Treść opublikowana przez Buba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wczoraj jezdzilem po lesie. 5m szeroko, po bokach zaspy metrowe, swiezutki ugnieciony snieg, sceneria bajkowa. na koncu zrobiona nawrotka wokol drzewa. jakies 5km trasy w jedna strone :kox:
-
[Ford Escort] Błękitny Grom
o f*ck killer zabojca
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W :naughty: Ja to tam nie wiem jak Ty kochasz swoje siostry My z Michałem ze zbliżeń to uskuteczniamy tylko uścisk W dłoni :gwizdanie: Poziu szkoda ze nie widzisz tych idelanych dzikich miejsc zasypanych bielutkim sniegiem idealnym do winkli :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jade na deske, moskal nie dzwon do mnie
-
[ALL B5] Parówa
pokaz foty jak to pod maska wyglada jak juz zalozyles
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurde ja się zastanawiam skąd ty masz moje zdjęcia ? w tym to najlepsze: :wtf: :sick3: jakas sesja byla??
-
[ALL B5] Parówa
dzisiaj mial odebrac??[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 14:40_________________________________________________dawaj foty wreszcie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a Ty co sie tak cieszysz o 6 rano??
-
[B5 AEB] Co zamiast katalizatora do 1.8 T?
ja drugi raz migomat mialem w rekach i zrobilem wiec nie jest to jakis mega wyczyn dla kogos kto spawa zawodowo. jaka cena z kwasowki?? flansze z czego ci zrobi??
-
[B5 AEB] Zacięte cięgno WG
dolot i turbo trzeba zdjac niestety
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja jak wygram w totka to drugim autem bedzie albo del sol albo s2000. mam sentyment do japonczykow szczegolnie b/k seria. dzwiek b serii w turbo miażdży
-
[B5 AEB] Problemy z pompa wspomagania w 1,8T quattro
sam wymieniales czy ktos ci robil?? moze cos zle poskladales?? z tego co mowisz to jakby pompa miala dosc albo z przekladnia cos sie dzieje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
myslac w ten sposob to kazde auto niedlugo bedzie stare
-
[ALL B5] Parówa
spoko, jak sie uda to wpadne myslalem ze trytytka garage ma jakies zadaszenie i klime :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Co zamiast katalizatora do 1.8 T?
ciekawi mnie tylko z czego wlasnie sa i czy bedzie rdzewiec przy polaczeniu z kwasowka bo dzieki nim mozna troche kasy zaoszczedzic jesli sie samemu robic DP. zwykla stal to napewno nie jest. nie wiem czy to czasem nie jest jakis stop miedzi
-
[B5 AEB] Co zamiast katalizatora do 1.8 T?
ja mam flansze ze starego kata a one chyba nie sa ze zwyklej stali ale faktycznie najlepiej zrobic nowe flansze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
max power czy jazda emerycka??
-
[ALL B5] Parówa
a masz garaz??
-
[B5 AEB] Co zamiast katalizatora do 1.8 T?
to teraz zobacz jakie sa koszta kupienia rurki i zrobienia flansz i zobaczysz z jakiego materialu sa zrobione te "zamienniki" i po jakim czasie sie rozleci/wygnie/odpadnie...
-
[ALL B5] Parówa
wyjmij lampe u siebie i na trytytkach powies przy halogenie stozek. rure pcv pomaluj sprajem srebrnym i wsadz pod maske. tak troche obrazowo jak zalozyl :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:sick3: [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 22:06_________________________________________________a tak poza tym
-
[ALL B5] Parówa
do nadarzyna moge przyjechac, do grodziska to mi sie troche nie chce. a nie moze byc sobota?? w niedziele mam dyzur
-
[ALL B5] Parówa
ale grodzisk czy piaseczno??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czas powklejać jakieś d*py....kobiece nie zmieniaj tematu bo wszyscy sie nakrecili
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
albo giejnia albo 60-tki bez zebow :gwizdanie: