Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

[

moskal fajne te ciarne lampy co kupiłeś :good: Ciekawe jak z ich jakościa :mysli: Jaka to firma? I ile dokładnie wyniosły z przesyłkami i innymi pierdołami? :mysli:

DEPO - i wszystko jasne :good: wiec o jakość świecenia jestem spokojny , wykonanie też ok , takie samo jakie miałem w FK czyli git :good:

z przesyłka i krową dla Andy'ego wyjdzie coś koło 580-590 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra są te lampy, chociaż samoróby Nosba są ładniejsze :naughty: Na ebayu już są z pół roku a na alegro śladu nie widać :wallbash:

Prezentuj furke na nich :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra są te lampy, chociaż samoróby Nosba są ładniejsze

on ma chyba IN PRO , nieprawdaż ? :mysli:

czemu ładniejsze ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra są te lampy, chociaż samoróby Nosba są ładniejsze

on ma chyba IN PRO , nieprawdaż ? :mysli:

czemu ładniejsze ????

On ma raczej Valeo rozklejane, a ładniejsze bo są bardziej czarne :tongue4:

audi119.th.jpg

[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 10:28_________________________________________________

czemu ładniejsze ????

Pewnie koledze chodzi o to że u Nosb'a pryśnięty jest ten odbłyśnik przedzielający soczewkę od h7

IMHO bardzo ładne są :naughty:

Dokładnie

Ale nie zmienia to faktu ze twoje też sa zaj@@iste, odkad je na ebayu wylukałem tak na alegro co pewien czas sprawdzam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma raczej Valeo rozklejane, a ładniejsze bo są bardziej czarne :tongue4:

na 100% IN PRO , w sumie miałem zamiar też je pomalować w środku ale boje sie rozklejania w piecu :confused4:

[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 11:44_________________________________________________

odkad je na ebayu wylukałem tak na alegro co pewien czas sprawdzam :good:

a czemu nie weźmiesz z ibeja ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nie mam konta, a pozatym juz odpusciłem sobie, mielismy razem z kumplem brać, ale on nie wytrzymał i kupił FK ringi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. zresztą twoja hąda jest tylko odcień ciemniejsza :polew: :polew: :polew:

Ja mam bordo metalique :decayed:

Ad. 2. Ci powiem , że na elpidżi Paulinie pali 11-12 mi niestety 15 :kox:

15 przy ostrym pałowaniu ?

11-12 to dobry wynik na normalną jazdę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupił FK ringi :polew:

nie sa złe , pod warunkiem ze ringi sie nie swieca :kox: :kox:

15 przy ostrym pałowaniu ?

11-12 to dobry wynik na normalną jazdę :)

15 - nie takie ostre ale i nie lekkie

11-12 - normalna jazda

wiesz, adeerem robiłem na 45 litrach lpg 420-450 km , teraz na takiej samej ilości paliwa robie 300-320 :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz miał hidy ?mnie w sobote czeka rezanie spryskow relfektorow :kox: troche bede sie musial pomeczyc :kwasny:

powodzenia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100% IN PRO , w sumie miałem zamiar też je pomalować w środku ale boje sie rozklejania w piecu :confused4

Niestety to nie IN PRO :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie IN PRO :wink4:

kurewa a wydawało mi sie że gdzies czytałem że to in pro , wiec co to jest ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sam ściągałeś te lampki z ebay'a czy przez kogoś

przez kogoś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie IN PRO :wink4:

kurewa a wydawało mi sie że gdzies czytałem że to in pro , wiec co to jest ????

Zwykłe Depo troszeczkę podłubane przez Daniela :wink4:

Co do rozklejania to niekoniecznie trzeba do pieca. Opalarką można też to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie koledze chodzi o to że u Nosb'a pryśnięty jest ten odbłyśnik przedzielający soczewkę od h7

i tego wlasnie brakuje w tych lampkach ale i tak sa ladne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie koledze chodzi o to że u Nosb'a pryśnięty jest ten odbłyśnik przedzielający soczewkę od h7

i tego wlasnie brakuje w tych lampkach ale i tak sa ladne

mam mozliwość przymiarki tych nowych DEPO i jesli nie beda pasować , to zakładam zpowrotem FK i bede rezał , a co tam. ale myśle ze bedzie ołrajt :good:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 06:37_________________________________________________

Co do rozklejania to niekoniecznie trzeba do pieca. Opalarką można też to zrobić.

słyszałem ale nie bardzo wiem jak. przybliż troche. nie wiem czy po rozgrzaniu kawałka ten klej wydłubywać , po kawałku czy rozklejać całość ? :mysli:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 08:53_________________________________________________dałem nowe zdjęcia w pierwszym poście :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal ja w weekend bylem nad morzem i na 36l zrobilem 420km :gwizdanie:

za ile masz te depo?[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 12:05_________________________________________________

Czym przyciemniales tylne lampy..? :przebiegly:

spray

nie rozebrales jeszcze kompa zeby sprawdzic czy masz jakis bonus?? mi by nie dalo spokoju i juz bym na hamowni byl :naughty: faktycznie czuc bardziej turbokick'a ale czy szybciej od mojej to sie sprawdzimy kiedys :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym przyciemniales tylne lampy..? :przebiegly:

szprejem :good:

moskal ja w weekend bylem nad morzem i na 36l zrobilem 420km :gwizdanie:

za ile masz te depo?

ja nie wiem co z tym gazem jest , Paulina tez juz robi 320-340 km na 45 litrach , to jest przegięcie , musze chyba podjechać do jakiegoś gazownika żeby w to zerknął zwłaszcza ze mam wtryski do 35KM na garnek więc nie ma mozliwości żeby wiecej paliła bo coś grzebane w silniku , no chyba ze w powietrze idzie , a normalnie po mieście jakie masz spalanie LPG ????

DEPO wyjdzie chyba 560 pln

nie rozebrales jeszcze kompa zeby sprawdzic czy masz jakis bonus?? mi by nie dalo spokoju i juz bym na hamowni byl :naughty: faktycznie czuc bardziej turbokick'a ale czy szybciej od mojej to sie sprawdzimy kiedys :decayed: :gwizdanie:

nie moge zdjąć prawej wycieraczki a zawsze zapomne zeby jakimś penetratorem na noc psiknąć :polew: :polew: :polew: :polew:

coś w tym musi być , nie wiem czy w twoim motorze tak jest ale w adeerze jak wcisnąłem gaz do dechy to szła równo , a parówie jak wcisne to sie muli , jak odpuszcze do połowy to wyrywa do przodu.... no i to pompowanie do 0,95 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...