Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. kufa\ale faza. pijemyu za ejakulat
  2. giecik pekl
  3. Pozdro z czech. na stoku metr sniegu na drogach poltora snieg napierdala. widocznosc jakies 15-20m
  4. na wyspach jest 1.5 i 2, w polsce od 3 a gdzie 1 [br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 15:42_________________________________________________pany pilna sprawa. ma ktos pozyczyc lancuchy w rozmiarze 195-65-15. nigdzie nie mozna juz dostac a dzisiaj wyjezdzam
  5. nie bedzie tak zle... wroci do warszawy i boom
  6. :oklaski:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 15:16_________________________________________________a gdyie polska I
  7. Buba odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    robi sie ale nie moglem sie powstryzmac
  8. nic nie leci , zaglądam tam codziennie :gwizdanie: zebys widzial jeszcze wszystkie pylki ktore fruwaja
  9. [br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 09:14_________________________________________________widze ze watek upada... coraz gorzej...
  10. bede u starego w sobota/niedziela/poniedzialek , myśle ze w poniedziałek porobie rury do fmica , wymienie DV , zabuduje ładnie stożek bo teraz jest jak sam widziałeś narażony na temerature z silnika . stary ma kanał wiec powinno pójść bardziej bym sie przejmowal syfem ktory na niego leci
  11. Buba odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    To nie temat porownawczy RS4 v S8. Kazdy lubi co chce
  12. dziadzia
  13. Buba odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    rs4 nikt nie stworzyl po to zeby jezdzic do pracy czy po bulki. tak jak 911T, EVO czy inne sportowe auta sa stworzone do upalania. jak ktos mial jako drugie to wieksza szansa ze wlasnie o nia dbal i wiedzial ze przynajmniej turbiny sie studzi i na ewentualny servis nie zalowal kasy
  14. i rozszczelnic silnik przy okazji. trzeba dobrze sprawdzic czy mozna syntetyk wlac
  15. Buba odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    nie :evil:
  16. Buba odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    o tym wlasnie mowilem...
  17. Buba odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    ale to juz nie ori i bez tego "czegos"
  18. Pewnie..ale na takich chojowo cienkich oponach i na śniegu sięgającym po jajca ciężko nie wj***ć się w śnieg Rok temu na 225/45/ 17 ni razu się nie zakopałem nie to, że sie czepiam ale lepsza jest węższa opona na śnieg ze względu na większy nacisk na centymetr2 mlodzi tego nie wiedza
  19. Buba odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    sorki ale ni uja nie podobaja mi sie starsze audi niz buda b5
  20. Buba odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.subito.it/audi-rs4-mtm-milano-3039701.htm ta jest IDEALNA :slina: :slina:
  21. a jakie masz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.