Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. wczoraj jezdzilem po lesie. 5m szeroko, po bokach zaspy metrowe, swiezutki ugnieciony snieg, sceneria bajkowa. na koncu zrobiona nawrotka wokol drzewa. jakies 5km trasy w jedna strone :kox:
  2. o f*ck killer zabojca
  3. W :naughty: Ja to tam nie wiem jak Ty kochasz swoje siostry My z Michałem ze zbliżeń to uskuteczniamy tylko uścisk W dłoni :gwizdanie: Poziu szkoda ze nie widzisz tych idelanych dzikich miejsc zasypanych bielutkim sniegiem idealnym do winkli :kox:
  4. jade na deske, moskal nie dzwon do mnie
  5. pokaz foty jak to pod maska wyglada jak juz zalozyles
  6. kurde ja się zastanawiam skąd ty masz moje zdjęcia ? w tym to najlepsze: :wtf: :sick3: jakas sesja byla??
  7. dzisiaj mial odebrac??[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 14:40_________________________________________________dawaj foty wreszcie
  8. a Ty co sie tak cieszysz o 6 rano??
  9. ja drugi raz migomat mialem w rekach i zrobilem wiec nie jest to jakis mega wyczyn dla kogos kto spawa zawodowo. jaka cena z kwasowki?? flansze z czego ci zrobi??
  10. Buba odpowiedział(a) na grubsor temat w Audi A4 B5
    dolot i turbo trzeba zdjac niestety
  11. ja jak wygram w totka to drugim autem bedzie albo del sol albo s2000. mam sentyment do japonczykow szczegolnie b/k seria. dzwiek b serii w turbo miażdży
  12. sam wymieniales czy ktos ci robil?? moze cos zle poskladales?? z tego co mowisz to jakby pompa miala dosc albo z przekladnia cos sie dzieje
  13. myslac w ten sposob to kazde auto niedlugo bedzie stare
  14. spoko, jak sie uda to wpadne myslalem ze trytytka garage ma jakies zadaszenie i klime :gwizdanie:
  15. ciekawi mnie tylko z czego wlasnie sa i czy bedzie rdzewiec przy polaczeniu z kwasowka bo dzieki nim mozna troche kasy zaoszczedzic jesli sie samemu robic DP. zwykla stal to napewno nie jest. nie wiem czy to czasem nie jest jakis stop miedzi
  16. ja mam flansze ze starego kata a one chyba nie sa ze zwyklej stali ale faktycznie najlepiej zrobic nowe flansze
  17. max power czy jazda emerycka??
  18. a masz garaz??
  19. to teraz zobacz jakie sa koszta kupienia rurki i zrobienia flansz i zobaczysz z jakiego materialu sa zrobione te "zamienniki" i po jakim czasie sie rozleci/wygnie/odpadnie...
  20. wyjmij lampe u siebie i na trytytkach powies przy halogenie stozek. rure pcv pomaluj sprajem srebrnym i wsadz pod maske. tak troche obrazowo jak zalozyl :gwizdanie:
  21. :sick3: [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 22:06_________________________________________________a tak poza tym
  22. do nadarzyna moge przyjechac, do grodziska to mi sie troche nie chce. a nie moze byc sobota?? w niedziele mam dyzur
  23. ale grodzisk czy piaseczno??
  24. Czas powklejać jakieś d*py....kobiece nie zmieniaj tematu bo wszyscy sie nakrecili
  25. albo giejnia albo 60-tki bez zebow :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.