?
  22. cena golej klapy to 300 a z szyba to od 400-500,
  23. Mam rozwalona klape w avancie ale szybe mam cala. znalazlem na allegro ale bez szyby. jest sens przeklejac czy lepiej szukac z szyba? podobno moga rozne kwiatki wyjsc pozniej.
  24. gdzie? u mnie i u Korzenia ja od rana probuje wokol samochodu zawrocic ale te cholerne zabezpieczenia nie pozwalaja pomimo wylacznia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.