Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałem wam przedstawić tą oto "parówe" którą zakupiłem w zeszłym tygodniu. na razie wrzuce zdjęcia z aukcji, jak coś pogrzebie to zaktualizuje.

Auto sprowadzone z Niemcowni w sierpniu zeszłego roku , w tej chwili na blacie 192.000 , udokumentowany przebieg w książce serwisowej jeszcze po tamtej stronie Odry to 160.000 , wymienione wahacze z przodu , klocki , tarcze , rozrząd przy 181.000 , instalacja LPG założona w sierpniu 2008. Środek auta bardzo zadbany , czyściutki , zadnych przypaleń/obtarć foteli , tapicerka w stanie bdb :good:

Środek

c92013933.th.jpg c92013935.th.jpg

z wypasu :

1. Kierownica z Eski (bez skóry :kox:)

2. Fotele półkubły z wersji 2.6 (bardzo wygodne)

3. Podłokietnik ori

4. Klyma

5. AEB :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

6. zawias 1BE :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Z zewnątrz :

c92013931.th.jpg c92013932.th.jpg c92013937.th.jpg

c92013939.th.jpg c92013938.th.jpg c92013934.th.jpg

jak widać auto stoi na zayebistych piętnachach którymi bede sie chwalił do następnego sezonu :decayed:

Planowane mody optyczne :

1. wskaźnik doładowania w słupku

2. czarna obwódka grilla

3. czarny znaczek na klapie

4. lampy FK Black z przodu + zenek 6000k

5. ściema wszystkich szyb

6. jakaś fela 17" ale dopiero w przyszłym roku

7. zmiana ori radia na pionka 6900ib

8. ściema tylnych lamp

9. Lampy przód DEPO black

10. boczne kierunki dymione

Planowane mody mechaniczne :

1. TIP z kwasówki

2. Stożek ITG lub P-Cross

3. FMIC

4. Turbo Timer

5. Test Pipe zamiast kata

6. no i po zamontowaniu powyższych przyjdzie chwila na wirusa , jeszcze nie wiem gdzie , musze skonsultować z moim księgowym :kox:

STAGE 1

-czarna obwódka grilla

-lampy FK+ 6000k (ringi odpięte)

dsc00209n.th.jpg dsc00208o.th.jpg

Coś jest grzebane w "elektronice" bo turbo pompuje prawie do 1 bar-a :kox: a powinno być max 0,55 , jak przejechałem sie z Bubą to stwierdził że idzie lepiej niż jego AEB :kox:. musze zwalić pokrywe komputera , może bedzie coś widać

STAGE 2

-lampy DEPO Black - nie spełniły moich oczekiwan , za dużo chromów , w najbliższym czasie przekładka z powrotem na FK BLack i malowanie tamtych w środku na czarny mat

-znaczek z tyłu na czarny mat i ściema lamp

-boczne kierunki dymione

-wskaźnik doładowania w słupku

dscn8576.th.jpg dscn8577.th.jpg dscn8579t.th.jpg dscn8586i.th.jpg :kox:

STAGE 3

- pomalowanie środków lamp na czarny mat :kox:

- montaż Turbo Timera :kox:

- Tip z kwasówki :good:

- Felga AEZ 17" 225/45

dsc00076uw.th.jpg dsc00075l.th.jpg xxxy.th.jpg dsc00083w.th.jpg xxxxo.th.jpg xxxa.th.jpg :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna :good:

oby nie spotkała jej taka przygoda jak jej poprzedniczki :gwizdanie:

daj Boziu :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolor, sam w takim chciałem kupić :good: Silnik fajny, dobra baza do modów :naughty: Szkoda że nie sedan, ale i tak jest dobrze. Zrobisz co masz w planie i dużo autko zyska na wyglądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolor, sam w takim chciałem kupić :good: Silnik fajny, dobra baza do modów :naughty: Szkoda że nie sedan, ale i tak jest dobrze. Zrobisz co masz w planie i dużo autko zyska na wyglądzie.

No kolor mi sie podobał odkąd dwa lata temu zobaczyłem u kuzyna taką samą tylko w sedanie. a co do Avanta to też byłem przeciwnikiem ale urodziła sie dzidzia , czesto jeżdże z wózkiem w kufrze wiec avant jest poręczniejszy. zresztą jak przyjdzie ściema wszystkich szyb , wieksza felga , to bedzie wyglądać :kox:

no i C-A mozna zrobic konkretne :kox:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 21:46_________________________________________________

Fajna z malomeskim kolorem :gwizdanie:

jak ją zrobie na czarno to jeszcze wymiękniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ,że miedziany kolor robi się bardzo popularny :naughty: ogólnie ładna ,obyś się nią cieszył długi czas :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

"Parówę" widzialem na żywo w Promce. Jak ją dobrze zrobisz to będzie dobrze wyglądała - to chyba proste.

Na twoim miejscu do wszystkich modów dodałbym jeszcze światełka p.mgielne z przodu.

Dwa dodatkowe świecące ogniwa pod zderzakiem wyglądają :good:

A co do przyszłorocznego czips'owania, to może wybiorę się z tobą... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dodatkowe świecące ogniwa pod zderzakiem wyglądają :good:

bede coś rezał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam on je do pikarnika wkładał ze dwa lata temu , nie wiem czy już "doszły" :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal jak twoje czarne lampy?? miales je miec wczoraj ? i Co sie obijasz? :kox: :kox: czemu jeszcze fot nie ma ? :evil: :evil:.

lampy sa u pana o pseudonimie konspiracyjnym AndyN (ten który montował "double BT" w swoim aucie :kox:) jutro je odbieram i zdam relacje , montaż planowany w łikend (jeśli nie zachlam :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za masakrycznie chuioowy kolor :polew: :polew: :decayed:

Moskal..zmienię Ci xywe na " Pan cegiełka ":D

A tak na serio to może byc :kox:

Ile Ci oszamie gazu po mieście ? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co za masakrycznie chuioowy kolor :polew: :polew: :decayed:

2. Ile Ci oszamie gazu po mieście ? :przebiegly:

Ad. 1. Kolor jest śliczny , zawsze mi sie podobał i cieszyłem sie jak dziecko ,że taki znalazłem :tongue4: na zdjeciach wygląda bardziej ciemny w rzeczywistości jest troche inny. zresztą twoja hąda jest tylko odcień ciemniejsza :polew: :polew: :polew:

Ad. 2. Ci powiem , że na elpidżi Paulinie pali 11-12 mi niestety 15 :kox:

Przyszły lampki , jedna DEPO , są śliczne , w sobote montaż :good:

dscn8547.th.jpg dscn8554c.th.jpg dscn8559.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy na montaz :kox: moze tez sobie sprawie :kox: ale wtedy obowiazkowo grill na czarno :evil: :evil: jeszcze zobacze jak to u CIebie wyglada na furze :kox:

jeszcze musze z rozbitka wyciągnąć wtyczki do instalacji podnoszenia szyb w drzwiach , bo pasują P&P do tych lamp.

one mają wtyczke poliftową (prostokątną) a ja przy aucie okrągłą , trzeba zrobić przejścióweczke :good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz miał hidy ?mnie w sobote czeka rezanie spryskow relfektorow :kox: troche bede sie musial pomeczyc :kwasny:

tak , przełoże ze starych , zastanawiam sie nad wstawieniem drugich w długie :kox:

bo moge mieć hidy na H4 , tam jest inna żarówka ?? :mysli: ciekawe czy nie dałoby sie czegoś zrobić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w dlugich h7

ja tez mam H7 , ale moge miec hidy na H4 , czym sie różni H4 od H7 ?? tylko żarówką ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz miał hidy ?mnie w sobote czeka rezanie spryskow relfektorow :kox: troche bede sie musial pomeczyc :kwasny:

U mnie to zajęło prawie 12 godzin :kox: Ale wyrezaliśmy to jednego dnia :kox:

moskal fajne te ciarne lampy co kupiłeś :good: Ciekawe jak z ich jakościa :mysli: Jaka to firma? I ile dokładnie wyniosły z przesyłkami i innymi pierdołami? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...